Na platformie MyDates czeka na Ciebie Twoja idealna druga połówka 

Platforma MyDates jest miejscem, które pozwala znaleźć drugą połówkę, która naprawdę będzie do Ciebie idealnie dopasowana. Ilość użytkowników na tej platformie cały czas rośnie. Tutaj możesz poznać ludzi, którzy są akurat w pobliżu, lub jeśli chodzi chcesz, możesz też szukać w dowolnym mieście, czy zakątku świata. Aplikacja mobilna pozwala korzystać z aplikacji w łatwy sposób, kiedy się przemieszczasz. Nie bój się, spróbuj poznać ciekawych mężczyzn i kobiety i nawiązać z nimi relacje, zaprzyjaźnić się albo po prostu miło spędzić czas. Zrób pierwszy krok, zanim zrobi to ktoś inny. Doświadcz motyli w brzuchu od fali zakochanie, albo realizuj swoje skryte fantazje. Znajdź kogoś, kto myśli podobnie, kto patrzy w tą samą stronę na przyszłość, spotkajcie się w realnym życiu w miłej kawiarni, albo idźcie do kina. Wszystko zależy tylko od Ciebie i Twoich preferencji.

Dobra platforma do znalezienia pary w polsce

Jakie są opcje zarejestrowanie się na platformie MyDates?

Rejestracja na Platformie jest bardzo prosta. W pierwszym etapie nie podajesz danych osobowych. Wskazujesz tylko jakiej płci szukasz i ile masz lat. Do rejestracji możesz użyć także Facebooka lub Google. Proces rejestracyjny kończy się kliknięciem linku 

aktywacyjnego w wiadomości e-mail. Automatycznie zostaniesz przeniesiony do swojego nowego profilu i wtedy będziesz mógł uzupełnić dane. Opowiedz innym użytkownika o sobie, o tym kim jesteś, jakie masz wykształcenie, jaką pracę wykonujesz, jakie są Twoje zainteresowania. Pamiętaj, że im bardziej szczegółowej informacji udzielisz, tym bardziej zwiększą się Twoje szanse, by znaleźć idealnie dopasowanego partnera.

Co pomoże przyśpieszyć poznawanie potencjalnych partnerów?

Pamiętaj, by przesłać dobre jakościowo zdjęcie profilowe, tak by inni użytkownicy mieli pełny obraz Twojej osoby. Szukaj użytkowników używając filtrów według płci, przedziału wiekowego, czy miasta itp. Daj im znać, że Ci się podobają, dodaj ich do swoich ulubionych profili, wyślij im prezent, albo wiadomość. Pogadaj z nimi i dowiedz się, jak oni widzą związek. Dowiedz się, kto ostatnio odwiedzał Twój profil i komu spodobałeś, albo spodobałaś się Ty.

Poręczna aplikacja randkowa MyDates

Odpłatne wiadomości

Aby prowadzić rozmowy i wysyłać wiadomości tekstowe najpierw trzeba kupić wirtualne pieniądze. Minimalna ilość, którą możesz kupić to 220, a maksymalna to 5500 monet. Płatność jest bardzo prosta: używasz karty debetowej lub PayPal, a także są dostępne  inne znane możliwości płatnicze. I nie martw się o automatyczne odnawianie płatności, czy terminy anulowania konta – tylko od Ciebie zależy, czy kupisz więcej monet i będziesz kontynuować rozmowy.

Usunięcie profilu

Usunięcie tak naprawdę jest bardzo proste – obsługa klienta zajmie się usunięciem Twojego profilu na Twoją prośbę. Do tego wystarczy nazwa użytkownika i adres e-mail wysłany we wiadomości, lub w Ustawieniach profilu też jest możliwość usunięcia konta. Profil będzie usunięty od razu, po weryfikacji poprzez e-mail.

Randki online w polsce

Funkcje serwisu MyDates

1. Szukaj użytkowników odpowiednich dla Ciebie

Po zalogowaniu będziesz w stanie ustawić, których użytkowników chcesz, by byli wyświetlani. Szukaj innych użytkowników według filtrów: płci, przedziału wiekowego, miasta, w którym mieszkasz,  zainteresowań, celów życiowych, orientacji seksualnej itp.

2. Odwiedzający

Pewnie ciekawi Cię, kto przeglądał Twój profil? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w zakładce Odwiedzający. Nie martw się, jeśli na liczniku Twoich odwiedzin widnieje zero – musisz być bardziej aktywny i zrobić pierwszy krok. Serwis MyDates zasugeruje Ci te profile, które mogą Ci się podobać.

3. Polubienia

Wyrażanie sympatii odbywa się na różne sposoby, np. polubienia. Możesz dowiedzieć się ilu użytkowników Ci się spodobało, a także przeglądać różne profile i zakomunikować innym ludziom, że Ci się spodobali. Poczekaj cierpliwie, by spodobać się innym użytkownikom i nawiązać rozmowę z nimi.

4. Ulubione

Ci, którzy szczególnie Ci się spodobali, mogą znaleźć się w zakładce Ulubione. Klikaj na gwiazdkę, by oznaczyć taki profil. Profile te zostaną zapisane i Ty, w każdym momencie, będziesz mógł do nich wrócić.

5. Kup monety

Portal MyDates działa na zasadzie wysyłanych wiadomości przez użytkowników. Wiadomości kupuje się za monety, a monety zaś można opłacić znanymi sposobami bankowymi. Do każdego zamówienia można otrzymać dodatkowe gratisowe monety.

Cennik

220 monet – 4,99 $

500 monet – 9,99 $

1270 monet – 24,99 $

2640 monet – 49,99 $

5500 monet -99,99 $

Zalety i wady MyDates

Pros
  • Nie są wymagane dane osobowe przy rejestracji
  • Bezpośrednio po rejestracji masz dostęp do przeglądania wszystkich profili
  • Możesz, ale nie jest to wymagane, aby przesłać swoje zdjęcie profilowe
  • Wyszukujesz takiego rodzaju związku, jakiego potrzebujesz (od niezobowiązującej znajomości do poważnej relacji, czy stworzenie rodziny)
  • Funkcja filtrowania profili według wieku, miasta, czy zainteresowań pozwala znaleźć odpowiednie osoby dla Ciebie
Cons
  • Możesz odpowiedzieć na wiadomości tylko po zakupie specjalnych monet
  • Nie wszystkich użytkowników możesz zobaczyć – nie ma wymogu załadowanie zdjęcia profilowego
  • Nie ma gwarancji tego, że ten, kto Ci się spodobał,odpowie na Twoją wiadomość

Opinia eksperta

Serwis MyDates jest całkowicie przyjazny dla użytkownika. Można posługiwać się filtrami wyszukiwania, które pozwalają znaleźć tego, kogo szukamy. Nie ma tutaj członkostwa Vip, które zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi, automatycznie odnawialnymi płatnościami. Zdjęcia przychodzą weryfikację, więc nie spotkamy tutaj pornografii. Absolutna większość użytkowników używa serwisu MyDates do nawiązywania poważnych znajomości, a jednocześnie użytkownicy, którzy są zainteresowani przelotnym romansem, też z niego często korzystają. Portal MyDates to miejsce w którym marzenie może się spełnić i znajdziemy tą jedyną, przeznaczoną nam osobę!

Osobiste doświadczenia i opinie użytkowników

sandra92

Jestem przyjemnie zaskoczona możliwością wyszukiwanie odpowiedniego partnera nie tylko według wieku, ale także według miasta. Ale z innej strony można by było rozszerzyć warunki wyszukiwań np. według wzrostu, posiadanie dzieci itp., to też są ważne informacje!

dawid1976

Przez swoje kompleksy bardzo długo byłem sam. Mam nadwagę i myślałem że nikogo nie zainteresuję, nawet przez internet. Jak się myliłem… – MyDates pomogła mi znaleźć kobietę, która zainteresowała się moim dowcipem i niekłamaną inteligencją. Jestem żywym dowodem, że to działa.

tygrys999

Kompletne dno. Ludzie przez koronę powariowali i korzystają z serwisów randkowych dla zabicia czasu. Nikt nie traktuje tego na poważnie, pójście z kimś na randkę graniczy z cudem. Bez sensu wydane pieniądze. Strata czasu.

JuliaSzukaRomeo

Chyba najlepszy serwis randkowy, z którego korzystałam. Wszystko zależy tylko od ciebie, nie musisz płacić głupich składek członkowskich, które nic nie dają. Płacisz tylko za wiadomości, ale ty sam decydujesz z kim będziesz pisać i jak ta rozmowa się potoczy. Znalazłam już paru fajnych znajomych, a z jednym z nich może wyrośnie coś więcej. Nie chcę na razie zapeszać!

Wnioski

Portal MyDates od lat funkcjonuje na polskim rynku. Tysiącom osób pomógł stworzyć szczęśliwe związki, długotrwałe przyjaźnie i świetne znajomości. Rejestracja jest bezpłatna i szybka, wystarczy podać swój wiek i płeć osoby, której szukamy. Ważne jest odpowiednie uzupełnienie swojego profilu i dodawanie zdjęć. Wygodą, a jednocześnie ograniczeniem może być konieczność wykupywanie monet, by prowadzić rozmowy z potencjalnymi partnerami. Ale tak naprawdę, wszystko zależy od nas samych, więc nie zwlekaj, spróbuj i przekonaj się sam, czy znajdziesz odpowiednią osobę na serwisie MyDates. Twórcy i administratorzy serwisu udzielę Ci pełnego wsparcia.

Być może zainteresują Cię następujące artykuły?