Kismia

Rozmowy z kobietami, jakie mają te same wartości i cele

Oneamour

Strona, by rozmawiać z pięknymi, rosyjskimi kobietami

eDarling

Serwis do rozmów z mieszkankami Rosji

StoryLoves

Stworzenie rodziny z rosyjską kobietą

Samotność w życiu, samotność w sieci.

W Polsce, jak także w innych państwach Europy Zachodniej, wiele osób cierpi z powodu samotności. Wydawać by się mogło, że dobra gospodarka, zarobki, dobrobyt automatycznie oznaczają szczęście. Jednak to wszystko nie zastąpi ciepła, kontaktu, rozmów z drugą połówką. Takiego zdania jest większość mężczyzn, którzy marzą by znaleźć kobietę, która podzieli ich plany na szczęście i życie we dwoje. Jest wielu mężczyzn którzy pragnie kochającej kobiety, która umie się troszczyć o dom, mężczyznę, dzieci; która mogłaby być wspaniałą żoną i matką. Z jednej strony może wydawać się to staromodne, ale z innej to to, czego tak potrzeba w codziennym życiu.

Ladna rosyjska dziewczyna

Poznaj singielki z Rosji

Rosja to ogromny kraj z wielowiekową tradycją,  bogatą kulturą i ciekawymi ludźmi. Nie od dziś wiadomo, że rosyjskie kobiety wabią swoją atrakcyjnością i pięknym. Właśnie dlatego wielu mężczyzn na całym świecie marzy, by spotkać Rosjankę, która ma podobne cele i oczekiwania. Ale nie tylko oni mają takie marzenia – same Rosjanki pragną spotkać kogoś z zagranicy, z Europy, Stanów Zjednoczonych, czy Wielkiej Brytanii, by stworzyć związek, rodzinę, zaprzyjaźnić się, wspólnie podróżować, albo miło spędzić czas. Na szczęście w dniu dzisiejszym poznanie kogoś z drugiego końca kuli ziemskiej jest o wiele prostsze. Rozwój technologiczny podarował nam Internet, dzięki któremu, za pomocą specjalnych portali randkowych, możemy poznawać ludzi na całym świecie.

Portale randkowe z rosyjskimi dziewczynami

Dlatego w ostatnich latach tak często mężczyźni szukają towarzyszek życia poza granicami swojego kraju. A jak wiadomo rosyjskie kobiety słyną z wdzięczności, zaradności i piękna, lecz sytuacja gospodarcza w tym kraju bardzo często nie może im zapewnić bezpiecznej i dobrej przyszłości. Polacy uwielbiają Rosjanki, gdyż kobiety ze wschodu nie tylko cechują się niezwykłą urodą, ale także posiadają kobiece cechy, o których panie w Europie Zachodniej już trochę zapomniały. Położenie geograficzne Rosji gwarantuje różnorodny typ urody, dlatego każdy mężczyzna znajdzie tam swój ideał. „Mieszanka narodowości” –  to dlatego Rosjanki słyną ze swojej urody.

Piękna dziewczyna w zimie

Serwisy randkowe z Rosjankami

Rosyjskie portale Randkowe oferują ogromną ilość ślicznych kandydatek z Rosji, które marzą by związać swoje życie z mężczyzną z zagranicy. Serwisy Randkowe są stworzone by znaleźć partnera lub partnerkę według różnych oczekiwań. Serwisy Randkowe z kobietami z Ukrainy z Rosji działają na podobnych zasadach, jak tradycyjne portale randkowe. Potrzeba założyć swoj profil, dodać kilka zdjęć i w paru zdaniach opowiedzieć o sobie i swoich oczekiwaniach. A dalej przed nami otwiera się cały kraj wschodnich piękności. Specjalne filtry pomagają znaleźć te kobiety, które mają podobne cele i zainteresowania, a czasem inteligentny algorytm dopasowania (który opiera się na testach psychologicznych) dobiera dla nas najlepsze kandydatki do naszego serca. Oczywiście, może istnieć bariera Językowa, dlatego dobrze jest podszkolić język rosyjski, by okazać szacunek i zainteresowanie kobietą i jej kulturą, ale często z pomocą przychodzą doświadczeni tłumacze.

Co jest ważne dla Rosjanek?

Oczywiście dla rosyjskich kobiet na pierwszym miejscu jest ich rodzina. One wiedzą jak ważne jest ciepło domowe, rodzinne posiłki, wspólne spędzanie czasu, troska o potomstwo. Lecz kobiety wschodu lubią pracować, mają dobre wykształcenie są ambitne i chcą też robić karierę. 

By rosyjska kobieta czuła się pewnie i bezpiecznie musi mieć mężczyznę, na którym będzie mogła polegać, któryś zaopiekuje się nią i dziećmi. Rosyjskie kobiety często nie tak prosto porzucają swoją ojczyznę i przeprowadzają się do innego kraju, aby tam budować nowe życie, dlatego rosyjskie kobiety, które szukają znajomości z Europejczykami będą dokładnie sprawdzać czy dana osoba spełnia jej potrzeby i może pomóc zrealizować marzenia. Kobiety ze wschodu uwielbiają zdecydowanych mężczyzn, którzy potrafią wziąć życie w swoje ręce i dorównają charakterowi Rosjanki. W takim związku nigdy nie będzie nudy, bo szczera miłość i mieszanka charakterów sprawia, że żyć razem będzie, jak we wschodnich bajkach. 

Najlepsze serwisy randkowe dla rosyjskich kobiet

1. RussianCupid.com/pl

RussianCupid

Twórcy tego serwisu twierdzą, że w ich bazie jest ponad 2 000 000 singli dostępnych online i dlatego szansę by znaleźć partnera czy partnerkę z Rosji są większe niż gdziekolwiek indziej. Specjalne filtry, które pozwalają znaleźć osoby mieszkające zarówno blisko nas jak i zagranicą pomagają z łatwością oglądać tysiące  profili, by wreszcie znaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę.

2. pl.rus-women.com

Rus-Women

Ten Portal randkowy ogłasza się jako agencja matrymonialna, której celem jest pomoc w znalezieniu rosyjskie kobiety. Jest dostępny w wielu językach, także w języku polskim, lecz tłumaczenie jest na bardzo niskim poziomie. Oferuje ponad 100 000 ankiet rosyjskich kobiet i przyciąga swoją niską ceną za użytkowanie.

3. Rosjanki.org

Rosjanki

Celem portalu rosjanki.org jest znalezienie męża kobietom ze wschodu. Twórcy bardzo dokładnie weryfikują nowostworzone profile, sprawdzają czy jest to prawdziwa osoba. Co tydzień odrzucają od 100 do 150 fałszywych rejestracji. Twórcy szczycą się aktywnością swoich użytkowników i skutecznością swoich usług. O danych statystycznych poznanych par i małżeństw można szczegółowo poczytać na ich stronie.

4. E-Rosjanki.eu

E-Rosjanki

Portal daje możliwość umieszczania zdjęć które podlegają ocenie by zwrócić uwagę potencjalnych kandydatek. Oferują także nielimitowany, wolny kontakt z Rosjankami a także opcję wymiany się e-mailami adresami e-mail ze wszystkimi kobietami które są w ich bazie. Dużym plusem jest darmowy tłumacz online by ci którzy nie znali języków obcych także mogli rozmawiać z kobietami ze wschodu. Dosyć niskie koszty członkowskie tez są sporym plusem.

FAQ:

1. Jakie usługi są odpłatne na serwisach randkowych z Rosjankami?

Absolutna większość portali do nawiązywania nowych znajomości z kobietami z Rosji posiada opcję bezpłatnej rejestracji. Przeglądanie profil i i fotografii użytkowników także na większości portali jest darmowe. Bezpłatny czaty i wiadomości to także standard, za który twórcy nie proszą opłaty. Lecz dobrą praktyką jest wyróżnić się na tle innych i stać się bardziej popularnym i widocznym – dlatego większość mężczyzn wykupuje dodatkowo płatne subskrypcje.

2. Jak zacząć nawiązywać nowe znajomości?

To bardzo proste: Upewnij się że twój Profil jest poprawnie uzupełnione, tzn. że wpisałeś tam pełną informację o sobie, o to kim jesteś czego chcesz od życia jakie masz cele zainteresowania. Ważne jest także aby załadować dobre zdjęcie, na którym widać twój charakter. Bardzo ważne jest by być aktywnym i odpisywać na wiadomości, a dodatkowo można dokupić subskrybuje, które zwiększają Twoją atrakcyjność dla potencjalnych partnerek.

3. Jak znaleźć odpowiednią kobietę na portalach randkowych z Rosjankami?

Serwisy randkowe posiadają filtry, z pomocą których można wyszukać te osoby, które do nas pasują: są to np. filtry według zainteresowań, przedziału wiekowego, stanu cywilnego, miejsca zamieszkania, wiary, przynależności etnicznej itp. Z pomocą tych filtrów możemy oglądać tylko te osoby,które spełniają nasze oczekiwania.