Kismia

Miejsce do nawiązywania znajomości z przedstawicielami LGBT

Oneamour

Rozmowy z ludźmi o nietradycjonalnej orientacji

eDarling

Znajdź miłość od gendera i orientacji

StoryLoves

Serwis do rozmów z przedstawicielami LGBT

Czym są portale randkowe dla lgbt?

Na pewno się zgodzisz, że trudno jest znaleźć osobę, która rozdzieli Twoje przekonania i przyzwyczajenia. Na szczęście serwisy randkowe dla LGBT zrzeszają osoby o podobnych poglądach, które chcą znaleźć przypadkowe znajomości, spotkania i długoterminowe relacje. Tam można znaleźć kogoś, kto nie osądzi Cię na podstawie Twojej orientacji seksualnej. Obecność serwisów randkowych LGBT ułatwiła osobom LGBT znalezienie miłości.

Według badań osoby, które preferują randki LGBT, znajdują idealne dopasowania odpowiednich do nich osób na serwisach randkowych. Aby korzystać z tych witryn, musisz zarejestrować się w wybranym przez siebie serwisie randkowym. Rejestrując się, jasno i precyzyjnie określ, czego szukasz i z kim chcesz się spotkać. W ten sposób spędzisz mniej czasu na szukaniu dopasowania.

Grupa LGBT

Kogo są dobre strony dla lgbt?

Niepewność i skrępowanie w zbliżaniu się do kogoś są męczące. Nigdy mie masz pewności, ze druga osoba przyjemnie Cie i zaakceptuje takiego jakim jesteś. Na szczęście randki LGBT to niezawodna alternatywa. Osoby samotne z następującymi preferencjami mogą z zadowoleniem skorzystać z takich serwisów randkowych:

 • lesbijki (kobiety zainteresowane innymi kobietami);
 • geje (mężczyźni zainteresowani innymi mężczyznami);
 • biseksualni (bi): ludzie, których pociągają obie płcie;
 • Osoby transpłciowe (osoby biseksualne, transpłciowe, transseksualne i transwestyta);
 • Queer
Śliczna para lesbijki

Wskazówki dla samotnych mężczyzn lgbt

 • Zanim się zarejestrujesz, zrób rozeznanie w różnych aplikacjach randkowych LGBT, aby odróżnić lepsze od gorszych, dobry serwis randkowy musi mieć pozytywną reputację i wielu użytkowników.
 • Przy tworzeniu swojego profilu pomocna będzie jego szczegółowość. Prześlij profesjonalne zdjęcia, aby przyciągnąć innych ludzi.
 • Rozpoczynając rozmowę dobrze jest być uprzejmym. Reakcje ludzi zależą od tego, jak do nich piszesz, czy mówisz.
 • Uczciwość ma kluczowe znaczenie dla nawiązywania długotrwałych kontaktów. Ponadto pomaga budować zaufanie i pewność siebie podczas wyszukiwania dopasowania.
 • Niektóre serwisy randkowe LGBT mają płatne subskrypcje. Czasem warto w to zainwestować, by uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.
 • Zawsze uważaj na fałszywe profile i oszustów. Unikaj udostępniania poufnych danych, które mogą zostać użyte przeciwko Tobie.

Wskazówki dla kobiet poszukujących randek lgbt

 • Rozważając rejestrację, zbadaj reputację witryny. Platforma musi być rozpoznawalna i mieć wielu subskrybentów.
 • Podczas rejestracji musisz dokładnie podać swoje dane. Uzupełnij swój profil i dodaj atrakcyjne zdjęcie. O ile to możliwe, nie pomijaj żadnych procedur rejestracji, w tym weryfikacji.
 • Podczas komunikowania się bądź szczera. Ludzie cenią zaufanie i uczciwość.
 • Nie udostępniaj poufnych informacji. Oszuści dokładają wszelkich starań, aby zbierać dane bankowe i osobiste. 
 • Zanim zgodzisz się na realne spotkanie, dowiedz się, jak najwięcej o swoim potencjalnym partnerze. Zrób to za pomocą korespondencji i rozmów wideo. 
 • Zawsze zadawaj jak najwięcej pytań. Ta wskazówka pomoże Ci poznać intencje drugiej osoby.
Faceci patrzą w oczy

Dlaczego portale dla lgbt to świetny sposób na znalezienie partnera

Znalezienie miłości w internetowych serwisach randkowych, w tym serwisach randkowych dla LGBT, jest obecnie powszechnym trendem. Przede wszystkim randki online są wygodne; Nie musisz wychodzić z domu, aby znaleźć partnera. Zawsze możesz to zrobić w zaciszu swojego mieszkania, rejestrując się w serwisie randkowym LGBT.

Inne powody, dla których single decydują się na znalezienie partnera online to:

 • Oszczędność czasu.
 • Nikt Cię nie ocenia. Serwisy randkowe dla LGBT zrzeszają podobnie myślących ludzi.
 • Nie ma ograniczeń  w wyszukiwaniu. Możesz szukać tylu partnerów, ile chcesz, bez poczucia winy. Dzięki sugerowanym dopasowaniom i zaawansowanemu systemowi wyszukiwania osoby LGBT mogą wybierać spośród wielu użytkowników. Ta swoboda daje Ci możliwość poznawania różnych ludzi.
 • Oprócz relacji i spotkań, serwisy randkowe LGBT to świetny sposób na nawiązywanie kontaktów i znajomości. To po prostu dobre spędzenie wolnego czasu.
 • Dostajesz to, czego chcesz. W przeciwieństwie do innych serwisów randkowych, w których nie masz pewności co do preferencji seksualnych innych użytkowników, aplikacje randkowe LGBT zaspokajają potrzeby społeczności LGBT.

Oto najpopularniejsze w Polsce serwisy randkowe dla osób LGBT

1. Tinder.com

Tinder

Tinder jest serwisem nie tylko dla ludzi z klasyczną orientacją seksualną. Tinder umożliwia wyszukiwanie osób LGBTQ. Twórcy Tinder dodali szereg nowych funkcji, aby uczynić go przyjaznym dla użytkowników trans i queer. Przy 1,6 miliarda wyświetleń każdego dnia na pewno znajdziesz kogoś, kto odpowiada Twoim wymaganiom. Chociaż aplikacja jest bezpłatna, subskrypcja Tinder Gold to płatna opcja, która pozwala zobaczyć listę osób, których zainteresował Twój profil.

2. Erodate.pl

EroDate

Erodate jest serwisem zrzeszającym ludzi, którzy chcą spotkań o zabarwieniu erotycznym. Portal został stworzony, by ułatwić  poznawanie się kobiet i mężczyzn, by z czasem mogli się oni umówić na tak zwane seks randki.

Twórcy platformy radzą rejestrację osobom, które przede wszystkim chcą  spędzić chwile napełnione namiętnością. Administratorzy serwisu twierdzą, że na dzień dzisiejszy na portalu jest zarejestrowanych ponad milion osób. 

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i niezobowiązująca. Dużym plusem serwisu są artykuły psychologiczne i tematyczne o wszelkich problemach, które mogą dotykać ludzi LGBT.

3. Queer.pl

Queer

Najstarszy i najpopularniejszy w Polsce portal dla osób LGBT.  Został stworzy specjalnie z myślą i troską o ludziach z niestandardowymi orientacjami seksualnymi. Oprócz bardzo rozbudowanej sekcji randkowej, jest to portal informacyjno-publicystyczno-kulturalny. Posiada aplikację na smartfony i tablety. Cieszy się wielkim szacunkiem i zaufaniem społeczności LGBT.

4. Znajdz.lgbt

Znajdz.lgbt

Serwis powstał w 2018 roku. Jest to pierwszy portal, który daje dostęp do innych stron LGBT w jednym miejscu, taki katalog, gdzie oprócz serwisów randkowych, blogów, forumów, znajdziemy ogromną ilość potrzebnej i ciekawej informacji na tematy społeczności LGBT. Twórcy wierzą, ze ich praca przyniesie wiele przyjemności i korzyści całej polskiej społeczności LGBT. 

FAQ

1. Jakie zdjęcia powinnam/powinienem użyć przy rejestracji na portalu randkowym dla LGBT?

Dodaj zdjęcia, na których jesteś Ty. Nie dodawaj zdjęć ze znajomymi, bo ludzie chcą zobaczyć Ciebie, a nie ich.  Zdjęcia z okularami przeciwsłonecznymi również nie są odpowiednie, ponieważ ukryją Twoją twarz. I nie zapomnij się uśmiechnąć, bo, uśmiech czyni cuda.

2. Jaką informację o sobie napisać w profilu na serwisie randkowym dla osób LGBT?

Opis profilu jest niezwykle ważny, gdyż odzwierciedla Ciebie. Jeśli nie wychodzi Ci wymyślenie dobrego tekstu, napisz listę  tego, co Ci się podoba. Opowiedz o swoich zainteresowaniach i cechach osoby, którą chciałabyś/chciałbyś poznać. Ale dla własnego bezpieczeństwa nie dodawaj prywatnej informacji osobistej, takiej jak: numery telefonów, czy kont bankowych, adres zamieszkania i poczty e-mail.

3. Czy na serwisach randkowych dla osób LGBT są profile prawdziwych ludzi?

Współczesne serwisy randkowe wykorzystuje technologię weryfikacji zdjęć, aby potwierdzić, że osoba, z którą rozmawiasz, jest realnym człowiekiem. To bardzo zwiększa bezpieczeństwo społeczności LGBT.

4. Czy można  znaleźć miłość na portalach randkowych dla osób LGBT?

Portale randkowe LGBT to najlepsze miejsce, by znaleźć miłość. Filtry wyszukiwania, dodatkowe usługi i szczęśliwe happy endy dowodzą skuteczność dopasowania par.