Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Pewnie nieraz słyszałeś o umawianiu się na randki za pośrednictwem stron internetowych. W Polsce jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, a każdego dnia setki osób rejestruje tam swoje konta. Wiesz, że granice randkowe Polski nie kończą się w naszym kraju? Możesz umówić się na randki z Polakami w Belgii w każdej chwili!

Wystarczy, że przeczytasz nasz artykuł i poznasz tajemnice polskich randek. Opowiemy Ci o procesie rejestracji, wymienimy największe plusy i minusy randkowania online, oraz przedstawimy kilka rekomendacji naszych ekspertów. Zapraszamy!

Umówić się na randki z Polakami w Belgii

Polskie randki w Belgii – jak umawiać się na randki za granicą?

Jeśli jesteś za granicą i chcesz umawiać się na randki z osobami z Polski, to idealnym rozwiązaniem będzie pobranie aplikacji randkowej, lub założenie konta na jednym z internetowych portali. Najlepsze polskie serwisy randkowe w Belgii skupione są na zrzeszaniu i poznawaniu ze sobą osób szukających przygód, znajomości, a nawet stałego związku. Serwisy te wyposażone są w przydatne funkcje, takie jak: czat na żywo, precyzyjna wyszukiwarka profili na podstawie kategorii, czy profile wizytówkowe, każdego użytkownika.

Aby móc korzystać z tych wszystkich udogodnień, musisz tylko założyć konto na jednym z portali. Cały proces rejestracji jest łatwy i przebiega w kilku prostych krokach.

  1. Znajdź odpowiedni serwis – zdecydowanie, jest to rzecz, od której musisz zacząć. W sieci są setki tego typu stron, ale przy wyborze warto brać pod uwagę tylko te posiadające najlepsze opinie i takie, które oferują randki w internecie dla Polonii w BE. W kolejnej części artykułu przedstawimy ci kilka naszych rekomendacji.
  2. Zarejestruj się – wejdź na stronę serwisu i kliknij ,,zarejestruj się”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, który będziesz musiał wypełnić swoimi podstawowymi danymi jak: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu.
  3. Weryfikacja – kolejnym krokiem jest weryfikacja, to bardzo ważna część, ponieważ dzięki niej mamy pewność, że na portalu znajdują się tylko prawdziwe osoby. Najczęściej polega ona na wpisaniu kodu przesłanego na e-mail lub telefon.
  4. Tworzenie loginu i hasła – po udanej weryfikacji zostaniemy poproszeni o utworzenie loginu i hasła. Ważne, aby zapamiętać te dwie rzeczy, ponieważ pomogą nam później w zalogowaniu się do naszego konta.

I gotowe, tylko tyle wystarczy, aby zostać użytkownikiem portalu i zacząć poznawać polskie dziewczyny w Belgii.

Najlepsze serwisy randkowe w Belgii

Jak wcześniej wspominaliśmy, znalezienie idealnego serwisu randkowego może przysporzyć kilka problemów. W sieci znajduje się ich bardzo dużo, na dodatek nie z każdego z nich uda ci się skorzystać, jeśli znajdujesz się w Belgii. Dlatego też nasi eksperci przeanalizowali rynek i stworzyli listę najlepiej ocenianych serwisów, które umożliwią ci randki BE.

Kismia.com

To bardzo znany portal liczący miliony użytkowników. Znajdziemy tam osoby z całego świata, w tym również z Polski. Idealnie nada się, jeśli liczymy na spotkanie z Polakami. Dodatkowo jest to firma, która w branży jest od wielu lat, ale mimo to ciągle udoskonala swój portal i podąża za najnowszymi trendami.

Kismia - Najlepsze serwisy randkowe w Belgii

Polishhearts.be

Polishhearts.be to strona stworzona specjalnie dla polskich użytkowników, którzy mieszkają, lub tymczasowo znajdują się w Belgii. Plasuje się wysoko na listach najlepszych portale randkowe BE dla polaków. Jej dużym plusem jest możliwość przeglądania profili, bez konieczności rejestracji konta i możliwość zrobienia tego dopiero wtedy, gdy ktoś przypadnie nam do gustu i będziemy chcieli się z nim skontaktować.

Polishhearts - Najlepsze serwisy randkowe w Belgii

Polishcupid.be

Kolejny świetny profil pomagający umawiać się na randki na emigracji. Jego hasłem przewodnim jest: poznajmy się zagranicą, dlatego też występuje aż w 10 wersjach językowych. Wyróżnia się dużym bezpieczeństwem i dobrze działającym działem obsługi klienta, który w kilka godzin odpowie na każde twoje pytanie.

Polishcupid - Najlepsze serwisy randkowe w Belgii

Samotneserca.pl/belgia

To portal polecany szczególnie dla osób chcących znaleźć prawdziwą miłość. Użytkownicy tego serwisu skupiają się na poszukiwaniu drugiej połówki. Znajdziesz tam wiele osób z Polski mieszkających w Belgii. Dodatkowym atutem tej strony jest darmowa rejestracja i bezpieczna weryfikacja użytkownika.

Samotneserca - Najlepsze serwisy randkowe w Belgii

Serwisy randkowe w Belgii – wady i zalety

Jak wszystko, portale randkowe i poznawanie w ten sposób ludzi ma swoje zalety, ale też wady. Przygotowaliśmy ich zestawienie, abyś mógł je poznać i podjąć decyzję, czy chcesz spróbować swoich sił w randkach online.

Pros
  • Jako największą zaletę można uznać łatwość poznawaniu kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu potencjalnych partnerów dziennie. Wystarczy nam urządzenie z dostępem do Internetu, aby móc randkować! Możemy robić to w zaciszu naszego domu, czy jadąc komunikacją miejską.
  • Dodatkowo to wszystko całkowicie za darmo. Większość portali randkowych nie pobiera opłat za rejestrację, a dodatkowo udostępnia użytkownikom bezpłatną wersję strony lub aplikacji.
  • Na tego typu stronach znajdziemy setki, a nawet miliony innych osób. Daje nam to możliwość wyboru. Po opisach i zdjęciach możemy selekcjonować osoby, które nas interesują i nawiązywać kontakty tylko z nimi, co znacznie ułatwi poszukiwania.
Cons
  • Największą wadą jest czas, jaki musimy poświęcić, aby kogoś znaleźć. Oczywiście tradycyjne randkowanie, też wymaga nakładu czasowego, ale jego efekty są szybsze.
  • Dodatkowo nigdy nie masz pewności, kim jest osoba, z którą nawiązałeś kontakt online. Dlatego też po pewnym czasie warto zdecydować się na spotkanie na żywo, aby móc przenieść znajomość na inny wymiar i poznać polskie zasady randkowe.

FAQ

Jak umawiać się na randki z Polakami w Belgii?

To proste! Pobierz jedną z aplikacji randkowych i poznaj Polaków w każdym miejscu świata.

Ile kosztuje użytkowanie serwisu randkowego?

Rejestracja jest całkowicie darmowa, jedyny koszt, jaki musisz ponieść, to wykupienie wersji premium, jeśli chcesz korzystać ze wszystkich zaawansowanych opcji.

Czy portale randkowe dla Polaków w Belgii są bezpieczne?

Twórcy portali dokładają wszelkich starań, aby tak było, ale warto jest zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Od ilu lat można korzystać z tego typu serwisów?

Standardowo rejestracja dostępna jest dla osób powyżej 18 roku życia.