Easytalking

Portal randkowy z ludźmi z całego świata

Oneamour

Wesołe rozmowy 24/7 z mieszkańcami Niemiec

eDarling

Szukaj nowych znajomych w swoim mieście

StoryLoves

Znajomości online dla tych, którzy chcą czegoś więcej

Niepodważalnym faktem jest, że coraz więcej osób opuszcza granice Polski by udać się do pracy za granicę. Coraz częstszym kierunkiem emigracji są Niemcy. Dla wszystkich jest wiadome, że u naszych zachodnich sąsiadów zarabia się więcej, a poziom życia jest o wiele wyższy. Ale mało kto zastanawia się nad tym, że praca ta jest trudna i ciężka (Polacy w Niemczech pracują ciężej i dłużej niż zwyczajowe 40 godzin tygodniowo), a w związku z małą ilością wolnego czasu poznanie nowych znajomych, czy przyjaciół, nie mówiąc już o miłości życia,  jest czasem mało prawdopodobne. Samotność doskwiera emigrantom, bo życie tylko po to, by pracować, nie ma sensu – bo są wyższe wartości, dla których warto żyć, takie jak przyjaźń, miłość, czy rodzina. Tak, ludzi wkoło jest wiele, prawie na każdym kroku można kogoś poznać, ale co zrobić, jeśli chce się usłyszeć ten dobrze znajomy nadwiślański język pośrodku Hanovera czy Oldenburga z ust swojej potencjalnej drugiej połowy? Na szczęście nowe technologie pomogają rozwiązać ten problem stwarzając portale Randkowe dla Polaków w Niemczech. Teraz każda Polka i każdy Polak mieszkający za Odrą może nie martwić się o swoją drugą połowę mówiącą po polsku.

Serwisy randkowe dla Polaków we Niemczech

Tajemnice polskich randek

Randki dla Polaków w Niemczech to nowe możliwości nawiązywania nowych znajomości. Znalezienie odpowiedniej osoby w sieci jest prostsze niż myślisz. Nie będziemy jednak obiecywać, że uda się to za pierwszym razem. Nawet jeśli pierwsza znajomość nie przypadnie Ci do gustu – nie zniechęcaj się. Trening czyni mistrza. Pamiętaj że pierwsze wrażenie może być mylne i tylko głębsze poznanie drugiego człowieka może dać odpowiednie rezultaty. Wiele portali randkowych dla Polaków w Niemczech oferuje szeroką gamę filtrów, by człowiek którego szukamy odpowiadał nam zarówno pod względem wyglądu, cech osobowości,  jaki i po względem zainteresowań, czy celów życiowych. Nie trzeba długo czekać, by poczuć motyle w brzuchu. Wystarczy spróbować.

Portale randkowe dla Polaków zza Odry

Szczerze mówiąc, każdy oczekuje czegoś innego od portali randkowych dla Polaków w Niemczech. Ktoś chciałby znaleźć partnera na stałe, ktoś inny stworzyć krótkotrwały związek, a jeszcze inni marzą o niezwykłej nocy. Ale wszystkie te powody związuje fakt, że są to powody, dla których społeczeństwo polskie w Niemczech gromadzi się na portalach randkowych w celu realizacji swoich marzeń, co czyni o wiele prostszym umówienie się na spotkanie pomiędzy jej użytkownikami. Diaspora Polska na portalach społecznościowych w Niemczech gromadzi ludzi w różnym wieku, z różnym wykształceniem i celami życiowymi i wszyscy Ci użytkownicy nie mają oporu, by udostępnić swoje prawdziwe fotografie i ankiety, z opisaniem samych siebie, swoich celów i oczekiwań, stanu cywilnego, czy wieku. Dzięki serwisom randkowym dla Polaków w Niemczech można bez problemu dowiedzieć się szczegółowej informacji o każdym, kto Ci się spodobał. By było to możliwe – każdy nowy użytkownik uzupełnia ankietę, ukazując swoje preferencje, pisząc o swoich celach, zainteresowaniach, oczekiwaniach, sposobach spędzania wolnego czasu. A szczegółowe filtry pomagają szybko znaleźć osobę według swoich kryteriów, takich jak, na przykład, miasto zamieszkania, sylwetka, wiek i wiele innych. 

Zalecenia dla użytkowników serwisów randkowych dla Polaków w Niemczech:

  • Uzupełnienie profilu jest bardzo ważne! Profil jest Twoją wizytówką. Upewnij się, że została podana wszelka informacji o sobie, by komunikacja z innymi osobami była produkywna i dotyczyła wspólnych zainteresowań i celów życiowych.
  • Fotografie powinny oddawać Ciebie! Zdjęcie nie jest tylko obrazkiem pokazującym twarz, czy sylwetkę. Ono przekazuje odbiorcy informacje o Twojej osobowości, atrakcyjności, charakterze. Dlatego radzimy odrzucić pomysł dodawania grupowych zdjęć, a dać przewagę portretu, czy selfi. Także radzimy udostępnić parę zdjęć, by wiarygodność Twojego profilu wzrosła. 
  • Bądź ostrożna/ostrożny! Nie udostępniaj  swoich tajemnic, danych osobowych, numerów kont bankowych, czy telefonów. Oszuści są na każdym kroku.
  • Pozwól sobie na szczerość! Zaoszczędź czas sobie i innym – bądź sobą. Twoja druga połowa i tak Cię  znajdzie, jeśli zdejmiesz wszelkie maski i przykrycia. Mów prawdę o swoich oczekiwaniach, to ułatwia szybsze znalezienie swojej połówki. 
  • Odważ się na spotkanie w rzeczywistym życiu. Jakby przyjemny nie był czas przed monitorem przy miłej rozmowie z osobą, która Cię rozumie i przyjmuje, warto być gotowym, by zweryfikować to wszystko w realu. Nie obawiaj się, że coś może pójść nie tak – bądź sobą.  Ale pamiętaj, że jeśli zauważysz cokolwiek, co nie przypadnie Ci do gustu – pod jakimkolwiek powodem masz prawo zakończyć to spotkanie.

Najlepsze polskie serwisy randkowe w Niemczech

1. polishhearts.de

polishhearts.de serwis randkowe w Niemczech

To największy portal randkowy dla Polek i Polaków na emigracji. Ilość jego użytkowników z całego świata to 1819257. Prosty w obsłudze.

2. randkujmy.de

randkujmy.de serwis randkowe w Niemczech

Portal randkowy o międzynarodowym zasięgu. Pozycjonuje się, jak portal absolutnie darmowy. 

3. samotneserca.pl

samotneserca.pl serwis randkowe w Niemczech

Serwis  randkowy dla singli z Polski i zagranicy. Serwis randkowy działa od 5 lat i cały czas ulega modernizacjom, by nie był on tylko serwisem matrymonialnym, ale i narzędziem, by poznawać i rozwijać samego siebie.

4. polishsouls.de

polishsouls.de serwis randkowe w Niemczech

Portal stworzony przez polskiego emigranta, Adama. Przejrzysta struktura, duża ilość zdjęć i filtry czynią ten portal wygodnym i prostym w obsłudze.

5. polishcupid.de

polishcupid.de serwis randkowe w Niemczech

Nowy portal randkowy, gdzie każdy profil jest manualnie sprawdzany, co daje gwarancję spotkania tylko realnych ludzi.

Poznaj Polaków!

Czegokolwiek byś nie szukała/szukał: miłości życia, szalonej nocnej przygody, przyjaźni, czy nowych znajomości – serwisy randkowe dla Polaków w Niemczech pomogą Ci osiągnąć swój cel, dzięki paru kliknięciom. Do dzieła!

FAQ

1. Jak działają serwisy randkowe dla Polaków w Niemczech?

Dołączenie do serwisu randkowego jest zwykle darmowe, stworzenie profilu na większości portali jest też bezpłatne. Pewne serwisy wymagają załadowania swojej fotografii. Jest to wymagane, by zweryfikować Twój nowy profil i mieć pewność, ze jesteś realnym człowiekiem. Dodaj dobre zdjęcie, na którym widać Ciebie najlepiej. Dodaj też szczegółową informację w swoim profilu, opisując, co Ci się podoba, jakie są Twoje oczekiwania, by potencjalne drugie połówki mogły Cię oznaleźć za pomocą filtrów.

2. Czy serwisy randkowe w Niemczech dla Polaków zapewniają bezpieczeństwo i poufność?

Wszyscy doskonale wiedzą, że czasem ostatnią rzeczą, do jakiej chcemy się przyznać jest nasze romantyczne wirtualne życie, dlatego wiele portali oferuje płatne profile, które gwarantują naszą anonimowość i bezpieczeństwo w sieci. 

3. Czy będę rozmawiać tylko ze osobami w moim wieku?

Zależy to od Twoich preferencji. Jeśli chcesz poznawać osoby tylko w Twoim przedziale wiekowym – napisz o tym w swoich preferencjach i oczekiwaniach, a następnie ustaw rozszerzone filtry wyszukiwania tylko na swój przedział wiekowy. To znacznie przyspiesza dopasowywanie potencjalnej pary. Ale miej na uwadze, że wiek nie zawsze jest ważny i często nie ma sensu stawiać to ograniczenie przed sobą. Filtry można także ustawić według zainteresowań, miejsca zamieszkania, albo celów życiowych. To bardzo wygodne.

Serwisy randkowe dla polakow we Francji