Internet stał się nieodzowną częścią naszego życia. Przenieśliśmy tam wiele aspektów naszego życia, począwszy od zakupów, przez naukę aż do randkowania. To ostatnie zyskało niesamowitą popularność, wśród użytkowników internetu i przyniosło nieprzewidywalne korzyści i możliwości. Nic dziwnego, kto nie chciałby randkować tylko za pomocą swojego telefonu, z różnymi seksownymi osobami z całej Polski, a nawet i świata?

Z początku powstawały małe portale randkowe skupione na danym kraju lub nawet regionie. Zakładało się tam konto z nadzieją znalezienia kogoś z naszej okolicy, chętnego na szybkie randki, lub w zależności od naszych preferencji, na stworzenia związku. Z czasem jednak zaczęły powstawać strony do międzynarodowych randek, które umożliwiły równoczesne randkowanie z wieloma osobami z dosłownie całego świata! Był to duży przełom, portale te od razu zyskały popularność, a ich użytkownicy zaczęli poszukiwać partnerów z innych krajów i tworzyć egzotyczne związki.

W tym artykule dowiesz się więcej o działaniu międzynarodowych portali. Pokażemy Ci, jakie są plusy oraz minusy łączenia się w pary osób, z różnych krajów. Przedstawimy Ci też top 4 najlepsze międzynarodowe portale randkowe, polecane przez naszych ekspertów. Zapraszamy!

Międzynarodowe randki online w polsce

Co to są zagraniczne portale randkowe?

Zagraniczne portale randkowe, to nic innego jak międzynarodowe strony internetowe, mające na celu zrzeszać osoby, chcące tworzyć związki z osobami, bez znaczenia na ich pochodzenie. Ich działanie jest zbliżone do klasycznych serwisów, z tym wyjątkiem, że strony te najczęściej są w języku angielskim, oraz mają dużo więcej precyzyjnych filtrów, dzięki którym możesz określić, kogo dokładnie szukasz, a portal będzie podsyłał Ci tylko propozycje osób, spełniających Twoje wymagania.

Filtry wyszukiwania są bardzo ważne, ponieważ na portalu są miliony osób, które chcą umawiać się na randki zagraniczne i ciężko byłoby nam na własną rękę szukać kogoś, kto będzie zgodny z naszymi preferencjami. Dlatego też najlepiej przejść od razu do ustawienia wymagań. Znajdziemy tam kategorie, takie jak:

 • płeć, 
 • wiek,
 • języki,
 • religia, 
 • orientacja seksualna, 
 • zainteresowania,
 • wykształcenie, 
 • czy praca.

Warto jest też dokładnie uzupełnić swój profil, aby inne osoby, mogły Cię znaleźć. Jedną z najważniejszych rzeczy na profilu jest zdjęcie. To pierwsza rzecz, którą widzą ludzie, gdy wyskakują im propozycje profili. Przyłóż się i wybierz swoje najlepsze, aktualne zdjęcie. Następnie stwórz opisy. Możesz go stworzyć w tylu językach, ilu jesteś w stanie, ale standardowo powinien być w języku angielskim. Opis to kolejna rzecz, którą możesz zainteresować innych. Pamiętaj, aby był wyróżniający się, w końcu oprócz Ciebie mają jeszcze setki tysięcy możliwości, aby spotkać ludzi, musisz zrobić dobre wrażenie.

Randki z młodą parą

Wady i zalety międzynarodowych związków

Wiele mężczyzn marzy o ślubie z piękną Afroamerykanką, a kobiet o przystojnym Latynosie. Związki te byłyby na pewno wspaniałym doświadczeniem i połączeniem kultur. Czerpaliśmy z nich wiele korzyści, ale pojawiłyby się też przeszkody i trudności. Poniżej stworzyliśmy listę wad i zalet łączenia się w międzynarodowe związki.

Pros
 • Dużą zaletą jest poznanie od wewnątrz danej kultury, tradycji i sposobu myślenia innej nacji. Jest to szansa, którą mało kto może dostać.
 • Kolejny plus to zdobycie umiejętności posługiwania się innym językiem. Przebywając, ze swoim małżonkiem, jego rodziną i znajomymi, w końcu samoistnie nauczymy się języka.
 • Zyskanie wielu znajomych z innego kraju. Na świecie dzieją się różne rzeczy, jeśli Twoje państwo byłoby zagrożone wojną lub klęską żywiołową, zawsze możesz zwrócić się o pomoc, do Twoich znajomych.
 • Stworzenie międzynarodowej rodziny. To wspaniałe doświadczenia, które łączy ze sobą dwie odrębne kultury, dodatkowo wasze dzieci, mówiłyby w dwóch językach!
 • Możliwość łatwej przeprowadzki do innego kraju.
Cons
 • Możliwość częstych nieporozumień, przez duże różnice kulturowo-mentalnościowe. Czasem inne narodowości wyznają całkowicie inne wartości i przekonania od naszych.
 • Problemy spowodowane różnicą w wyznawanych religiach. Ciężko byłoby ustalić jaką religię przyjmą dzieci i zaakceptować inne wyznanie partnera.
 • W początkowych fazach związku międzynarodowe randki mogłyby przysparzać problemy, chociażby z uwagi na dzielące parę kilometry.

Polecane portale randkowe

Aby zacząć umawiać się na zagraniczne randki dla samotnych z pewnością najpierw musimy znaleźć do tego odpowiedni portal randkowych. Nasi eksperci sprawdzili najlepsze z nich i wybrali 4 godne polecenia. A oto one:

Kismia.com

To jeden z lepszych serwisów randkowych skupiających się właśnie na randkach zagranicznych. Liczy on ponad 100 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie i jest dostępny aż w 8 wersjach językowych. Znajdziemy tam też wiele osób z Polski, więc równocześnie możemy nawiązywać znajomości z osobami z zagranicy i Polski. Charakteryzuje się szybką i bezpłatną rejestracją.

Internationalcupid.com/pl

To założony w 2004 portal randkowy, który jest częścią sieci Cupid Media, posiadającej 30 renomowanych portali towarzyskich. Łączy on w pary kobiety i mężczyzn z całego świata, a na ich stronie możemy znaleźć historie osób, które utworzyły związek właśnie dzięki International Cupid. Rejestracja do portalu jest całkowicie darmowa. Dużym plusem serwisu jest aplikacja mobilna.

Ourtime.com

To strona stworzona z myślą o dojrzałych osobach szukających drugiej połówki w sieci. Większość użytkowników tego portalu jest koło 50. Aplikacja oferuje wideo rozmowy, aplikację mobilną oraz darmową wersję dostępną dla każdego. Jest ona w angielskiej wersji językowej. 

Interracialpeoplemeet.com

Portal zrzeszający wielu mężczyzn i kobiet, w różnych wieku i z różnych zakątków świata. Rejestracja jest bardzo łatwa i zajmie jedynie kilka minut. Nie posiada swojej własnej aplikacji, ale jest dostosowana do wyglądu mobilnego, więc bez problemu poradzisz sobie, z jej obsługą na telefonie.

Randki online na całym świecie dla Polaków

FAQ 

Lokalni single w mojej okolicy – jak ich znaleźć?

Jeśli nie zależy Ci międzynarodowych randkach, to w ustawieniach portalu zmniejsz obszar wyszukiwania tylko na Twój kraj, dzięki temu w propozycjach będą wyświetlać Ci się tylko osoby z Polski.

Ile muszę zapłacić za wersję premium portalu?

Wersja premium w zależności od portalu kosztuje od kilkunastu złotych do kilkudziesięciu na miesiąc. Istnieje też możliwość wykupienia subskrypcji na rok, która jest w korzystniejszej cenie.

Co, jeśli jestem mężczyzną i szukam mężczyzny do stworzenia związku?

Wystarczy, że w ustawieniach zaznaczysz płeć, jaka Cię interesuje.

Czy na portalu randkowym można znaleźć miłość?

Oczywiście, że tak, a dowodem na to są tysiące historii osób z całego świata, które stworzyły szczęśliwe związki, dzięki tego typu serwisom.