Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Przez rosnący popyt na internetowe randki powstaje coraz więcej portali, umożliwiających szukanie partnera w sieci. Po ostatnim sukcesie portali dla Chrześcijan przyszedł czas na portale randkowe dla ateistów. Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz swojej drugiej połówk,i to ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiesz się w nim, jak szukać stron takich jak serwis randkowy dla ateistów, zobaczysz, jakie są dobre i złe strony randkowania online oraz będziesz mógł skorzystać z rekomendowanych przez nas serwisów.

Randki online dla samotnych ateistów – jak stworzyć dopasowaną parę?

Mimo tego, że sam proces randkowania nie jest bardzo skomplikowany i czy przebiega w Internecie, czy w prawdziwym życiu potrafimy się w nim odnaleźć, to często najtrudniejszy okazuje się etap tworzenia głębszej relacji. Ponieważ to, jak będzie wyglądała dana relacja w późniejszym czasie, zależy tylko i wyłącznie od chęci oraz dobrania obu partnerów. 

Randki online dla ateistów w każdym wieku

Poniżej mamy dla Ciebie kilka rad, które powiedzą Ci, na co zwrócić uwagę, w wyborze drugiej osoby.

  • Oczekiwania – już na etapie pierwszych randek warto dowiedzieć się, jakie druga strona ma oczekiwania. Czy zależy jej na długotrwałej relacji, czy liczy tylko na szybki romans, a może sama nie wie czego chce? Powinniśmy się tego dowiedzieć i sprawdzić, czy pokrywa się to z naszymi zamiarami i oczekiwaniami, aby uniknąć bolesnych rozczarowań w przyszłości.
  • Zainteresowania – nie jest konieczne, aby osoby tworzące relację miały takie same zainteresowania i hobby, ale może to pomóc w przyszłości w tworzeniu bardziej zgranej i zżytej, ze sobą pary. 
  • Przekonania – to jeden z ważniejszych aspektów. Odrębne przekonania, np. co do religii, polityki czy zdrowia mogą skutecznie zrujnować relację, przez częste spięcia i kłótnie między partnerami.
  • Plany na przyszłość – warto uwzględnić również plany i marzenia drugiej połówki. Trzeba dowiedzieć się, czy pokrywają się z naszymi lub jeśli nie, to czy uda nam się mimo tego jakoś zgrać lub pójść na kompromisy.

Portal randkowy dla samotnych ateistów – który wybrać?

Jeśli chodzi o kwestię wyboru dobrego portalu, to mamy bardzo duży wybór. Od zwykłych portali, na których znajdziemy różne osoby, po portale stworzone, tylko aby zrzeszać osoby, niewierzące w Boga. Najlepiej będzie wypróbować najlepsze portale randkowe w Polsce, ponieważ jeśli korzysta z nich dużo zadowolonych osób, to istnieje duża szansa, że i nam przypadną one do gustu. Poniżej stworzyliśmy dla Ciebie listę kilku propozycji. Może uda Ci się wśród nich znaleźć najlepszy dla Ciebie portal randkowy dla samotnych ateistów?

Kismia.com

Świetny międzynarodowy portal do randkowania online. Będzie idealny dla osób, chcących poznać kogoś z zagranicy. Dostępny jest aż w 8 wersjach językowych. Jego dużą zaletą jest ogromna, bo ponad 100 milionowa społeczność. Rejestracja na Kismia jest całkowicie darmowa, więc nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty.

Elitesingles.com

To bardzo elitarny i bezpieczny portal randkowy. Jego twórcy zapewniają, że ponad 85% ich użytkowników ma wyższe wykształcenie. Na dodatek każdy z profili jest weryfikowany przy rejestracji, aby uniknąć sytuacji, w której ktoś będzie się pod kogoś podszywać. Serwis ten ma też certyfikat SSL, dzięki któremu nie musimy się martwić o nasze dane osobowe umieszczone na profilu.

Meetic.pl

Polski portal randkowy posiadający wiele przydatnych funkcji. Będzie idealny na randki dla samotnych ateistów, ponieważ posiada zaawansowane filtry singli, które pomagają wyszukiwać użytkowników według różnych kategorii. Jego dużym plusem jest fakt posiadania konsultanta obsługi klienta, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże odnaleźć się na tym portalu towarzyskim.

Tinder.com/pl

To jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Można korzystać z niego za pomocą łatwej aplikacji mobilnej. Jedną z rzeczy, dzięki której zyskał największa popularność, jest sposób wybierania partnera. Na ekrania pojawia nam się proponowany profil, sprawdzamy zdjęcia i czytamy opis, jeśli ktoś nam się spodoba, przesuwamy w prawo, jeśli nie w lewo.

Harmonijne relacje dla ateistów

Serwis randkowy dla ateistów – jak założyć konto na tego typu portalu?

Rejestracja, jak i założenie konta jest bardzo łatwe i przebiega w kilku prostych krokach. Poniżej stworzyliśmy krótki poradnik, który pomoże Ci przejść przez cały proces.

Rejestracja – aby zarejestrować konto, wystarczy wypełnić krótki formularz naszymi danymi. Po jego wypełnieniu w większości przypadków zostaniemy poproszeni o weryfikację adresu e-mail lub numeru telefonu. Po tym zostaniemy już przekierowani do serwisu.

Uzupełnianie profilu – kolejnym krokiem jest uzupełnienie profilu zdjęciami oraz informacjami o nas oraz ustawienie najważniejszych filtrów wyszukiwań i obszaru, z jakiego aplikacja ma podsyłać nam propozycję innych użytkowników.

Stworzenie opisu – to ważna część tworzenia profilu, ponieważ oprócz zdjęć największą uwagę skupiamy na opisie. Możemy stworzyć tam krótki opis nas, naszych zainteresowań, ale też możemy tam dodać, że jesteśmy nastawieni na randki internetowe online dla ateistów.

Plusy i minusy portali randkowych

Korzystając z portali randkowych warto zdawać sobie sprawę z tego, jakie mają największe plusy oraz zauważalne minusy. Poniżej przygotowaliśmy ich małe zestawienie.

Pros
  • możliwość poznawania od kilkunastu do kilkudziesięciu potencjalnych partnerów każdego dnia,
  • wystarczy w wyszukiwarkę wpisać frazę lokalni single w mojej okolicy, aby uzyskać dostęp do różnego rodzaju aplikacji i serwisów,
  • precyzyjne wyszukiwanie partnera, dzięki zaawansowanym kategoriom i filtrom.
Cons
  • brak pewności co do tego, czy osoba, z którą piszemy faktycznie jest tym, za kogo się podaje,
  • bez dostępu do Internetu nie możemy skorzystać z tego sposobu randkowania.

FAQ

Co jeśli szukam partnera od bardzo długiego czasu, ale nie umiem go znaleźć?

Nie powinieneś się poddawać, niestety czasem jest to czasochłonne, ale ważne rzeczy wymagają poświęceń.

Czy na portalach randkowych znajdę kogoś wykształconego?

Jasne, że tak. Tworzone są nawet specjalne portale idealne na randki dla-inteligentnych osób.

Czy warto zarejestrować konto na aplikacji Tinder?

Tinder to jedna z najlepszych i najczęściej wybieranych portali. Posiada wygodną aplikację, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Czy na portalach randkowych dla ateistów jest dużo użytkowników?

Mimo tego, że portale te dopiero zyskują popularność, to można na nich spotkać bardzo wiele osób. Niektóre z nich mają nawet miliony aktywnych użytkowników.