Serwis Be2 był założony przez Roberta Wuttke w Niemczech w 2004 roku i ma obecnie ponad 38 milionów użytkowników na całym świecie.

Niepodważalną zaletą serwisu jest test dopasowania. Taka opcja zwiększa szanse, by znaleźć osobę, która naprawdę do Ciebie pasuje.

Serwis skupia się na poważnych, długotrwały związkach, dlatego nie jest na pewno najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających lekkich relacji. Jest jednak postrzegany jako idealna alternatywa w znalezieniu prawdziwej, wielkiej miłości.

Wygodna platforma do randek w Polsce

Ogólne informacje o serwisie Be2

Pros
 • Szczegółowy test osobowości
 • Równy odsetek mężczyzn i kobiet
 • Serwis jest anonimowy, godny zaufania i bezpieczny
 • Nastawiony na poważne związki
Cons
 • Długotrwała i szczegółowa rejestracja

Statystyka: 

    + 800 000 zarejestrowanych użytkowników

    + 20 000 nowych członków codziennie

    + 150 000 wizyt miesięcznie w samej Polsce

Funkcje

 • Test osobowościowy
 • Procent dopasowania z innymi użytkownikami
 • Wiadomości, czat i albumy ze zdjęciami
 • Odwiedzający 
 • Ulubione

Jak korzystać z serwisu Be2? Polecane funkcje

By rozeznać się, jak działa serwis Be2, musimy zrozumieć przeznaczenie narzędzi i funkcji, które oferuje dana platforma.

„Moje propozycje kontaktu” –  to codzienna lista profili,które odpowiadają naszej osobowości. Możemy widzieć tę listę dzięki szczegółowemu testowi osobowości, który był opracowany przez profesjonalnych psychologów i statystyków.

To algorytm który opiera się na doświadczeniach prawdziwych par,  z określonymi cechami charakteru i innymi ważnymi czynnikami. Algorytm, (który analizuje tysiące  profili, które są zarejestrowane w serwisie) tworzy dopasowane pary z innymi użytkownikami. I właśnie to jest powodem, by przy wypełnianiu testu osobowościowego zwrócić wielką uwagę na szczerość i kompletność informacji. Algorytm działa na Twoją korzyść, by zasugerować Ci odpowiednich, potencjalnych partnerów.

Wszelkie nowe profile są ręcznie analizowane przez specjalistów serwisu, dlatego zmniejsza się szansa, że jakieś złośliwe osoby mogą oszukać nas poprzez zafałszowany  profil.

Profile singli w polsce

Bezpieczeństwo na Be2

Serwis Be2 gwarantuje różne możliwości ustawień konta i oferuje swoim użytkownika najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności. Ty sam wybierasz, które informacje będą wyświetlane, a które nie. Ponadto istnieje szereg usług w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych osobowych, Twoich płatności online, a także monitoring informacji użytkowników. Wszelkie podejrzane zachowania są automatycznie analizowane i usuwane.

Użytkowanie portalu Be2

Użytkowanie serwisu jest proste i intuicyjne. Szata graficzna strony jest nowoczesna i minimalistyczna, serwis jest łatwy w użytkowaniu, co nie odwleka uwagi od przyjemnego spędzenia czasu.

Dodatkowo serwis posiada opcję pytań, które pomogą użytkownikowi zacząć rozmowę z tymi użytkownikami, którzy przypadli mu do gustu. Standardowe pytania to bardzo łatwy sposób by, by przełamać lody i zacząć dobrą rozmowę, otrzymując przydatne informacje i miło spędzając czas. Uniwersalne pytania sprawdzają się szczególnie dobrze w przypadku Panów, którzy często nie wiedzą, jak zacząć rozmowę. Pań ten problem dotyczy o wiele rzadziej. 

Test osobowościowy na portalu Be2

Test ten ma na celu wykrycie poziomu dopasowania dwóch osób, jest bardzo praktyczny i prosty. Ankieta składa się z serii paru pytań, które są podzielone na następujące tematy:

 • Osobisty stosunek do zaufania i dzielenia się informacjami, rozwiązywanie konfliktów w związku
 • Szczegółowy opis charakteru swojej drugiej połówki. Skala od jeden do sześciu pomaga zrozumieć następujące cechy charakteru: determinacja, towarzyskość, Poświęcenie czasu, dominacja
 • Wybór tych cech, które najlepiej odpowiadają naszym oczekiwaniom: uwaga i troska o innych, wrażliwość, stanowczość, działanie, rozwój duchowy lub finansowy, towarzyskość, umiejętność słuchać, prostota Itp
 • Określenie własnych cech: romantyczność, dominacja, zorganizowanie, poważność, gościnność, otwartość na zmiany czy krytykę, elokwentność, zdeterminowanie.
 • Ocena tego, jak postrzegają nas inni: inteligentność, aktywność, liderstwo, podekscytowanie, poważność, energiczność, wyrozumiałość, spokój, emocjonalność, zmysłowość 

Twoje odpowiedzi zostaną poddane, za pomocą algorytmu, procesowi porównania z wynikami testów innych użytkowników. Ten sposób pomoże określić, kto do Ciebie najbardziej pasuje i z czasem te sugestie zostaną przekazane Tobie. Dalej znalezienie idealnego partnera jest już tylko w Twoich rękach.

Darmowa wersja i wersja Premium

Utworzenie profilu i indywidualny test osobowościowy jest całkowicie darmowy.

Od czasu do czasu będziesz też dostawać sugestie z profilami, które do Ciebie pasują. Będziesz mieć możliwość łączenia się z proponowanymi przez serwis osobami.

Jednak, by w pełni korzystać z funkcji i zalet serwisu, należy wykupić subskrypcję. W płatnej wersji będziesz mieć dostęp do następujących funkcji:

 • Przeglądanie wszystkich zdjęć
 • Kontaktowanie się bez żadnych ograniczeń (Bez ograniczeń czytasz i piszesz wiadomości do wszystkich  użytkowników, którzy Ci się spodobali, nie tylko do tych, których zasugerowała Ci platforma)
 • Nielimitowany dostęp do swoich wiadomości
 • Rozmowy wideo
 • Możliwość oglądania pełnych wersji profili
 • Dodawanie kontaktów do listy ulubionych

Pamiętaj też o tym, że umowa odnawia się automatycznie, po zakończeniu okresu subskrypcji.

Możesz jednak anulować automatyczne odnawianie, w tym celu należy poinformować zespół siedem dni przed datą zakończenia umowy. Polityką satysfakcji serwisu Be2 jest gwarancja sukcesu, którą daje członkostwo Premium.

Możesz jednak anulować automatyczne odnawianie, w tym celu należy poinformować zespół siedem dni przed datą zakończenia umowy. Polityką satysfakcji serwisu Be2 jest gwarancja sukcesu, którą daje członkostwo Premium.

Cennik

Członkostwo premium

4 tygodnie – 9,99 zł / tydzień (zniżka 80%)

12 tygodni – 29,99 zł / tydzień 

24 tygodnie – 19,99 zł/ tydzień 

Osobiste opinie użytkowników

ludmila69

Myślałam, że w moim wieku, znalezienie kogoś, kto zaakceptuje mój charakter i przyzwyczajenia, na dodatek z takim bagażem życiowym, który ja posiadam – będzie niemożliwe. Dlatego jestem bardzo zdziwiona i zarazem wdzięczna, że serwis dał mi możliwość znowu poczuć się potrzebną i ubóstwianą. Poznałam paru ciekawych mężczyzn. Nawet mam wybór, a dalej będę się słuchać już tylko swojego serca! 

Kasia, 32 lata

Szczerze to cholernie drogo, jak za parę zdjęć osób,i nie masz pewności czy to są osoby prawdziwe. I na dodatek nie możesz pisać bezpłatnie do kogo chcesz. Lipa!!!

WojtekLodz83

Narazie cieszy mnie duża liczba użytkowników. Nie znalazłem jeszcze tej której szukałem, ale nieźle spędzam czas. Nawet już się umówiłem na pierwsze spotkanie. Zobaczymy, co będzie dalej. Ceny trochę bolą, ale inne serwisy są w podobnych, a tam masa fałszywych prosili. Narazie się tutaj z tym nie spotkałam. 

Recenzje witryn randkowych Be2

Wniosek

Serwis B2 zdecydowanie jest dla osób, które szukają poważnego związku. Wielką zaletą serwisu jest szczegółowy test dopasowania. Proces rejestracji zajmuje dosyć dużo czasu, który jest potrzebny by szczerze wypełnić test i uzupełnij swój Profil jak największą liczbą informacji. Większość użytkowników to osoby po trzydziestym roku życia, które wiedzą czego chcą. Większość ser profili są prawdziwymi i zweryfikowanymi, Serwis zapewnia wiele funkcji, które pomagają znaleźć odpowiednią osobę.

Być może zainteresują Cię następujące artykuły? 

Serwis randkowy dla kobiet 

Randki dla flirtu