Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Poznajmy się za granicą

Życie na emigracji pełne jest nowych początków. Szukamy nowej pracy, mieszkania, znajomych, ulubionych miejsc, a wreszcie… miłości. Wielu imigrantów woli umawiać się z osobami ze swojego kraju, zakładając, że różnice kulturowe i bariera językowa mogą wykluczyć szansę na udany związek. Nic więc dziwnego, że portale randkowe dla Polaków w UK cieszą się tak dużą popularnością. W sieci nie brakuje tego typu platform i czasem ciężko jest zdecydować, którą wybrać. Bywa też, że będąc w nowym miejscu, nie wiemy, jak w ogóle zacząć się z kimś umawiać i jakie zasady w kwestiach randkowania tam panują. Zastanawiasz się, jak znaleźć miłość w nowym kraju i który portal randkowy wybrać? W tym artykule zdradzamy odpowiedzi na te pytania i przedstawiamy najlepsze polskie serwisy randkowe w Wielkiej Brytanii.

Randki w Wielkiej Brytanii

Randki UK

Kultura randkowania w każdym kraju wygląda inaczej. Polskie dziewczyny w Anglii często dzielą się na mediach społecznościowych różnicami w podejściu do umawiania się między Polakami a osobami mieszkającymi w UK. Rodowici Brytyjczycy i imigranci mieszkający od dłuższego czasu w Wielkiej Brytanii, często mają dużo luźniejsze podejście do randkowania. Wyjście na kilka spotkań nie musi wcale oznaczać związku, a umawianie się z kilkoma osobami w jednym czasie nie jest rzadkością. Raczej nie ma co liczyć na to, że ktoś na trzeciej randce przedstawi nam swoją rodzinę.

Randka w Wielkiej Brytanii jest przede wszystkim traktowana, jak spotkanie, na którym przyjemnie spędzimy czas. Polskie zasady randkowe są nieco inne – samo randkowanie traktowane jest z większą powagą i zwykle ma służyć przede wszystkim lepszemu poznaniu się i rozpoczęciu związku. Dlatego wiele kobiet, poszukujących czegoś poważniejszego, wybiera randki z Polakami w Brytanii. Oprócz większego zaangażowania rodaków plusem są też wspólna kultura i język. Osoby, które słabo znają angielski, raczej będą unikać związków z rodowitymi Brytyjczykami, obawiając się problemów w komunikacji.

 Polskie serwisy randkowe w Anglii:

  • Randkuj.my.co.uk 
  • PolishHearts.co.uk 
  • Buziak.co.uk 
  • Londynek.net 

Randkuj.my.co.uk 

Duża platforma z setkami tysięcy aktywnych użytkowników i możliwością filtrowania wyników ze względu na płeć, wiek, zainteresowania, oczekiwania itp. Umożliwia znalezienie osoby dopasowanej do nas. Platforma starannie weryfikuje wszystkie profile użytkowników i jest dostępna bez żadnych opłat. Dla niektórych minusem jest to, platforma pokazuje użytkownikom, gdy odwiedzimy ich profil.

PolishHearts.co.uk 

Jeden z najpopularniejszych portali randkowych, który pokazuje, że granice randkowe Polski nie kończą się na naszym kraju. Znajdziemy tu rodaków, mieszkających na całym świecie, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale najwięcej zarejestrowanych użytkowników jest właśnie w UK. Portal jest częściowo bezpłatny, ale za dostęp do wszystkich dodatkowych opcji platformy trzeba zapłacić, wybierając pakiet Premium. Niektórym przeszkadzać może nieco przestarzały interfejs strony.

Buziak.co.uk 

Platforma randkowa dostępna też w formie aplikacji mobilnej. Znajdziemy tu wiele nieszablonowych rozwiązań, na przykład funkcję AutoPilot, która przygotowuje nam listę osób, którymi możemy być zainteresowani. Platforma jest darmowa. Tu również możemy zobaczyć, kto oglądał nasz profil, co dla niektórych osób będzie minusem.

Londynek.net 

Portal informacyjny dla Polaków w Wielkiej Brytanii, który ma też sekcję z ogłoszeniami towarzyskimi. Dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą rejestrować się na portalach randkowych, ale minusem jest tutaj brak wyszukiwarki i możliwości sprawdzenia zdjęć, czy profilu danej osoby.

Portale randkowe w UK dla Polaków

Portale randkowe w UK dla Polaków – jak zacząć?

Kiedy już sprawdzimy polskie serwisy randkowe w Wielkiej Brytanii i wybierzemy jeden z nich, przychodzi pora na założenie profilu. W przypadku każdej platformy wygląda to nieco inaczej, ale zazwyczaj musimy podać podstawowe informacje o sobie, takie jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, a także dodać krótki opis i zdjęcia. Zastanów się przede wszystkim, co lubisz, czym się interesujesz, jakie masz wartości i oczekiwania. Pisz zgodnie z prawdą, w końcu nie ma sensu marnować swojego i czyjegoś czasu. Unikaj desperackiego czy wrogiego tonu. Warto poprosić o pomoc bliską osobę, której możesz pokazać swój profil przed publikacją i zapytać ją o zdanie.

Następnie wybierz zdjęcia, najlepiej takie, na których dobrze widać twoją twarz i sylwetkę. Unikaj dodawania zdjęć w grupie i starych fotek, to nie program „Tajemnice polskich randek” i nikt nie chce się bawić w detektywa, próbując dojść do tego, która z osób na zdjęciu to ty i jak dawno została zrobiona dana fotografia. Zarówno tworząc opis, jak i wybierając zdjęcia najlepiej postawić na autentyczność. Gotowe? No to do dzieła, zacznij przeglądać profile innych użytkowników i poznaj Polaków w Wielkiej Brytanii.

Polskie portale randkowe w Niemczech

Polskie serwisy randkowe w Australii

Częste pytania

Czy z serwisów randkowych dla Polaków za granicą można korzystać za darmo?

Zdecydowanie! Założenie konta i korzystanie z większości takich platform jest darmowe. Niektóre portale randkowe mają opcje lub plany premium, które dostępne są za dodatkową opłatą, ale nie znaczy to, że bez zapłaty korzystanie z samej platformy będzie niemożliwe.

Jakie dane trzeba podać, by założyć konto na portalu randkowym?

Zależy to od danego portalu, ale zwykle trzeba podać imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, płeć i adres e-mail (potrzebny do potwierdzenia konta i komunikacji). Jeśli wybierzemy plan premium, konieczne będzie też dodanie danych do płatności.

Jak szukać drugiej połówki na portalach randkowych?

Większość portali randkowych posiada wiele opcji, które mają nam maksymalnie ułatwić znalezienie odpowiedniej osoby. Możemy nie tylko wyszukać osoby w konkretnym wieku, regionie, czy o podobnych zainteresowaniach i poglądach, niektóre platformy same przygotowują dla nas listę potencjalnych kandydatów i kandydatek, albo umożliwiają sprawdzenie najpopularniejszych profili.

Czy korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne?

Większość portali weryfikuj profile użytkowników, co zwiększa bezpieczeństwo. Oczywiście w Internecie zawsze należy zachować dodatkową ostrożność i pamiętać, by nie podawać nikomu prywatnych danych, a szczególnie danych do płatności. Wiele platform ma też porady, jak zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z portalu. Warto się z nimi zapoznać, zanim rzucimy się w wir randkowania.