Kismia

Rozmowy online z mieszkańcami Australii

Easytalking

Platforma do nawiązywania znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach

eDarling

Serwis randkowy do znalezienia drugiej połówki

StoryLoves

Platforma do znajdowania poważnych relacji

Pandemia, ciągły brak czasu wpłynęły na Polaków i nie tylko. Czujemy się samotni i wyobcowani, a uczucie to nasila się kilkukrotnie, gdy jesteśmy z dala od naszej ojczyzny. Do Australii wyemigrowało ponad 180 tysięcy Polek i Polaków. I choć jest to wspaniały kraj dla rozwoju zawodowego i spełnienia marzeń to wielu naszych rodaków czuje się tam samotnie. Obcy język i kultura mogą męczyć i nie stwarzać możliwości znalezienia przyjaciół, czy miłości życia. A przecież to o tym wszyscy marzą. By dzielić z inną osobą te dobre, wspaniałe i te trochę gorsze momenty. 

Australia stwarza możliwości dla lepszego życia, ale tylko my sami możemy pomóc sobie, by stworzyć możliwość lepszego życia z kimś. I w tym mają nam dopomóc portale randkowe dla Polaków w Australii. Jeśli jesteś niepewna/ niepewny, czy to aby na pewno dobry sposób na znalezienie swojej połówki – to czytaj dalej i my zmienimy Twoje zdanie. Bo powodów i histori z happy endom o tym jak Polacy w Australii poznali się dzięki portalom randkowym jest wiele. Po polsku.

Randki dla Polaków w Australii 

Życie za granicą nie jest łatwe. Oprócz pracy, jezyka, nowej kultury doskwiera nam samotność. Dlatego dobrym pomysłem jest znalezienie człowieka, który przeżywa dokładnie to samo, co Wy.  Osoby, która zna w szczegółach nie tylko wszelkie problemy związane z życiem na obczyźnie, a także zna Twój rodzinny język i mentalność.  W Australii mieszka niemało wolnych Polek i Polaków, którzy pragną poznać nowych ludzi znad Wisły, po to, by miło spędzić czas, odnaleźć przyjaciela, albo drugą połówkę, a może zbudować poważny związek. I dzięki portalom randkowym dla Polaków i Polek w Australii szybkie łączenie par stało się możliwe. Korzystanie z nich jest niezwykle łatwe i  rejestracja trwa tylko parę chwil! I pozostaje tylko poczekać na swoje szczęście, albo zacząć poznawać nowe osoby, przeglądając ich profile i wysyłając wiadomości.  I to wszystko przez smartfon, lub komputer. Wystarczy tylko parę kliknięć.

Serwis randkowy w Australii

Poznajmy się za granicą

Na terytorium Australii na dzień dzisiejszy mieszka wielu samotnych naszych rodaków. Bardzo duża część z nich wyjechała na stałe.  I to dla nich powstały specjalnie przygotowane portale randkowe, by poznawanie nowych ludzi za granicami Polski było łatwe i przyjemne. Bo czerpać przyjemność od australijskiej przyrody, albo od spacerów po ulicach Sydney, Melbourne, czy Perth jest o wiele przyjemniejsze, kiedy robisz to w dobrym towarzystwie. 

Randki w Internecie Poloni w Australii

Serwisy randkowe dla Polaków w Australii znacznie uprościły poznawanie pasujących do nas osób. Emigranci świetnie znają, jak niełatwe jest, usłyszeć polski język ojczysty pośrodku australijskich miast. A serwisy randkowe rozwiązują ten  problemu, bo łączą wolnych Polaków mieszkających za granicami naszego ojczystego  kraju, a z pomocą  specjalnych filtrów wybierają tych, którzy najbardziej pasują do nas pod względem naszych preferencji, miejsca zamieszkania, figury, charakteru, hobby. W dniu dzisiejszym to takie proste, by odnaleźć swoją drugą połówkę! 

Tajemnice polskich randek

Ale może się tak zdarzyć, że nie od razu znajdziemy tego, kogo szukamy. Nie ma co się smucić. Ci, których poznajemy mogą stać się świetnymi znajomymi, z którymi można miło spędzić czas na rozmowach po polsku, wyskoczyć do kina, czy na piknik. Być może takie kontakty wyrosną w przyjaźń na całe życie. 

W Internecie można znaleźć dużo serwisów randkowych dla wolnych Polek i  Polaków w Australii. My Wam trochę pomożemy z wyborem opisując najpopularniejsze z nich, byście sami mogli dokonać wyboru, który z nich jest odpowiedni dla Was.

Najlepsze polskie serwisy randkowe w Australii

1. samotneserca.pl/australia/

samotneserca.pl/australia/ serwis randkowe w Australii

To serwis, który daje gwarancję na wysokie szanse na znalezienie odpowiedniej osoby. Odznacza się nowym podejściem i daje gwarancje poufności.  

2. polishhearts.com.au

polishhearts.com.au serwis randkowe w Australii

Serwis międzynarodowy, który proponuje użytkownikom prostą w obsłudze stronę, gdzie na wybór jest kilkanaście państw do wyboru. Jego twórcy mówią, że jest to najpopularniejszy portal do nawiązywania nowych kontaktów za granicą.  

Jeśli samotne życie Cię zmęczyło, masz chęć wreszcie porozmawiać po polsku, spotkać osobę, która będzie blisko we dnie i w nocy, kochać i być kochanym – to nie zastanawiaj się dłużej. Spróbuj portali randkowych dla Polaków w Australii.

FAQ

1. Jaki serwis randkowy wybrać?

Najlepiej dobrze zbadać jakie cele ma dany serwis. Wszyscy jesteśmy różni i szukamy różnych osób. Dlatego tak ważne jest, by od samego początku, od wypełnienia ankiety, być szczerym i otwarcie mówić o swoich oczekiwaniach, aby się nie rozczarować. Korzystnie jest też zwrócić uwagę na liczbę użytkowników online.

2. Czy portale, do nawiązywania nowych znajomości w Australii dla Polaków gwarantują bezpieczeństwo?

Po pierwsze powinno się myśleć o swoim bezpieczeństwie. Dlatego tak ważne jest, by nasze poufne dane, czy wszelka osobista informacja były dobrze chronione. Portale proponują różnego rodzaju statusy Premium klasu i współpracują z międzynarodowymi specjalistami, bys Ty mógł czuć się bezpiecznie. Ale też samemu trzeba zadbać o siebie i pod żadnym pozorem nie przekazywać innym osobom numerów kont bankowych, haseł i innych ważnych informacji, które mogą być wykorzystane w nieodpowiedni sposób. 

3. Chciałabym poznawać wyłącznie osoby, które mają podobne zainteresowania i patrzą na życie tak, jak ja. Czy to możliwe?

Prawie wszystkie serwisy randkowe mają możliwość w swojej ofercie ustawienia filtrów, dzięki którym można wyszukiwać osoby do pary wyłącznie według naszych oczekiwań, czy to dotyczących wieku, wyglądu, wiary, hobby, światopoglądu, czy miejsca zamieszkania. To bardzo wygodna funkcja.