Kismia

Portal randkowy dla zakochanych w medycynie

Easytalking

Znajomości online dla medyków 24/7

eDarling

Serwis do nawiązywania znajomości z lekarzami z perspektywą

StoryLoves

Znajomości online z ludźmi o podobnych poglądach

Każdy z nas zasługuje na miłość i ciepło drugiej osoby. Nie zawsze jednak w naszym najbliższym otoczeniu możemy znaleźć tę jedną osobę, która odmieni nasz świat. Co robić w sytuacji, gdy interesują nas spotkania z ludźmi dzielącymi nasz zawód, pasję i zainteresowania? Warto wtedy zwrócić się ku portalom internetowym, które oferują spotkania dla osób o tych samych wartościach.

W tym rankingu przybliżymy kilka stron, które oferują randki dla lekarzy w Polsce. Te miejsca ułatwią nam znalezienie naszej drugiej połówki nawet bez wychodzenia z naszego domu! Ranking został przygotowany we współpracy z ekspertami, dzięki którym możemy przedstawić jedynie te najlepsze strony, które na pewno sprawdzą się podczas poszukiwania nowej miłości.

Najlepsze strony dla singli lekarzy

Randki internetowe dla lekarzy

Strony, które oferują spotkania nie tylko dla lekarzy, ale mają też szeroki ofertę randek online dla pielęgniarek i położnych, to: 

  • Przeznaczeni.pl – jeżeli kiedykolwiek pomyślałeś “szukam kogoś o podobnych pasjach do moich”, to ta strona została stworzona dla Ciebie! Możemy tutaj szukać także korzystając z różnych filtrów – więc z łatwością znajdziemy kogoś z każdego miasta w Polsce, w podobnym wieku do naszego – lub młodszego bądź starszego, zgodnie z naszymi preferencjami. 
  • Vrai-amour.com – kolejna darmowa strona, na której poszukiwać można miłości i wartościowego związku. Plusem tej strony jest jej nastawienie na długotrwałe związki – według statystyk, dzięki temu portalowi powstało już tysiące udanych par, w tym wiele łączących lekarzy z innymi ludźmi o tej profesji. 
  • LoveDateMe.com – to portal dla samotnych lekarzy, ale także innych osób. Założenie na nim konta jest darmowe, a gdy już wstawimy swoje zdjęcie i wypełnimy profil, możemy liczyć na wiele propozycji o innych, które przygotowuje nam strona. Dzięki temu szybko będziemy mogli rozpocząć rozmowę i nawiązać z kimś relację – wystarczy że będziemy sobą, a na pewno uda nam się poznać kogoś interesującego!
  • Badoo.com – ten portal jest niesamowicie znany, każdy z nas chociaż raz słyszał tę nazwę, szczególnie jeżeli szuka portali randkowych dla lekarzy. Szybka rejestracja umożliwia nam praktycznie natychmiastowe rozmawianie z innymi ludźmi, a jeżeli wolimy korzystać z urządzeń mobilnych, strona posiada także dobrze wykonane aplikacje na telefony i tablety. 

Teraz już wiesz, czym charakteryzują się wszystkie największe strony z naszego rankingu. Każda z nich działa w Polsce od wielu lat, jest także dostępna w naszym języku – ale konta na nich mogą mieć osoby z całego świata, więc jeżeli szukasz miłości za oceanem… kto wie, może jedna z tych stron właśnie pomoże Ci spełnić to marzenie?

lekarka z laptopem

Strony z randkami online – plusy i minusy

Niestety, jak wszystko w internecie, strony z randkami również mają swoje mocne i słabe strony. Tych drugich na szczęście jest niewiele, ale warto o nich wspomnieć, tak, by nikt z szukających nie poczuł się rozczarowany bądź co gorsza – oszukany. Na początek jednak skupmy się na pozytywach, bo tych jest zdecydowanie więcej. 

Przede wszystkim, te wszystkie strony, a także wiele innych, są darmowe – by znaleźć miłość życia i uleczyć samotne serce nie musisz wydawać ani grosza. Założenie konta, pisanie wiadomości czy szukanie interesujących kont – to wszystko jest zupełnie darmowe. Oczywiście, strony oferują dodatkowe, płatne funkcje, ale nigdy nie są one wymagane do rozmawiania i umawiania się na randki. 

Nikt nie będzie cię również oceniał przez pryzmat twojej orientacji – odrazu będziesz widział, kto jest zainteresowany potencjalnym spotkaniem z Tobą, więc nie dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji, w której próbujesz poderwać kogoś, kto nie jest zainteresowany twoją seksualnością. 

Nie musisz domyślać się także, co dana osoba chciałby robić w wolnym czasie – to wszystko znajdziesz na jej profilu. Jeżeli interesują cię filmy komediowe, szybko znajdziesz kogoś, kto dzieli tę pasję, tak samo z książkami, włoskim jedzeniem czy jakimkolwiek innym hobby. To umożliwi też nawiązanie rozmowy – nic przecież nie łączy doktorów tak, jak wspólny zawód i hobby!

Niestety, strony nie zawsze się sprawdzają – przez to, że każdy może założyć na nich konto, nie zawsze musi być osobą, za którą się podaje. Nawet jeżeli wstawisz zdjęcie w kitlu czy w swoim gabinecie, nie wszyscy muszą też uwierzyć, że jesteś prawdziwym lekarzem – jeżeli wcześniej byli przez kogoś oszukani będą o wiele bardziej nieufni. Tutaj na ratunek przychodzi zawsze pierwsza randka, czy rozmowa – wtedy łatwo pokazać, że to, co wypisane było na profilu zgadza się z tym co w rzeczywistości. 

lekarz z sercem

Randki internetowe dla lekarzy 

Wiesz już o wszystkim, co według nas warto wiedzieć. Ale może podczas czytania tego artykułu nasunęły Ci się jakieś pytania? Sprawdź sekcję pytań i odpowiedzi poniżej, która na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości. A gdy już wszystko będzie wiadome – zacznij pisać do innych – będziemy trzymać kciuki, że znajdziesz lekarza, który uleczy twoje samotne serce!

Kto może korzystać z tych stron?

Wszyscy, chociaż do stworzenia profilu wymagane jest podanie informacji o sobie – dzięki temu dowiesz się, kto jest lekarzem dzielącym twoje pasje i szybko znajdziesz partnera do rozmowy.

Czy muszę płacić za rozmowy?

Nie, korzystanie z tych stron jest kompletnie darmowe! Do pierwszego płacenia dojdzie dopiero na spotkaniu, jeżeli wybierzecie się w miejsce płatne – zawsze możecie spotkać się w parku i tam podzielić się waszymi doktorskimi doświadczeniami!

Czy osoba, z którą piszę jest taka sama w rzeczywistości?

Nie możemy za to niestety ręczyć – profil może stworzyć każdy. Warto wtedy poprosić o jeszcze jedno zdjęcie – oczywiście dzieląc się także swoim – czy porozmawiać bardziej o zainteresowaniach – podszywacz na pewno się wtedy ujawni.

Nie mam doświadczenia w randkach online, czy są to strony dla mnie?

Oczywiście, że tak – każdy może randkować online, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Jeżeli szukasz miłości innego doktora, załóż konto i sam przekonaj się, jak łatwe to jest – przede wszystkim, przez prostotę korzystania ze wszystkich stron rankingu.