Easytalking

Platforma randkowa dla osób po 40-stce

Oneamour

Randki internetowe dla lubiących towarzystwo

eDarling

Serwis randkowy dla osób świadomych i dojrzałych

Singles50

Online znajomości z ludźmi w pobliżu

Dwudziesty pierwszy wiek wywrócił do góry nogami prawie wszystkie przyzwyczajenia ludzkości. Wraz z tempem cyfrowego rozwoju zwiększyło się korzystanie przez ludzi z nowych technologii. Dotyczy to zarówno nowego współczesnego pokolenia, jak i tych, którzy mają ponad 40 lat. Ludzie zaczęli  używać wirtualnego świata do nawiązywania nowych znajomości, które z czasem mogą przerosnąć w coś większego.Wysoka skuteczność portali randkowych dla ludzi po 40 roku życia zachęca do korzystania z tego rodzaju usług. Dodatkowo coraz częściej przywykamy do tego, że poznawanie ludzi w Internecie jest całkowicie normalne.

Nie tak dawno, jeszcze parę lat temu, duża większość Polaków traktowała znajomości online jak coś, czego powinniśmy się wstydzić. Jednak aktualnie sytuacja bardzo się zmieniła. W dniu dzisiejszym bardzo dużo ludzi, którzy wcześniej mieli wiele trudności, by poznać kogoś w realnym życiu, zakłada swoje profile na stronach randkowych dla samotnych po czterdziestce i próbuje nawiązać relacje.

Portale Dla Samotnych Po 40 Latków

W tej chwili ilość samotnych osób w Polsce szacuje się na około 7 000 000.

I nawiązania relacji w Internecie szukają jak i kobiety tak i mężczyźni.

Na przestrzeniach polskiego Internetu można znaleźć wiele portali randkowych dla samotnych po czterdziestce. Która z tych witryn jest najbardziej popularna? My przychodzimy z pomocą byście sami najlepiej zrozumieli ten świat wirtualnych randek.

Co oferują portale dla samotnych po czterdziestce?

Bardzo duża większość stron matrymonialnych proponuje swoje usługi tym, którzy pragną stabilnego związku.

Niektóre portale oferują darmową rejestrację przy użyciu adresu e-mail. 

Lecz najważniejszą częścią rejestracji swojego profilu na sprawdzonych portalach randkowych jest wypełnienie psychologicznego testu. Na ile pełne i szczere będą Wasze odpowiedzi na pytania – na tyle zwiększa się prawdopodobieństwo tego, że inteligentny algorytm wyboru, określi partnera, z którym nawzajem spełniacie swoje wymagania.

Przez taki test przychodzi każdy nowy użytkownik i jest to pierwszy etap w poszukiwaniach odpowiedniego kandydata na Twoje serce. W tym etapie brane są pod uwagę wszelkie czynniki.

W ankiecie można znaleźć pytania dotyczące światopoglądu, wiary, planów dotyczących potomstwa (przyszłego lub aktualnego). Pytania są bardzo precyzyjne.

para powyżej 40 lat na randce

Dzięki tak szczegółowym pytaniom szansa na odpowiednie dopasowanie partnerów jest bardzo duża i jest to główna zaleta tego typu portali randkowych dla osób po czterdziestym roku życia.

Kim są osoby, które korzystają z portali randkowych dla ludzi po czterdziestce i jak wśród takiej ilości osób znaleźć swoją drugą połówkę?

Jednakże portale randkowe są wykorzystywane przez ludzi, którzy niekoniecznie myślą o trwałych związkach. Istnieje duży procent osób które skupiają się na randkach i jednorazowych spotkaniach.

Przy wyborze portalu randkowego, który spełniałby w największej mierze nasze oczekiwania, powinniśmy ocenić, co jest naszym celem. Powinniśmy poznać nasze oczekiwania.

Dzięki szczerym odpowiedziom na pytania  w ankiecie ominie nas rozczarowanie związane z długim szukaniem drugiej połówki. Jest to także związane z kosztami, z którymi trzeba się liczyć, przy użytkowaniu niektórych portali randkowych, gdyż niektóre z nich są płatne przy dłuższym lub bardziej rozszerzonym użytkowaniu.

Trzeba więc mieć na uwadze, że niektóre portale randkowe dla osób po czterdziestym roku życia są przeznaczone dla różnych grup z różnymi zainteresowaniami. Są portale dla rozwodników, osób starszych, czy osób z orientacją LGBT. Różnorodność jest na tyle szeroka, że każdy użytkownik może znaleźć swoją niszę.

Tym bardziej, że bardzo wysoki odsetek portali randkowych dla osób po 50  roku życia daje swoim użytkownikom nie tylko możliwość poznania miłości swojego życia,  a także konsultacje specjalistów w dziedzinie związków i psychologii człowieka.

Ale nie tylko. Na takich stronach możemy znaleźć ciekawe artykuły dla samotnych, wyniki badań naukowych, a także informacje o imprezach dla singli.

I tutaj należy zaznaczyć, że portale Randkowe dla osób po czterdziestce dzielą się na płatne i bezpłatne.

Jakby to nie było dziwne, serwisy płatne cieszą się o wiele bardziej pozytywnymi opiniami niż bezpłatne, gdyż jest to związane z dodatkowymi funkcjami płatnych serwisów. A także opłata daje pewne dodatkowe bezpieczeństwo, i gwarancję, że druga strona też jest nastawiona poważnie.

Posłuchaj eksperta!

Z badań wynika, że użytkownicy najbardziej cenią sobie naukowe metody wyboru pasującego partnera, gdyż takie podejście daje większe możliwości na poznanie człowieka podobnego do nas charakterem, który ma podobne do nas poglądy i cele na przyszłość. 

Istotne jest, że na wszystkich portalach randkowych dla 40 + możemy spotkać ludzi z różnymi stanami cywilnymi, społecznymi, czy finansowymi, ludzi różnych zawodów i różnych światopoglądów, ale także różnych orientacji. 

Lecz, co jest najważniejsze, na pewno  spotkamy tylko takich, jak my, którzy szukają odpowiedniego partnera.

Jest spora grupa osób, która twierdzi, że miłość, to rzadko spotykany dar i aktywne szukanie tej lub tego jedynego jest bezproduktywne, gdyż trzeba poczekać i miłość sama przyjdzie. „Nic bardziej mylnego” – twierdzi dr Konrad Maj z Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, który zajmuje się m.in. psychologią bliskich związków.

Jak przekonuje, „jeśli naprawdę zależy nam na nawiązaniu nowej relacji, powinniśmy wziąć za to odpowiedzialność i włożyć w to pewien wysiłek związany z przełamywaniem swoich oporów” – proponuje psycholog.

Większość specjalistów radzi także, że jeśli zależy nam, by online znajomość przekształciła się w poważny i trwały związek, powinniśmy próbować jak najszybciej spotkać się w realnym życiu. Psycholodzy i seksuolodzy zwracają uwagę, że długie odwlekanie  spotkania może sugerować chęć ukrycia czegoś.

I dlatego, jak radzą specjaliści, pierwsza randka powinna być w miejscu publicznym, przed wyjściem na nią  lepiej poinformować kogoś bliskiego, gdzie i z kim wychodzimy, i ewentualnie umówić się, że w trakcie spotkania damy znać, że wszystko jest w porządku. Jednocześnie eksperci odradzają w nieskończoność przeglądanie następnych kandydatów, gdyż, jak twierdzą, wybór jest o wiele trudniejszy i może być zły kiedy opcji jest za wiele.

Bez wątpienia bardzo duża ilość osób podchodzi do poszukiwania partnera i miłości swojego życia poważnie i dlatego bardzo szczegółowo analizuje rynek najlepszych  dla siebie Portali randkowych dla osób po 40 roku życia.

para ponad 40 lat w parku na randce

Oto lista najpopularniejszych serwisów randkowych dla osób powyżej 40 lat

1. Edarling 

Witryna randkowa, wysoko intuicyjna, a więc prosta w obsłudze, która pozwala na  poznawanie nowych ludzi i odnalezienie partnera do poważnego związku.

2. Kismia

Nowy portal randkowy. Kluczową zaletą portalu jest naukowo opracowany test psychologiczny, który odpowiednio dopasowuje partnerów 

3. Academic singles

Serwis jest przeznaczony dla ludzi, dla których wykształcenie jest ważnym czynnikiem wyboru

4. Be 2

Jeden z najbardziej popularnych serwisów randkowych, prosty w obsłudze

5. Quick flirt

Portal przeznaczony do lekkich, przyjemnych znajomości nierzadko przerastających w trwałe związki