Kismia

Serwis randkowy do wyszukiwania drugiej połówki

Oneamour

Online serwis, gdzie można znaleźć miłość

eDarling

Stwórz parę z atrakcyjną kobietą

StoryLoves

Platforma dla tych, kto jest samotny

Szukasz miłości, a może przelotnego romansu? A może nawet czegoś mniejszego, osoby, z którą mógłbyś wyjść do kina? Każdy z nas poszukuje czegoś innego, ale na każdego z nas czeka też ta idealna osoba, z którą będziemy mogli spełnić którykolwiek z naszych planów. Niestety, nie zawsze takie osoby znaleźć można w naszym najbliższym otoczeniu. 

Tutaj z pomocą przychodzą nam serwisy randkowe dla mężczyzn. Na nich, z łatwością będziemy mogli poznać interesujące osoby, które idealnie wpiszą się w ramy naszych poszukiwań. Wystarczy, że założysz na nich konto, a już po chwili będziesz mógł przeglądać osoby o podobnych zainteresowaniach czy pasjach. A z naszymi podpowiedziami i rankingiem najlepszych – według nas – stron, twoja szansa na powodzenie na pewno wzrośnie!

Portale dla samotnych mężczyzn

Portale internetowe dla panów

Zdecydowałeś, że przeglądanie portali internetowych to droga, którą chcesz obrać w poszukiwaniu swojej drugiej połówki, ale nie wiesz gdzie zacząć? Przedstawiamy Ci kilka portali, na których powinieneś założyć swoje pierwsze konto – znajdziesz tam wielu użytkowników, którzy na pewno przypadną Ci do gustu – i którym ty również się spodobasz. Jakie są to portale?

  • badoo.com – to chyba jedna z pierwszych stron, na jakie decydują się osoby szukające miłości przez internet – dzięki jej popularności, z łatwością znajdziesz tam osoby, które również interesują randki z facetami. Oprócz tego, ich strona jest łatwa w użytku, więc nawet jeżeli korzystasz z takich usług po raz pierwszy, nie powinnaś mieć problemu w nawigacji po stronie. 
  • edraling.pl – dzięki temu serwisowi, powstało już wiele par, które są ze sobą wiele lat – niektóre z nich są już nawet po ślubie! Jeżeli szukasz czegoś stabilnego, a przede wszystkim chcesz chodzić na randki z nieżonatym mężczyzną powinnaś udać się właśnie tutaj. 
  • tinder.com – to nie tylko witryna internetowa, na której poszukasz randek z bogatymi mężczyznami, ale przede wszystkim bardzo popularna aplikacja – jeżeli jesteś zwolenniczką urządzeń mobilnych, koniecznie rozważ pobranie jej na swój telefon czy tablet. 
  • 50slove.pl – kto powiedział, że nie możesz randkować gdy jesteś po 50tce? Na pewno nie my! Ta strona to portal właśnie dla takich osób – starszych, być może już ustatkowanych w życiu, ale którym brakuje rodzinnego, domowego ciepła – jeżeli jesteś w tym wieku, swoje poszukiwania polecamy zacząć właśnie tam. 

Wiesz już, czego spodziewać się po konkretnych portalach z naszego mini rankingu. Ale co dalej? Czego jeszcze możesz spodziewać się na tych stronach, albo na innych, na które trafisz? Nie ukrywamy, że randkowanie online ma swoje wady i zalety – chcemy Ci je przybliżyć, tak byś wiedziała, czym mogą charakteryzować się randki internetowe online z mężczyznami. 

facet rozmawiający online

Poznawanie i randkowanie z mężczyznami – plusy i minusy

Przede wszystkim, skupmy się na plusach, bo jest ich o wiele więcej. Zaczynając od tego najważniejszego dla ogółu ludzi – strony, które wymieniliśmy są kompletnie darmowe. Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na samo pisanie z innymi i poznawanie ich, możesz robić to kompletnie za darmo. Oczywiście, znajdziesz tam także płatne funkcje, ale zazwyczaj dają one jedynie dodatkowe funkcje, które nie są potrzebne do pisania z innymi.

Oprócz tego, strony te przygotowane są też na urządzenia przenośne. Niektóre z nich, tak jak już wspomnieliśmy, mają swoje specjalne aplikacje. Inne, mogą być po prostu uruchomione na przeglądarce w twoim telefonie – dzięki temu możesz randkować z innymi gdziekolwiek jesteś – w pracy, na spacerze czy w drodze do pracy. 

Jeszcze inną zaletą takich stron, jest fakt, że na wielu z nich konta mogą założyć osoby z całego świata. Jeżeli zawsze marzyłaś o tym, by poznać kogoś z zagranicy i to z nim ułożyć sobie życie, te strony to świetne miejsce, by wprowadzić ten plan w życie. 

Pamiętaj też, że wygodnie wyszukasz osoby o podobnym wieku do Ciebie, zainteresowaniach czy pracy – wystarczy korzystać z odpowiednich filtrów na stronach, by znaleźć osobę, która odpowiada Ci w 100%. 

Niestety, jak we wszystkim i tutaj zdarzają się pewne minusy. Największym z nich, wymienianym często przez inne osoby, jest natłok reklam na stronach – przez to, że są one darmowe, muszą w jakiś sposób zarabiać. Oglądając reklamy sprawiasz, że portal dalej jest darmowy. 

Inną wadą jest to, że nie wszystkie informacje o użytkownikach są potwierdzane przez portal. O ile zdjęcie czy tożsamość można łatwo sprawdzić, o tyle zawód czy zainteresowania już nie – dlatego czasami możesz trafić na kogoś, kto nie do końca odpowiada temu, co napisał o sobie na swoim profilu. 

facet na ulicy z laptopem

Dalej nie jesteś pewna, lub masz jeszcze jakieś pytania? Udaj się do naszej sekcji często zadawanych pytań, by znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie! 

Czy ludzie na tych stronach są prawdziwi?

Tak, jak najbardziej – każda z osób, z którymi będziesz pisać, jest prawdziwa. Niektórzy mogą zatajać niektóre informacje o sobie, ale nie zmienia to faktu, że są prawdziwymi ludźmi.

Czy muszę płacić stronie, jeżeli znajdę miłość?

Nie, nie musisz! Jeżeli przez stronę znajdziesz kogoś, kogo pokochasz, nie ma potrzeby płacenia za tę osobę i usługę – jest ona kompletnie darmowa.

Jak znaleźć interesującą mnie osobę?

Wiele zależy od strony, ale większość z nich pozwala na wyszukiwanie konkretnych osób – na przykład mężczyzn, wysokich, brunetów czy fanów koszykówki – kogo szukasz zależy wyłącznie od Ciebie!

Czy mogę pisać z wieloma osobami jednocześnie?

Oczywiście – możesz prowadzić tak wiele rozmów ile potrzebujesz i chcesz. Nie ma znaczenia, czy rozpoczęłaś z kimś rozmowę – nic nie stoi na przeszkodzie, byś pisała jeszcze z kimś innym.