Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Internet stał się nieodzowną częścią naszego życia. Przenieśliśmy tam wiele aspektów naszego życia, począwszy od zakupów, przez naukę aż do randkowania. To ostatnie zyskało niesamowitą popularność, wśród użytkowników internetu i przyniosło nieprzewidywalne korzyści i możliwości. Nic dziwnego, kto nie chciałby randkować tylko za pomocą swojego telefonu, z różnymi seksownymi osobami z całej Polski, a nawet i świata?

Z początku powstawały małe portale randkowe skupione na danym kraju lub nawet regionie. Zakładało się tam konto z nadzieją znalezienia kogoś z naszej okolicy, chętnego na szybkie randki, lub w zależności od naszych preferencji, na stworzenia związku. Z czasem jednak zaczęły powstawać strony do międzynarodowych randek, które umożliwiły równoczesne randkowanie z wieloma osobami z dosłownie całego świata! Był to duży przełom, portale te od razu zyskały popularność, a ich użytkownicy zaczęli poszukiwać partnerów z innych krajów i tworzyć egzotyczne związki.

W tym artykule dowiesz się więcej o działaniu międzynarodowych portali. Pokażemy Ci, jakie są plusy oraz minusy łączenia się w pary osób, z różnych krajów. Przedstawimy Ci też top 4 najlepsze międzynarodowe portale randkowe, polecane przez naszych ekspertów. Zapraszamy!

Międzynarodowe randki online w polsce

Co to są zagraniczne portale randkowe?

Zagraniczne portale randkowe, to nic innego jak międzynarodowe strony internetowe, mające na celu zrzeszać osoby, chcące tworzyć związki z osobami, bez znaczenia na ich pochodzenie. Ich działanie jest zbliżone do klasycznych serwisów, z tym wyjątkiem, że strony te najczęściej są w języku angielskim, oraz mają dużo więcej precyzyjnych filtrów, dzięki którym możesz określić, kogo dokładnie szukasz, a portal będzie podsyłał Ci tylko propozycje osób, spełniających Twoje wymagania.

Filtry wyszukiwania są bardzo ważne, ponieważ na portalu są miliony osób, które chcą umawiać się na randki zagraniczne i ciężko byłoby nam na własną rękę szukać kogoś, kto będzie zgodny z naszymi preferencjami. Dlatego też najlepiej przejść od razu do ustawienia wymagań. Znajdziemy tam kategorie, takie jak:

 • płeć, 
 • wiek,
 • języki,
 • religia, 
 • orientacja seksualna, 
 • zainteresowania,
 • wykształcenie, 
 • czy praca.

Warto jest też dokładnie uzupełnić swój profil, aby inne osoby, mogły Cię znaleźć. Jedną z najważniejszych rzeczy na profilu jest zdjęcie. To pierwsza rzecz, którą widzą ludzie, gdy wyskakują im propozycje profili. Przyłóż się i wybierz swoje najlepsze, aktualne zdjęcie. Następnie stwórz opisy. Możesz go stworzyć w tylu językach, ilu jesteś w stanie, ale standardowo powinien być w języku angielskim. Opis to kolejna rzecz, którą możesz zainteresować innych. Pamiętaj, aby był wyróżniający się, w końcu oprócz Ciebie mają jeszcze setki tysięcy możliwości, aby spotkać ludzi, musisz zrobić dobre wrażenie.

Randki z młodą parą

Wady i zalety międzynarodowych związków

Wiele mężczyzn marzy o ślubie z piękną Afroamerykanką, a kobiet o przystojnym Latynosie. Związki te byłyby na pewno wspaniałym doświadczeniem i połączeniem kultur. Czerpaliśmy z nich wiele korzyści, ale pojawiłyby się też przeszkody i trudności. Poniżej stworzyliśmy listę wad i zalet łączenia się w międzynarodowe związki.

Pros
 • Dużą zaletą jest poznanie od wewnątrz danej kultury, tradycji i sposobu myślenia innej nacji. Jest to szansa, którą mało kto może dostać.
 • Kolejny plus to zdobycie umiejętności posługiwania się innym językiem. Przebywając, ze swoim małżonkiem, jego rodziną i znajomymi, w końcu samoistnie nauczymy się języka.
 • Zyskanie wielu znajomych z innego kraju. Na świecie dzieją się różne rzeczy, jeśli Twoje państwo byłoby zagrożone wojną lub klęską żywiołową, zawsze możesz zwrócić się o pomoc, do Twoich znajomych.
 • Stworzenie międzynarodowej rodziny. To wspaniałe doświadczenia, które łączy ze sobą dwie odrębne kultury, dodatkowo wasze dzieci, mówiłyby w dwóch językach!
 • Możliwość łatwej przeprowadzki do innego kraju.
Cons
 • Możliwość częstych nieporozumień, przez duże różnice kulturowo-mentalnościowe. Czasem inne narodowości wyznają całkowicie inne wartości i przekonania od naszych.
 • Problemy spowodowane różnicą w wyznawanych religiach. Ciężko byłoby ustalić jaką religię przyjmą dzieci i zaakceptować inne wyznanie partnera.
 • W początkowych fazach związku międzynarodowe randki mogłyby przysparzać problemy, chociażby z uwagi na dzielące parę kilometry.

Polecane portale randkowe

Aby zacząć umawiać się na zagraniczne randki dla samotnych z pewnością najpierw musimy znaleźć do tego odpowiedni portal randkowych. Nasi eksperci sprawdzili najlepsze z nich i wybrali 4 godne polecenia. A oto one:

Kismia.com

To jeden z lepszych serwisów randkowych skupiających się właśnie na randkach zagranicznych. Liczy on ponad 100 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie i jest dostępny aż w 8 wersjach językowych. Znajdziemy tam też wiele osób z Polski, więc równocześnie możemy nawiązywać znajomości z osobami z zagranicy i Polski. Charakteryzuje się szybką i bezpłatną rejestracją.

Internationalcupid.com/pl

To założony w 2004 portal randkowy, który jest częścią sieci Cupid Media, posiadającej 30 renomowanych portali towarzyskich. Łączy on w pary kobiety i mężczyzn z całego świata, a na ich stronie możemy znaleźć historie osób, które utworzyły związek właśnie dzięki International Cupid. Rejestracja do portalu jest całkowicie darmowa. Dużym plusem serwisu jest aplikacja mobilna.

Ourtime.com

To strona stworzona z myślą o dojrzałych osobach szukających drugiej połówki w sieci. Większość użytkowników tego portalu jest koło 50. Aplikacja oferuje wideo rozmowy, aplikację mobilną oraz darmową wersję dostępną dla każdego. Jest ona w angielskiej wersji językowej. 

Interracialpeoplemeet.com

Portal zrzeszający wielu mężczyzn i kobiet, w różnych wieku i z różnych zakątków świata. Rejestracja jest bardzo łatwa i zajmie jedynie kilka minut. Nie posiada swojej własnej aplikacji, ale jest dostosowana do wyglądu mobilnego, więc bez problemu poradzisz sobie, z jej obsługą na telefonie.

Randki online na całym świecie dla Polaków

FAQ 

Lokalni single w mojej okolicy – jak ich znaleźć?

Jeśli nie zależy Ci międzynarodowych randkach, to w ustawieniach portalu zmniejsz obszar wyszukiwania tylko na Twój kraj, dzięki temu w propozycjach będą wyświetlać Ci się tylko osoby z Polski.

Ile muszę zapłacić za wersję premium portalu?

Wersja premium w zależności od portalu kosztuje od kilkunastu złotych do kilkudziesięciu na miesiąc. Istnieje też możliwość wykupienia subskrypcji na rok, która jest w korzystniejszej cenie.

Co, jeśli jestem mężczyzną i szukam mężczyzny do stworzenia związku?

Wystarczy, że w ustawieniach zaznaczysz płeć, jaka Cię interesuje.

Czy na portalu randkowym można znaleźć miłość?

Oczywiście, że tak, a dowodem na to są tysiące historii osób z całego świata, które stworzyły szczęśliwe związki, dzięki tego typu serwisom.