Kismia

✔ Najlepsze lesbijskie randki
✔ Single z Twojego miasta
✔ Video-spotkania 24/7

Easytalking

✔ Ankiety tych, którzy są blisko
✔ Otwarci na spotkania i rozmowy
✔ Bez tabu i kompleksów

eDarling

✔ Duża baza profili lesbijek
✔ Kontrola dopasowania
✔ Prywatność danych osobowych

StoryLoves

✔ Duża społeczność lesbijek
✔ 50% kobiet pisze pierwsza
✔ Prywatne wiadomości do Ciebie

Miłość i pożądanie między kobietami od zarania dziejów fascynowały ludzkość.  Dawniej lesbijską miłość i seksualność kobiety musiały ukrywać za relacją heteroseksualną, by nie przyciągać uwagi. Uczucia i relacje, które tworzą się między kobietami, pobudzają męskie fantazje, a społeczeństwo powoli zaczyna przyjmować to z coraz większa tolerancją. 

Portal randkowy dla lesbijek

Internetowa rewolucja

Jednak poznawanie nowych osób wcale nie jest takie proste. Dawniej, by poznać kogoś o takiej samej orientacji seksualnej trzeba było znaleźć bar czy klub przeznaczony dla osób homoseksualnych. I jeszcze 15 lat temu znalezienie takiego miejsca graniczyło z cudem. I nawet tam świat lesbijek był bardzo małą, hermetycznie zamknięta grupą. Nadzieja była pokładana na znajomych, których można było poprosić o poznanie i pomoc w umówieniu się z kimś ze „środowiska”. W dzisiejszych czasach, w Polsce, kiedy przedstawiciele grup LGBT otwarcie bronią swoich praw, wszystko jest o wiele prostsze, i dodatkowo pojawiły się nowe sposoby na zawarcie nowych znajomości między lesbijkami. 

Społeczeństwo lesbijek z czasem mocno się rozrosło, a internet odegrał w tej rewolucji jedną z największych ról. Istnieje bardzo wiele serwisów internetowych poświęconych wyłącznie lesbijkom, a jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować swój profil, aby uzyskać dostęp do nowych znajomości. 

Flirt, miłość, związek 

Współczesne społeczeństwo bardzo się zmieniło i dlatego o wiele prościej jest zorganizować randkę lesbijek, lub znaleźć nowych przyjaciół gejow wykorzystując do tego siłę Internetu. Portale lesbijskie odpowiednie dla wszystkich kobiet, które chciałyby w pełnej mierze  wypróbować swoją seksualność, znaleźć miłość na całe życie, czy stworzyć związek z odpowiednią partnerką.  Randki dla lesbijek online to prawdziwa szansa na poznanie się z ludźmi, z którymi w prawdziwym życiu nie byłoby okazji się spotkać. 

Jakie są zalety witryn randkowych dla lesbijek

Dwie Lesbijskie Dziewczyny na randkę

Zdecydowanie najlepszymi, tymi, którym można zaufać, są portale, w których członkowie są weryfikowani. Dlatego najważniejsze jest, by dodać wiele swoich własnych zdjęć, a także w swoim profilu napisać szczegółową informację o sobie. Oczywiście, unikamy danych takich jak np.: numery kont bankowych, numery telefonów, linki do serwisów społecznościowych itp. Menedżerowie i administratorzy strony dla lesbijek są cały czas gotowi interweniować i przyjmować wszelkie uwagi i zgłoszenia, aby uniemożliwić nieprzyzwoite zachowania. 

Jak najowocniej używać serwisu randkowego dla lesbijek: strategia, która działa

By osiągnąć cel, i naprawdę poznać nowych ludzi i stworzyć z nimi prawdziwe relacje, nawiązać przyjaźnie, odnaleźć miłość, obowiązkowym jest podjęcie paru kroków, które pomogą Ci nawiązać relacje z innymi lesbijkami w Polsce i nie tylko.

Uwaga! Zatroszcz się o swój profil!

Jeśli Twoim celem jest poznanie wielu kobiet online, lub zorganizowanie realnej  randki, albo stworzenie związku na odległość – bardzo ważne jest by Twój profil był pełny. Prawie każdy serwis randkowy pozwala na dostosowanie profilu do Twoich potrzeb. Wskaż swoje hobby i to, czego dokładnie szukasz na tej witrynie: może chcesz znaleźć miłość swojego życia, lub łakniesz przygód na jedną noc? Napisz o tym na swoim profilu. Albo może chcesz poznać nowych przyjaciół i prowadzić z nimi ciekawe rozmowy? Opowiedz o tym na swoim profilu. 

Każda informacja, która jest ukazana u Ciebie w profilu zagwarantuje, że skontaktują się z Tobą osoby, które rozdzielają Twoje zainteresowanie i cele życiowe.

Określ swój cel

Najważniejsza jest świadomość w jakim celu znalazłaś się na tej stronie. Kiedy będziesz to wiedzieć, kiedy będziesz wiedzieć czego szukasz, bardzo łatwo zrozumiesz, czy kobieta chce z Tobą flirtować, czy naprawdę jest zainteresowana realnym spotkaniem z Tobą.

Dlatego tak ważna jest prawda, ważne jest rozumienie tego, czego szukasz, tego co jest Ci potrzebne. Wtedy nie będziesz tracić czasu. Skontaktuj się z osobą, która Ci się spodobała, by nie przegapić swojej szansy.

Nie leń się – loguj się do serwisu parę razy na dzień

Im więcej razy będziesz się logować do serwisu, tym więcej będziesz miała możliwości pokazania swojego profilu wszystkim innym użytkownikom zarejestrowanym na platformie. Zasadniczo, większość użytkowników pisze do tych, którzy są obecnie online i  jeśli Twój profil w danym momencie będzie niedostępny, będziesz mieć mniejsze szanse na spotkanie wielu interesujących nowych kobiet.

Lesbijki na pikniku

Jakie użytkowniczki możesz spotkać na portalach randkowych dla lesbijek?

Dosyć często kobietom, które mają pierwszy kontakt z wirtualnym światem randek internetowych trudno jest pojąć, że portale randkowe bardzo dokładnie odzwierciedlają nasze prawdziwe życie. Trzeba zrozumieć, że w wirtualnym świecie można  znaleźć ludzi o skrajnie różnych pragnieniach i potrzebach. Należy zrozumieć do którego z czterech typów użytkowników portali należysz Ty. Takie rozumienie ułatwi wyszukiwanie, i dzięki niemu unikniemy niepotrzebnego marnowania czasu na poznawanie kobiet, które tak naprawdę do nas nie pasują.

4 typy użytkowniczek portali randkowych dla lesbijek: 

1. Nieskrępowane kobiety, które szukają dobrej zabawy

Są to kobiety które szukają po prostu dobrej zabawy, ich celem nie jest znalezienie partnerki na całe życie. One chcą wyrażać swoją seksualność bez ograniczeń. Zazwyczaj kobiety należące do tego typu dają jasno do zrozumienia, czego chcą, w opisie profilu będzie można znaleźć wskazówki czego szukają.

2. Kobiety szukające prawdziwej miłości

W rzeczywistości bardzo wielu kobietom jest trudno spotkać osobę, z którą można by rozdzielić codzienne smutki i radości i stworzyć poważny związek. Dlatego próby znalezienia takiej kobiety przeniosły się do Internetu.

3. Kobiety szukające wirtualnych przygód

Te damy odnoszą się do pierwszej kategorii standardowych użytkowniczek portali randkowych dla lesbijek, które chcą się po prostu dobrze bawić, lecz interesuje je  jedynie poziom wirtualny. Istnieje dosyć spory procent użytkowniczek portali randkowych dla lesbijek, które interesuje korzystanie z usług wideo czatu. Daje to możliwość wideo randki bez konieczności wychodzenia z domu.

4. Kobiety które pragną przyjaźni, po prostu

W tym przypadku portale randkowe dla lesbijek odgrywają funkcje socjalną: samotność jest złem naszych czasów, dzięki portalom randkowym możliwe jest poznanie nowych osób i otworzenie się na ludzi. Dlatego tak wiele kobiet zarejestrowanych na portalach randkowych dla lesbijek po prostu chce nawiązać nowe przyjaźnie i porozmawiać.

Twoje „love story” zaczyna się od portalu randkowego dla lesbijek

Randki to nie prosta sprawa. A dla lesbijek bywają jeszcze bardziej skomplikowane. Na szczęście istnieją portale randkowe online, gdzie społeczeństwo lesbijskie spotyka się i szuka miłości. Choć czasem to przypomina szukanie igły w stogu siana. By ułatwić ten proces wymyślono wiele filtrów, które pomagają zawęzić wyszukiwanie. Dlatego możemy szukać według miasta, wieku, zainteresowań, czy celów życiowych potencjalnej partnerki. 

I mimo, że żadna z nas nie jest zabezpieczona od potencjalnego kontaktu z mężczyzną na takich portalach, to szanse na poznanie fajnej, ciekawej, sympatycznej kobiety są o wiele większe. Nie ma na co czekać, bo to miłość czeka! Nie zwlekaj! Do dzieła!

FAQ

1. Czy serwisy randkowe dla lesbijek są darmowe?

Większość portali randkowych dla lesbijek oferuje możliwość bezpłatnej rejestracji i korzystania z bardzo wielu funkcji za darmo. Jednakże oprócz bezpłatnej opcji serwisy te oferują płatne abonamenty, usługi Premium czy konto VIP, dzięki którym można korzystać z dodatkowych funkcji portali, takich jak przeglądanie wszystkich zdjęć osób, które Cię się spodobały, popularyzację Twojego profilu, czy przeglądanie listy osób, którym Ty się spodobałaś.

2. Czy portale randkowe dla lesbijek zapewniają prywatność?

Zrozumiałe jest, że zazwyczaj nie chcemy, by ktokolwiek się dowiedział o naszych podbojach na wirtualnych przestworzach, dlatego płatne konta gwarantują, że nasz profil nie będzie wyświetlany w wyszukiwarkach internetowych i nie będzie dostępny dla niezarejestrowanych użytkowników.

3. Czy korzystając z portalu randkowego dla lesbijek mogę być pewna, że koresponduję tylko z kobietami?

Pomimo wielu starań administratorów i menadżerów serwisów randkowych dla lesbijek, a także pomimo dokładnej weryfikacji wszystkich ankiet i zdjęć użytkowników nie możemy mieć pewności, że jakiś oszust nie podszywa się pod osobą, z którą właśnie korespondujemy. Dlatego zalecamy wielką ostrożność i samodzielne weryfikowanie informacji, które uzyskujesz w wyniku korespondencji.