Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Spotkania bez zobowiązań

Cały świat skupiony jest na jednym: znaleźć miłość swojego życia. Ale tak często nie zwracamy uwagi na tych, którzy mają zupełnie inne potrzeby i oczekiwania. Istnieje cała masa ludzi, którzy szukają znajomości bez zobowiązań. Tacy ludzie nie potrzebują poważnej relacji, nie chcą stworzyć rodziny, rodzić dzieci. I ich procent wcale nie jest taki mały. Jeśli jesteś jedną z takich osób ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Nie martw się, nie jesteś osamotniony w swoich pragnieniach. I, tak, one są całkowicie normalne. Niejednokrotnie o tym mówili specjaliści z dziedziny psychologii.

Portale randkowe bez zobowiązań

Portale randkowe bez zobowiązań

Kiedy mowa dochodzi do rozmów o randkach i związkach bardzo często można spotkać frazę znajomości bez zobowiązań. Ale do tej pory nie wszyscy dokładnie rozumieli, co to znaczy. Żeby zrozumieć czy znajomości bez zobowiązań pasuje do Ciebie musisz wreszcie dla siebie określić, czego potrzebujesz. Zważyć wszystkie za i przeciw. Znajomości bez zobowiązań- to fizyczne i emocjonalne relacje między ludźmi, którzy chodzą na randki, ale nie obowiązkowo wymagają albo oczekują dodatkowych obowiązków, które płyną z bardziej poważnych romantycznych relacji.

Seks randki bez zobowiązań

Ogólnie rzecz biorąc znajomość bez zobowiązań to taka relacja, kiedy podoba Ci się spędzać z kimś czas i chce się Wam poznać się nawzajem lepiej, ale w żadnym razie nie chcielibyście być związani poważną relacją. Nie zwracając uwagi na to, że może łączyć was bardzo silne fizyczne i emocjonalne powiązanie, oboje rozumiecie i pozwalacie, by ta druga osoba mogła spotykać się i spędzać czas z innymi.

Innymi słowami, randki bez zobowiązań oznaczają, że między wami nie ma żadnych wzajemnych obowiązków, czy zobowiązań, A wasza relacja jest lekka i nieformalna, bez jakichkolwiek warunków.

Randki bez zobowiązań

Randki bez zobowiązań to wspaniały sposób określić, co tak naprawdę jest ważne w relacjach międzyludzkich  dla ciebie. Na przykład możesz się dowiedzieć, że potrzebujesz osoby, która:

  • Ma podobny grafik do Twojego
  • Chce regularnie zajmować się seksem
  • Lubi rano wstawać
  • Nie dba o dietę
Seks _randki bez zobowiązań

Praktyczne porady dla osób chcących randek bez zobowiązań

Poniżej przedstawimy kilka porad, które pomogą wam odnosić się z szacunkiem i współczuciem do drugiego człowieka, a także oczekiwać takiego zachowania w stosunku do siebie:

1. Praktykuj szczerość

Szczerość jest zawsze bardzo ważna. Kiedy zaczynacie się spotykać a Ty z jakiegoś powodu nie dzielisz się wcześniej swoim zamierzeniem ( bo jesteś niepewny siebie albo tego czego chcesz) to sytuacja może stać się niezręczna i zaplątana. Jeśli zaczynasz się z kimś spotykać szczerze powiedz czego szukasz.Niektórzy ludzie nie będą dzielić się swoimi uczuciami dopóki się ich o to nie zapyta, dlatego zapytaj o celach znajomości drugiego człowieka i opowiedz o swoich. I obowiązkowo powiadom drugiego człowieka, jeśli te cele się zmienią.

2. Dotrzymuje obietnic

Niekiedy wydaje się, że znajomości bez zobowiązań mają mniejszy priorytet. Czasem bywa tak, że spotykasz się z jedną osobą, ale w trakcie znajomości tracisz zainteresowanie do nowych spotkań, tym bardziej jeśli na randkę zaprosi Cię ktoś inny. Zazwyczaj skusisz się na „lepszą ofertę”, ale pomyśl jakbyś się sam czuł, jeśli tak samo stałoby się z Tobą. Jeśli nie czujesz się komfortowo – bądź szczery z drugą osobą i zapytaj czy nie ma nic przeciwko Twojej randki z innym człowiekiem. A jeśli po prostu nie masz ochoty, by wiedzieć tą osobę jeszcze raz – po prostu bądź szczery i opowiedz o tym drugiej osobie.

Porady dla randki bez zobowiązań

3. Znajdź czas dla siebie

Każdy czasem potrzebuję pobyć w samotności. Obowiązkowo wydziel czas dla odpoczynku i relaksu. Jeśli randki ograniczają Twój czas dla Hobby albo innych rzeczy, które ci się podobały – pomyśl o tym żeby ograniczyć trochę ilość randek.

Wniosek

Randki i znajomości bez zobowiązań są ciekawą alternatywą spędzenia wolnego czasu. Otwiera się dla nas cały wachlarz możliwości: seks, przyjaźń, wesołe spędzanie wolnego czasu. I jednocześnie nie jesteśmy ograniczeni zobowiązaniami, z którymi zazwyczaj spotykają się ludzie będący w poważnych relacjach. Ale musimy mieć pewność, że obie strony zgadzają się na taką relację, dlatego trzeba pamiętać o szczerości i otwarciu na drugiego człowieka. 

FAQ

1. Kto jest stworzony do znajomość bez zobowiązań?

Są to osoby, które przede wszystkim cenią przygodę, a także lekkość charakterów, wolność i frywolność. Tacy ludzie zazwyczaj chcą przyjemnie spędzić czas. Dlatego można znaleźć zarówno kochanka/ kochankę, jak i przyjaciela.

2. Jak zrobić tak, by znajomości bez zobowiązań nie przerodziły się w poważny związek?

Od samego początku musimy być szczerzy i oznaczyć cel znajomości. Obie strony powinny być pewne, dlaczego się spotykają. Można nie wykonywać romantycznych gestów, by nie wzbudzać w drugiej osobie poczucie przywiązania i romantyzmu. Gdy tylko zobaczymy, że druga osoba się do nas przywiązała, albo zaczyna się zakochiwać najlepiej zakończyć tą relację, by nie skrzywdzić bardziej tej osoby. 

3. W jaki sposób mogę zwiększyć swoje szanse, by kogoś poznać bez zobowiązań?

Zacznij od dobrego zdjęcia: dobra jakość, oświetlenie, pozytywne emocje, brak nudy- oto, co powinna przekazywać Twoja fotografia!

A następną istotną rzeczą jest opisanie siebie. Opisz swoje życie, cechy charakteru, cele i pragnienia. Postaraj się, by była to maksymalnie ciekawa historia.To znacznie zwiększy Twoje szanse na poznanie osób podobnie myślących i chcących tego samego.