Kismia

Religijne znajomości dla wierzących

Easytalking

Serwis do odnajdywania ludzi, którzy są napełnieni wiarą

eDarling

Rozmowy z ludźmi, którzy podzielają Twoje poglądy

StoryLoves

Znajomości z ludźmi, którzy mają takie same wartości

Dlaczego portale randkowe dla wierzących to dobry pomysł?

Współczesny świat wciąż zaskakuje nas dewaluacją wartości. I mimo, że niektóre staromodne tradycje przeminęły; dobry gust, wzajemny szacunek i monogamiczne związki nigdy nie wyjdą z mody.

Miłość dla osoby wierzącej nigdy nie będzie samolubna. „Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe”  to nie tylko powiedzenie – to zasada życia. Wraz z okazaną pomocą możesz oczekiwać jeszcze większej życzliwości. Od partnera wychowanego w wierze  możesz oczekiwać dużo uwagi, szacunku i współczucia. 

Jeśli zmęczyły Cię bezcelowe, powierzchowne relacje, które do niczego nie prowadzą – spróbuj znaleźć wierzącego partnera na stronach randkowych dla osób wierzących. Ludzie, którzy się tam spotykają mają wspólny cel – zbudowanie silnej, zdrowej, kochającej się rodziny, narodziny dzieci i ogrom radosnych chwil. Nawet jeśli nie myślisz jeszcze o dzieciach, wsparcie i oddanie to coś, czego każdy potrzebuje i na co zasługuje. Ludzi wierzących łączy jedna idea. 

Para trzyma się za ręce

Portale randkowe dla osób z wartościami

Każdy z nas marzy, by kochać i być kochanym, ale w prawdziwym życiu znalezienie osoby, która będzie odpowiadać naszym potrzebom, pragnieniom i wartościom jest niezwykle trudne.  Kluczowym celem jest znalezienie osoby, która naprawdę wierzy w moc i miłość  Wszechmogącego, która podziela Twoje ambicje i poglądy. Ale gdzie zazwyczaj szukasz takich osób?

Kościół to miejsce, które prawdopodobnie jako pierwsze pojawiło się w twojej głowie. Ale nawiązywanie nowych kontaktów w kościele chrześcijańskim nie jest najlepszym pomysłem. Przede wszystkim podejście do nieznajomego po nabożeństwie kojarzy się z pewnym skrępowaniem. Większość ludzi chodzi do Świątyni, by pobyć ze Stwórcą, dlatego kościół nie jest najlepszym miejscem do szukania miłości swojego życia. Dlatego portale randkowe dla osób z wartościami zyskały tak wielką popularność! To idealne miejsce, by otwarcie opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, zamiłowaniach, czy obawach, o tym, co przynosi radość, albo o planie życiowym według wartości Wiary. I możemy być pewni, że po drugiej stronie spotkamy osobę, która podziela nasze poglądy i wiarę.

Najlepsze strony dla osób wierzących

1. Singlowanie.pl

Singlowanie

Łatwy w obsłudze Portal randkowy dla ludzi z wartościami. Przejrzysta Szata graficzna, minimalizm, minimalizm są dużymi plusami tego serwisu. Posiada aplikację na smartfony. Serwis randkowy dla katolików

2. Planetaserc.pl

PlanetaSerc

to sprawdzony internetowy serwis matrymonialny. Jest prosty w obsłudze, ma dużo użytkowników i połączył już wiele par. Rejestracja jest bezpłatna. 

3. Misjarazem.pl

Misjarazem

Wygodny w obsłudze portal randkowy, pomagający osobom podobnie myślącym i chcącym osiągnąć  takie same cele życiowe, spotkać się i stworzyć dobry związek. Jest łatwy w obsłudze. Serwis randkowy dla chrześcijan.

4. Zapisanisobie.pl

Zapisanisobie

Serwis z wieloletnim doświadczeniem. Działanie 2007 roku. Aktualnie posiada ponad 60 tys. aktywnych użytkowników. Serwis jest przeznaczony dla wierzących singli, którzy chcą poważnego związku zwieńczonego małżeństwem. Jest tam też forum dla wszystkich użytkowników, by dzielić się informacjami.

5. Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni

to największy serwis randkowy, stworzony specjalnie dla osób wierzących, by można się spotykać, wymieniać wiedzą, stworzyć parę. Twórcy twierdzą, że dzięki serwisowi powstało 17 253 małżeństw i 103 049 zaręczonych par.

FAQ:

1. Jak zacząć pierwszą rozmowę na serwisie randkowym dla osób wierzących?

Pierwszy krok zawsze jest trudny. Nowo poznane osoby są zazwyczaj skrępowane, dlatego musi minąć trochę czasu, by nauczyć się ze sobą rozmawiać. Ważna jest szczerość i otwartość. Pomyśl chwilę i napisz wyjątkową wiadomość, by wydzielić się z tłumu.  

2. Czego nie robić podczas pierwszych chwil znajomości na portalach randkowych dla wierzących? 

Nie zapominaj, że pierwsze chwile znajomości powinny przynieść uczucie przyjemności i lekkości. Dlatego nie zaczynaj od prowokujących, trudnych pytań, czy tematów, zrób o sobie dobre pierwsze wrażenie. I uważnie słuchaj drugiej strony, bądź cennym rozmówcą.

3. Czy istnieją darmowe serwisy randkowe dla osób wierzących?

Rejestracja na większości serwisach randkowych jest darmowa. I pewne podstawowe funkcje zazwyczaj też są darmowe. Jednak, by mieć dostęp do dodatkowych funkcji warto pomyśleć o dodatkowo płatnych subskrypcjach.