Easytalking

Znajomości, by znaleźć drugą połówkę

Oneamour

Rozmowy z ludźmi, którzy stracili miłość

eDarling

Serwis randkowy dla owdowiałych mężczyzn

StoryLoves

Platforma dla tych, kto został całkiem sam

Śmierć najbliższej osoby to katastrofa. Kiedy poślubia się kogoś z miłości,  z nadzieją na to, że będziecie razem do później starości, a śmierć rozbija tę nadzieję w drobny mak – życie się zatrzymuje. W momencie, kiedy umiera partnerka, żona, ukochana – świat się zawala. Zaczyna się bardzo trudny okres, w którym samotność i opuszczenie doskwiera ogromnie. 

Ale czas nieco goi rany i skleja rozbite żałobą serce. Po pewnym czasie może pojawić się myśl o stworzeniu nowej, bliskiej relacji z nową osobą, choć często pojawiają się pytania „ Czy aby nie jest za wcześnie?”, „Czy kiedykolwiek znajdę kogoś, kogo pokocham tak samo jak moją żonę?”. Istnieje sposób, by spróbować rozwiać wątpliwości i przestać cierpieć po stracie najbliższej osoby. Serwisy randkowe dla wdowców pomagają poukładać życie na nowo. Oczywiście stworzenie nowej reakcji na pewno nie będzie łatwe, ale zażegnanie samotności bywa dobrym motywatorem.

Portale randkowe dla wdowców

Strony dla singli wdowców

Rozumiemy, że nawiązanie nowych zażyłych relacji z nową partnerką może być trudne. Bo przecież  śmierć – to nie rozwód: miłość, szacunek, piękne wspomnienia – to wszystko jeszcze zostało i zostanie już na zawsze w Twoim sercu. Dlatego tak ważne jest, by nie porównywać nowej sympatii do zmarłej małżonki. Po prostu daj sobie szansę na nowe szczęście, przy boku kogoś również wyjątkowego. Poznawaj kobiety, które mogą mieć podobny bagaż życiowy, jak Ty. Rozmawiaj online, dobrze poznaj osobę i umów się na spotkanie. Kto wie, może po wielu pochmurnych dniach znowu wyjrzy słońce?

Randki online dla wdowców

W tym artykule chcemy Cię wesprzeć w tym niełatwym okresie życia i dlatego stworzyliśmy listę najlepszych portali randkowych dla wdowców.

para wiekowa na randce

Najlepsze strony dla wdowców

1. Pof.com 

Plenty of Fish to portal randkowy z wieloletnim doświadczeniem, który zapewnia użytkownikom różnorodne funkcje. Posiada ogromną liczbę użytkowników, dobry system bezpieczeństwa, a także zapewnia niektóre bezpłatne funkcje. Sam designe strony wygląda trochę przestarzale, ale dla większości użytkowników nie stanowi to problemu, gdyż serwis jest prosty w obsłudze.

2. Bumble.com 

Serwis randkowy do nawiązywania nowych znajomości bardzo podobny do znanego Tindera. Bezpieczny, funkcjonalny, posiada Inteligentny Algorytm dopasowania  potencjalnych partnerów. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z Android, jak i z iOS. Posiada darmowe i płatne subskrypcje.

3. Kismia.com

Serwis randkowy do nawiązywania nowych znajomości bardzo podobny do znanego Tindera. Bezpieczny, funkcjonalny, posiada Inteligentny Algorytm dopasowania  potencjalnych partnerów. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z Android, jak i z iOS. Posiada darmowe i płatne subskrypcje.

4. eHarmony.com

eHarmony to strona randkowa, która została uruchomiona w 2000 r. Jest ukierunkowana na osoby, które chcą się ustatkować i stworzyć długotrwały związek. Serwis ma ponad 29 milionów użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

Strona wykorzystuje system kompatybilności, który pozwala ludziom otrzymać najbardziej dokładne dopasowanie, dzięki czemu łatwiej można znaleźć osobę o podobnym myśleniu. Ponad 60 000 par powstało dzięki eHarmony i ta liczba pokazuje, jak skuteczny jest ten serwis randkowy.

piękna kobieta wysyła SMS-y przez telefon

FAQ

1. Jakie usługi są płatne na portalach randkowych dla wdowców?

Większość serwisów randkowych dla wdowców posiada funkcję darmowej rejestracji. Także na większości stron przeglądanie profili i zdjęć użytkowników jest bezpłatne. Większość portali także oferuje bezpłatne czaty. Ale, aby Twój profil był bardziej popularny i widoczny, i żebyś miał dostęp do różnorodnych funkcji serwisu, które zwiększą Twoją popularność i szanse na znalezienie drugiej połowy – rekomendujemy wykupić płatną subskrypcję.

2. Jak zwiększyć swoje szanse w nawiązywaniu nowych znajomości?

Najważniejsze, by Twój profil był poprawnie uzupełniony: znajduje się tam pełna informacja o tym kim jesteś, jakie masz zainteresowania i cele życiowe, a także załączyłeś dobre zdjęcia. Szanse automatycznie rosną jeżeli jesteś aktywny na stronie i odpisujesz na wiadomości. Dodatkowo możesz wykupić dodatkowe usługi, co zwiększy Twoje szanse na sukces.

3. Jak znaleźć rozmówcę w podobnej sytuacji życiowej?

Większość portali randkowych posiada filtry, dzięki którym można dopasować wyszukiwanie do naszych potrzeb: są to filtry wieku, stanu cywilnego, zainteresowań, przedziału wiekowego i inne. Dzięki filtrom możemy przeglądać tylko te osoby, które spełniają nasze kryteria