Easytalking

✔ Najlepsze znajomości dla gejów
✔ Single z Twojego miasta
✔ Video-spotkania 24/7

Oneamour

✔ Ankiety osób znajdujących się w pobliżu
✔ Otwarci na spotkania i rozmowy
✔ Bez tabu i kompleksów

eDarling

✔ Aktualna baza profili gejów
✔ Kontrola dopasowania
✔ Prywatność danych

StoryLoves

✔ Duża społeczność gejowska
✔ 50% mężczyzn pisze jako pierwsi
✔ Prywatne wiadomości do Ciebie

Poznawanie nowych osób, randkowanie zawsze bywa dużym problemem dla większości ludzi, nie mówiąc już o mniejszościach seksualnych. Ta „procedura” zawsze wydaje się skomplikowana, bez względu na rasę, wiek, czy płeć. Nasze rozczarowania w miłości, niepewność siebie, wstydliwość, ograniczają nas w nawiązywaniu nowych znajomości. Oczywiście, istnieją ludzie, którzy łatwo poznają nowe osoby, nawet na jedną noc, ale jest ich o wiele mniej. W dzisiejszym świecie lesbijkom, gejom, osobom biseksualnym, czy trans-płciowym szczególnie nielekko odnaleźć się w randkowej rzeczywistości, dla nich jest to o wiele trudniejsze. Ale nie ma się o co martwić! Nowe znajomości dla gejów są nie tylko możliwe, ale mogą przynieść nieoczekiwany rezultat! Zarówno dla tych, którzy szukają miłości swojego życia, jak i dla tych, którzy chcą się po prostu zabawić!

Portale randkowe dla gejów

Walka za nowe znajomości

Porównując sytuację sprzed kilkunastu lat, w Polsce obraz społeczności gejowskiej bardzo się zmienił. Jeszcze 15 lat temu społeczność ta była bardzo zamknięta i nieliczna. Wokół były cały czas te same osoby. Ale z biegiem czasu utarte schematy i konwenanse przeszły do lamusa i osoby homoseksualne stały się nieodłącznym elementem polskiej rzeczywistości. Społeczność LGBT wyróżnia się swoją odwagą w walce o swoje prawa. I mimo, że na całym świecie istnieją jeszcze uprzedzenia, to homoseksualizm przestaje być postrzegany, jako choroba psychiczna. I bardzo dobrze! 

I chociaż niektórzy całkowicie akceptują i przyjmują postawę gejów, to są również tacy, którzy czują się niekomfortowo w pobliżu osób z niekonwencjonalną orientacją seksualną. Taka postawa może prowadzić do agresji i prześladowań osób homoseksualnych, co powoduje, że nawiązywanie nowych znajomości przez gejów ciagle bywa walką za przetrwanie.

I tutaj na ratunek przychodzą strony i aplikacje randkowe, a także media społecznościowe dla gejów. Nowoczesne technologie znacznie ułatwiły życie gejów, którzy chcą poznać nowe osoby, umówić się na randkę, ale co najważniejsze – wielu osobom ze społeczności LGBT dały one poczucie bezpieczeństwa. 

Gejowskie portale randkowe

Tak naprawdę, każdy oczekuje czegoś innego od portali gejowskich. Niektórzy chcą znaleźć partnera na całe życie, inni by nawiązać krótko lub długotrwały związek, a jeszcze inni chcą spędzić niezapomnianą noc z przystojnym mężczyzną. Wszystkie wyżej wymienione powody mają jeden wspólny mianownik: wszystko to jest celem osób homoseksualnych zebranych na jednej platformie, co znacznie ułatwia umówienie się na randkę między jej członkami. Społeczność gejowska składa się, jak i z młodych studentów, tak i ze starszych mężczyzn, i oni wszyscy nie mają problemu, by opublikować swoje realne zdjęcia, cele i oczekiwania dotyczące związku, czy znajomości. Dzięki portalom dla gejów łatwo jest poznać od podszewki każdego mężczyznę, który Ci się spodobał. W tym celu każdy uczestnik wypełnia ankietę osobową, w której zaznacza jakie są jego cele znajomości, oczekiwania, zainteresowania i hobby. Dzięki licznym filtrom wyszukiwania łatwo znaleźć mężczyznę według swoich preferencji, np.: „szczupły”, „wysportowany” lub „z brzuszkiem”, i „lubiący smacznie zjeść”. Jest także wyszukiwanie według miejsca zamieszkania, co znacznie ułatwia późniejsze osobiste spotkania.

Randki dla gejów online

para gejów na randkę

Kolejnym plusem wynikającym z portali randkowych dla lesbijek i gejów w Polsce jest to, że osoby, które nie czują się jeszcze komfortowo ze swoją seksualnością, w dyskretny sposób mogą umówić się na randkę online.

Może wydawać się to błahe, ale pojawienie się tego typu stron internetowych ułatwiło spotkanie się i wzmocnienie pewności siebie wielu osobom. Nawiązywanie nowych znajomości, zarówno tych krótkotrwałych, jak i długotrwałych nigdy nie było łatwiejsze.

Najpopularniejsze portale dla gejów to miejsca, gdzie możesz spełnić wszystkie swoje pragnienia i poznać osobę o której naprawdę marzyłeś. Jest coś wyjątkowego w korzystaniu z usług oferowanych przez portale gejowskie, ponieważ pomagają Ci one odkryć siebie na nowo, i na nowo odkryć tą ekscytację, która towarzyszy spotkaniom z innymi osobami online. Przeglądaj ankiety i zdjęcia i zaczynaj rozmawiać z mężczyznami, którzy tak jak i Ty szukają miłości albo romansu.

Rejestracja 

Proces rejestracji ankiety jest krótki, i na większości serwisów randkowych są dwie opcje użytkowania: darmowa lub płatna. Subskrypcja płatna zazwyczaj przynosi więcej możliwości, takich jak: oglądanie wszystkich zdjęć, sprawdzanie list osób którym się podobasz, popularyzowanie Twojej ankiety.

Rejestrując się na portalach randkowych, które są specjalnie skierowane do gejów można natychmiast wejść w interakcje z właściwymi ludźmi. Niezależnie od tego czy interesuje Cię frywolny seks, randki, czy ochota stworzenia poważnego związku, portale te pomogą rozszerzyć horyzonty i znaleźć kontakt z globalnym społeczeństwem gejowskim.

Tutaj Cię zrozumieją

dwóch przystojnych gejów

Komfortem użytkowania serwisów dla gejów jest to, że jesteś otoczony ludźmi, którzy Cię rozumieją, podzielają Twoje preferencje, doświadczenia. Większość użytkowników ma od 18 do 44 lat, ale oczywiście istnieją portale skierowane do gejów powyżej 45 lat. Wielkim plusem jest to, że wyszukiwać nowe osoby możemy według swoich preferencji, na przykład według miasta, zainteresowań, wieku, czy celu znajomości. Dlatego jeśli szukasz gorącej przygody na jedną noc- napisz o tym w swojej ankiecie, by przyciągnąć tych mężczyzn, którzy podzielają Twój cel. Albo – jeśli trafiłeś na portal gejowski w celu znalezienia tego jedynego, z którym przyjemnie będzie dzielić codzienne smutki i radości – nie wstydź się tego, napisz o tym w swojej ankiecie i przekonasz się, że nie tylko Ty masz takie marzenie.

Porady dla użytkowników portali randkowych dla gejów i o tym jak odnieść tam sukces:

  • Profil jest bardzo ważny! Profil jest Twoją wizytówką. Bądź pewny, że wpisałeś wystarczająco dużo informacji o sobie, by kontaktowały się z Tobą osoby, które rozdzielają Twoje przekonania.
  • Zdjęcia muszą najlepiej wyrażać Twoją osobowość i atrakcyjność, dlatego zrezygnuj ze zdjęć grupowych, a postaw na portret, czy selfi. By uwiarygodnić swój profil załaduj parę różnych zdjęć.
  • Nie ujawniaj żadnych sekretów, prywatnych danych osobowych, linków do stron społecznościowych. Oszuści czają się wszędzie.
  • Bądź sobą, nie wstydź się tego kim jesteś, odpowiednia osoba i tak Cię znajdzie. Bycie sobą nie tylko pokazuje Ciebie takim, jakim jesteś, pozwala także zaoszczędzić sporo czasu, bo zostaną przy Tobie tylko Ci, którym się podobasz Ty, a nie maski, które nakładasz.
  • Nabierz odwagi na spotkanie w realu. Po długich godzinach, przyjemnie spędzonych razem przed ekranami przychodzi czas na randkę w cztery oczy. Nie bój się i nie zapominaj być sobą, ale jednocześnie bądź ostrożny. Jeśli Ci się nie spodoba, zawsze, bez podania powodu, możesz ją zakończyć.

Warto dołączyć 

Niezależnie od tego, czy szukasz miłości życia, czy frywolnej nocy szeroki wybór portali randkowych dla gejów sprawi, że znalezienie nowej znajomości zajmie tylko parę kliknięć. Do dzieła!

FAQ block

1. Jak działają serwisy gay randki?

Dołączenie do portalu randkowego dla gejów jest zazwyczaj bezpłatne, tworzenie i dostosowanie profilu na większości stron jest także za darmo. Niektóre serwisy mogę Cię poprosić o przesłanie swojego zdjęcia. Administratorzy proszą o to, by zweryfikować i upewnić się czy na pewno jesteś człowiekiem, a nie robotem. Załaduj więc dobrej jakości zdjęcie, które dobrze Cię pokazuje. Uzupełnij swoj profil, opowiedz co lubisz i oczekujesz, by potencjalni partnerzy mogli Cię znaleźć używając filtrów zainteresowań.

2. Czy powinienem myśleć o tym, że mogę spotkać kogoś zarażonego HIV/AIDS?

Odpowiedź jest oczywista: niezależnie od tego czy poznajesz kogoś dzięki portalom randkowym dla gejów, czy w jakikolwiek inny sposób powinieneś na pierwszym miejscu myśleć o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Niektóre serwisy randkowe mogą zapytać o Twój status serologiczny, lub czy jesteś nosicielem wirusa, czy też nie. Ty sam decydujesz, czy upowszechniać tę informację, ale musisz mieć też świadomość, że takie pytanie może zadać Ci Twoja potencjalna sympatia.

3. Czy będę korespondować tylko ze swoimi rówieśnikami?

Jeśli jest dla Ciebie ważnym, by szukać potencjalnych partnerów w Twoim przedziale wiekowym – nie martw się, możesz ustawić filtr według wieku. To znacznie przyspiesza wybór kandydatów. Pamiętaj jednak, że wiek nie zawsze gra rolę i czasem nie warto się nim ograniczać, szczególnie jeśli szukasz doświadczenia. A filtrów można ustawić nie tylko według wieku, a i według miasta, zainteresowań, czy celów życiowych, albo oczekiwań od znajomości. Prawda, wygodnie?