Easytalking

Serwis randkowy dla poważnych związków

Oneamour

Platforma do znalezienia towarzysza życia

eDarling

Znajomości z niezawodnymi mężczyznami

StoryLoves

Rozmowy i korespondencja z przyzwoitymi mężczyznami

Szukasz miłości, która odmieni twoje życie? A może jesteś już po kilku nieudanych związkach i szukasz czegoś innego – lżejszego, niewymagającego aż tak dużego zaangażowania? Niezależnie od twojej odpowiedzi, te strony dla singli i pań są stworzone dla Ciebie.

Znajdziesz na nich nie tylko interesujące osoby, ale też takie, które dzielą twoje pasje, zainteresowania czy nawet zawody. Dzięki temu o wiele łatwiej nawiążesz z nimi rozmowę, będziesz mogła dzielić się swoim doświadczeniem i przeżyciami, a rozmowa będzie się naturalnie kleić. Oprócz tego znajdziesz osoby mieszkające w Polsce, ale i poza nią – więc jeżeli jesteś zainteresowana związkiem na odległość, takie portale to świetne miejsce, by zacząć poszukiwania.

Serwisy randkowy dla kobiet

Poznawanie i randkowanie z kobietami

Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną poszukującym randek z niezamężnymi kobietami, czy dziewczyną poszukującej innej dziewczyny, te portale na pewno przypadną Ci do gustu – na stronach znajdziesz tysiące profili należących do prawdziwych osób, które także szukają tego co ty – miłości, towarzystwa, przyjaźni. Wystarczy, że do nich napiszesz i w mgnieniu oka nawiążesz ciekawą relację. Serwisy, które chcemy polecić to:

  • Internationalcupd.com – to idealna strona jeżeli przede wszystkim interesują Cię kontakty z ludźmi z całego świata. Na łamach tej witryny, konta zakładają kobiety z nawet najdalszych zakątków naszego globu. Oczywiście znajdziesz też tam osoby mieszkające w Polsce, więc nawet jeżeli związek na odległość nie jest tym, czego szukasz, warto dać stronie szansę. 
  • Zoosk.com – strona, na której konto ma już ponad 40 milionów użytkowników to świetne miejsce do znalezienia kobiety, która Cię pokocha. Wiele możliwości edycji profilu, a także bardzo przejrzysty wygląd strony sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna randkowanie online, czy ma już w tym jakieś doświadczenie
  • pof.com – strona, o której słyszał pewnie każdy, gdyż istnieje od wielu lat. To najlepsze portal randkowy dla samotnych kobiet, ale także i mężczyzn, więc niezależnie od twoich preferencji, znajdziesz tam kogoś, z kim dzielić będziesz mogła przeżycia i wspomnienia. Na stronie konta tworzą także ci, którzy szukają jedynie przelotnego uczucia, więc jeżeli jesteś taką osobą – koniecznie załóż tam konto!
  • Oneamour.com – interesują Cię randki z kobietami i dziewczynami? W takim razie musisz odwiedzić tę stronę – gwarantujemy, że spędzisz tam świetnie czas, poznając interesujące i wspaniałe osoby. Szukaj innych za pomocą specjalnych filtrów, które ułatwią poszukiwania i umożliwią znalezienie tych, z którymi dzielą nas nasze zainteresowania czy pasje. 

Z tą listą z pewnością odnajdziesz osobę, która zapewni Ci miłość i z którą będziesz mogła tworzyć wspomnienia przez wiele lat. Oprócz tego są też inne popularne strony, jednak często nie mają one aż tylu funkcji jak te wymienione na naszej liście – dlatego właśnie poszukiwania warto rozpocząć od tych miejsc. Oczywiście, mają one swoje wady i zalety, o których też chcemy wspomnieć. 

szykowna kobieta z laptopem

Randki internetowe online z dziewczynami

Jeżeli podjęłaś już decyzję o poszukiwaniu miłości przez internet, dobrze jest byś zdawała sobie sprawę o mocnych i słabych stronach takiego rozwiązania. Skupimy się głównie na pozytywach – bo jest ich zdecydowanie więcej – ale niestety musimy też wspomnieć o negatywach, bo potrafią one mieć dla wielu spore znaczenie. 

By jednak zacząć dobrze, jakie są plusy randkowania online? 

  • Wszystkie strony z naszej listy są kompletnie darmowe – nawet jeżeli oferują one dodatkowe, płatne funkcje, to samo korzystanie z nich nie kosztuje ani grosza. Dlatego nawet jeżeli nie jesteś przekonana do takich rozwiązań, warto dać im szansę – nie stracisz swoich pieniędzy nawet jeżeli twoje poszukiwania nie przyniosą efektów.
  • Preferujesz korzystanie z telefonów czy tabletów? Świetnie się składa, bo strony posiadają też aplikacje, a oprócz tego dostosowują się do twojego urządzenia – zmieniają swoje menu czy wygląd jeżeli odpalasz je na przeglądarce w komórce. Dzięki temu, miłości u kobiet możesz szukać w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz
  • Jeżeli nie lubisz szukać, strony mogą też zaproponować Ci profile niektórych osób – macie wspólne zainteresowania? A może jesteście z tego samego miasta, pracujecie niedaleko siebie? Te witryny zasugerują Ci, z kim warto nawiązać kontakt, szczególnie jeżeli obie szukacie tego samego. 

Tak prezentują się tylko niektóre z plusów. Tak jak już wspomnieliśmy, niestety pojawiają się też minusy, chociaż jest ich bardzo mało. Głównym, o których ludzie często wspominają, jest to, że na stronach mogą pojawiać się podszywacze – ludzie korzystający ze zdjęć innych osób, czy kłamiących o swoim zawodzie lub hobby. Na szczęście, różne strony coraz częściej wymagają weryfikacji, na przykład poprzez dodanie wielu różnych zdjęć, czy zeskanowanie dokumentu tożsamości. To pomaga na pozbywanie się osób, które chcą okłamywać innych. Niektórzy narzekają też na pojawiające się na portalach reklamy – ale dzięki temu, strony te mogą oferować swoje usługi za darmo.

dziewczyna spotyka się online

Masz jeszcze jakieś pytania o randki z ukraińskimi kobietami i dziewczynami? Zerknij na naszą sekcję z pytaniami i odpowiedziami, by dowiedzieć się jeszcze więcej:

Czy mogę randkować tylko w Polsce?

Nie, portale te oferują spotkania z ludźmi z całego świata – jeżeli szukasz więc miłości na odległość, koniecznie sprawdź portale z naszej listy

Szukam osoby tej samej płci, czy mogę korzystać z tych stron?

Tak, jak najbardziej – te strony są bardzo inkluzywne i nie odrzucają osób o różnych preferencjach czy tożsamościach płciowych!

Jak uniknąć bycia oszukanym?

Przede wszystkim wypytaj osobę o wypisane pasje czy pracę – jeżeli będzie odpowiadać zdawkowo, jest szansa, że nie wie o nich zbyt dużo i kłamie. Możesz też zaproponować wymianę kilkoma zdjęciami – zróbcie je na przykład w kuchni przy otwartej lodówce – takie zdjęcie będzie unikatowe i potwierdzi tożsamość osoby!