Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Poznawanie nowych ludzi wcale nie jest takie łatwe. Wcześniej, spotkanie kogoś z taką samą orientacją seksualną, kto podobnie myśli i ma podobny styl życia, graniczyło z cudem: barów i klubów dla społeczności LGBT było niewiele i światek ten był mały i hermetycznie zamknięty. Teraz dla osób biseksualnych pojawiły się nowe możliwości, by zawierać nowe znajomości. 

Portale randkowe dla Bi to świetny sposób, by zrealizować swoje potrzeby serca.

Portale randkowe dla bi

Randki dla Bi

Społeczność biseksualna z ironicznym uśmiechem opisuje w jak niełatwej sytuacji są osoby biseksualne: ludzie myślą, że osoby Bi mają dwa razy więcej partnerów i dwa razy więcej okazji do rozrywki, ale w rzeczywistości spotykają się tylko z podwójnym odrzuceniem. Ale obraz ten zmienia się wraz z pojawieniem specjalnych serwisów randkowych dla Bi.

Strony dla biseksualnych singli

Jeśli biseksualizm nie jest Ci obcy, teraz masz niepowtarzalną okazję, by nawiązać przyjaźń, albo znaleźć te osoby, których potrzebujesz do szczęścia i miłości. Portale randkowe dla osób biseksualnych dają możliwość poznania różnych ludzi. Zostały on stworzone z myślą o specyficznych potrzebach członków społeczności i pomagają znaleźć odpowiedniego partnera do uciech seksualnych lub z myślą stworzenia związku. 

Randki dla samotnych Bi

Dzisiejsze realia bardzo się zmieniły i dlatego o wiele łatwiej jest zorganizować randkę osób biseksualnych, lub znaleźć nowych znajomych korzystając z możliwości jakie daje nam Internet. Portale randkowe dla Bi są odpowiednie dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą w pełnej mierze  wypróbować swoją seksualność, znaleźć drugą połówkę, by stworzyć związek z odpowiednim partnerem.  Spotkania online to realna możliwość, by poznać ludzi, z którymi w realnym życiu nie byłoby okazji się spotkać. 

Portale dla samotnych Bi

Najlepsze, czyli te, którym można zaufać, są serwisy, które prowadzą weryfikację profili. Dlatego tak ważne jest dodanie kilku swoich zdjęć, a także napisanie w swoim profilu szczegółowej informacji o sobie. Ważne jest, by napisać o swoich zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu, o swoich poglądach, celach na życie i przekonaniach. Stan cywilny, orientacja seksualna to także ważna informacja, która daje potencjalnemu partnerowi, czy partnerce lepsze rozumienie z kim będzie rozmawiać.

biseksualni faceci odpoczywają

Najlepsze strony dla biseksualnych kobiet i mężczyzn 

1. pl.bisexualbuddy.com

Portal randkowy skierowany do osób biseksualnych i lesbijek . W oknie wyszukiwania jest możliwość wyboru tego kogo szukamy: kobieta, mężczyzna, transseksualista, transwestyta, para, grupa (więcej niż 2 osoby). Następny krok polega na wpisaniu państwa i miasta w którym chcemy się spotkać. W końcowym etapie twórcy portalu proszę o podanie adresu e-mail, by na niego wysłać potencjalnych partnerów. Portal gwarantuje weryfikację profili użytkowników, więc jest spora szansa na to, że będziemy czatować z realnymi ludźmi.

2. bisexualscene.com

Twórcy tego serwisu twierdzą, że jest to Portal randkowy dla dorosłych nr 1 w Internecie. Po wskazaniu kim jesteśmy: kobietą czy mężczyzną, trzeba wskazać, kogo szukamy i tu wybór jest już mniejszy niż w porównaniu z poprzednim portalem: pary / kobiety / mężczyzny. Następnie wpisujemy przedział wiekowy potencjalnego partnera i miasto. Dalej strona przenosi nas na okno rejestracji obiecując, że dana procedura zajmie tylko kilka minut. Estetycznie portal jest minimalistyczny i trochę zestarzały.

3. randkibi.pl

RandkiBi -to strona, której twórcy twierdzą , że jest to najseksowniejszy portalu w Internecie. Został stworzony specjalnie dla społeczności biseksualnej i obiecuje ogromną bazę kobiet i mężczyzn, którzy są gotowi na spotkanie w realu. Wyszukiwanie jest podobne jak w dwóch poprzednich przypadkach, lecz tutaj najpierw trzeba określić kim jesteśmy sami. Wybór jest następujący: Bi mężczyzna / Bi kobieta / transseksualista /transwestyta / Bi para / grupa (więcej niż 2 osoby). Taki sam wybór jest w przypadku tego, kogo szukamy, a dalej określa się wiek, kraj i najbliższe miasto. Później wskazuje się adres e-mail na który zostaną wysłane profile potencjalnych partnerów.

Designe strony jest minimalistyczny i przejrzysty. Rejestracja jest darmowa, dodatkowe usługi można dokupić.

4. okcupid.com

Ten Portal został założony w 2004 roku, przez czterech przyjaciół z Harvardu, jako pierwszy darmowy serwis randkowy. 10 lat później okcupid staje się pierwszą aplikacją randkową, która posiada 22 opcje płci i 13 orientacji seksualnych. Aplikacje są kompatybilne z Androidem i iOS. Strona obsługuje się w 3 językach: angielskim, tureckim i niemieckim. Przyciąga swoją nowoczesnością i atrakcyjnością.

5. hinge.co

Hinge to aplikacja, która kładzie nacisk na długotrwałe związki między użytkownikami. Wygląd i atmosfera aplikacji podkreśla ukierunkowanie serwisu na miłość i romantyzm. Została stworzona z myślą o młodszym pokoleniu, co nie oznacza, że jej użytkownicy to wyłącznie ludzie w przedziale wiekowym 20-35 lat. Ich misja to: „chcemy, by każdy kto szuka miłości był w stanie ją znaleźć”. Portal kładzie nacisk na trzy podstawowe wartości przy tworzeniu długotrwałych relacji: 

  • szczerość i otwartość
  • odwaga, bo zmiany wymagają ryzyka.
  • empatia
biseksualne dziewczyny robią sobie selfie

FAQ

1. Czy serwisy randkowe dla Bi są darmowe?

Większa część serwisów randkowych dla Bi proponuje możliwość darmowej rejestracji i korzystania z bardzo wielu funkcji bez opłat. Aczkolwiek oprócz darmowej opcji portale te proponują swoim użytkownikom  płatne subskrybcje, usługi Premium czy konta VIP, z pomocą których można używać  dodatkowych funkcji, takich jak zwiekszona widoczność Twojego profilu, oglądanie wszystkich zdjęć użytkowników, którzy wpadli Ci w oko i wiele więcej.

2. Czy portale randkowe dla Bi zapewniają prywatność?

Płatne konta dają gwarancję na to, że nasz profil nie będzie pokazywany w wyszukiwarkach internetowych i nie będzie dostępny dla niezarejestrowanych użytkowników.

3. Na co trzeba uważać podczas rozmów online na portalu dla Bi?

Bądźcie ostrożni podczas podawania o sobie informacji. Nie należy podawać swojego nazwiska, adresu zamieszkania i e-mail, numeru telefonu, numerów kont bankowych itp. Jeśli ktoś skłania Cię do udzielenia takiej informacji – skończ rozmowę i nie ulegaj presji. Ufaj sobie, daj sobie czas na poznanie drugiego człowieka, ostrożnie wybieraj. Zwracaj uwagę na dziwne zachowania i niespójności. Przed osobistym spotkaniem upewnij się, że jesteś na to gotowa, czy gotowy i że na pewno tego chcesz.