Academic singles to jeden z najbardziej faworyzowanych serwisów randkowych, który pomoże znaleźć samotne osoby w Twojej okolicy. Jest łatwy w obsłudze, i można z niego korzystać intuicyjnie. Jego popularność w ostatnich czasach sięgnęła zenitu.

Początki w Academic singles

wyprobuj academic singles

Jak wiadomo nic nie znajduje się po prostu tak. Szukanie miłości nie jest prostą sprawą, dlatego tak ważne jest, by zrobić ten pierwszy krok i… po prostu zacząć jej szukać! Rejestracja w Academic singles jest darmowa i niezwykle łatwa. Będziesz potrzebował tylko swojego adresu e-mail, a także musisz wymyślić hasło, dzięki któremu przejdziesz etap logowania. 

Niezwykle ważne jest by podczas rejestracji przejść test psychologiczny i osobowościowy. Test zawiera przeróżne pytania, dzięki którym system określa jacy jesteśmy, a także kto i jaki potrzebny jest nam. To niezwykle ważne, by odpowiedzialnie odnieść się do tego etapu rejestracji. 

Dzięki testowi osobowości, na który podajemy szczegółowe i szczere odpowiedzi, system spróbuję określić, które z osób jakie już zarejestrowały się na stronie są dla nas odpowiednie: myślą w podobny sposób szukają podobnych celów, kieruje nimi ten sam pozew. Jest to niezwykle istotne, by szczerze odpowiadać na pytania, które przygotowali dla nas psychologowi. Dane te pozwolą dobrać dla nas partnera odpowiedniego dla nas. Gdyż, jak wynika z licznych badań, to nie wygląd zewnętrzny decyduje o dopasowaniu dwóch osób. Najważniejsze są wspólne zainteresowania, podobne cele na życie, stosunek do używek, wiary czy posiadania dzieci. Takie zrozumienie daje poczucie bezpieczeństwa, którego wszyscy tak bardzo szukają randki dla wymagajacych.

Proces rejestracji

Tworzenie naszego osobistego konta jest niezwykle łatwe. Jak w większości serwisów randkowych, trzeba podać swoją płeć, a także płeć osoby, która może stać się naszym potencjalnym partnerem. Oprócz tego nie zawadzi, by podać swój wiek imię, a także, obowiązkowo, adres e-mail oraz utworzyć hasło. Nie ma nic prostszego.

Kiedy dokonasz już tego wszystkiego, dobrze by sprawdzić swoją skrzynkę pocztową, gdyż tam znajdziesz list z linkiem, który może aktywować Twoje konto w serwisie Academic singles. Kliknij w ten link i Twoje konto będzie aktywowane.

A teraz do spraw najważniejszych: twoje konto – to twoja wizytówką. Dlatego postaraj się, by twój profil był szczegółowo uzupełniony i charyzmatyczny. Opisz samego siebie zgodnie z prawdą, szczerze, dodaj do galerii fotografie, które w pełni prezentują to jakim jesteś, lub jaka jesteś. A następnie wypełnij test psychologiczny.

poznaj singli

Płatne subskrypcje

Zaczniemy od tak zwanych haczyków, które możemy znaleźć w umowie. Pamiętaj, że kiedy wykupujesz konto Premium, niezależnie na jak długo, po zakończeniu umowy, serwis zastrzega sobie opcję do automatycznego przedłużenia Twojej umowy na kolejny okres. Dlatego tak ważne jest, by – kiedy zrozumiesz, że znalazłeś, bądź znalazłaś  już osobę, która pasuje do Ciebie, lub że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań – wypowiedzieć umowę do zakończenia twojego kontraktu.

Plusy i minusy użytkowania Kąt na serwisie Akademik singles

Pros
  • Mobilna aplikacja
  • Test psychologiczny
  • Wiadomości które możesz wysłać mają spory limit znaków
  • Serwis jest bezpieczny i łatwy w użytkowaniu
  • Minimalistyczny i intuicyjny
Cons
  • Mobilna aplikacja
  • Test psychologiczny
  • Wiadomości które możesz wysłać mają spory limit znaków
  • Serwis jest bezpieczny i łatwy w użytkowaniu
  • Minimalistyczny i intuicyjny

Opinie o portalu Academic singles

historie milosne2

Poniżej przytoczymy dwie opinie realnych osób, zarówno negatywne jaki pozytywny, abyście mogli sami sformułować swoje zdanie.

Robert z Gliwic napisał:

„Banda oszustów, tylko wyłudzają pieniądze, subskrypcja sama się przedłużyła na kolejny okres! Nie zwrócą mi moich pieniędzy.”

Kasia z Sopotu napisała:

Najlepszy portal randkowy ever!!! Dzięki niemu poznałam swojego faceta i jesteśmy szczęśliwi już parę miesięcy razem! Opłaciło się pochodzić na parę nieudanych randek, by znaleźć taki skarb! A oprócz mojego ukochanego znalazłam też po prostu fajnych znajomych! Polecam.

Wnioski

Nasz wiek, jak wszyscy zdaliśmy już sobie sprawę, ukierunkowany jest na dobro materialne, sukces, i karierę. W pogoni za „niewiadomo czym” nie mamy czasu, by poznać ludzi dogłębnie i stworzyć z nimi prawdziwe relacje. Ale strony randkowe, takie jak Academic singles, mogą podołać ten problem. Ten Portal – to ponad 300000 osób z całej Polski, dzięki którym masz ogromną szansę, by spotkać kogoś, kogo pokochasz na całe życie. Rejestracja na platformie nie jest trudna, jednak wymaga dużej dozy szczerości z Twojej strony, a także poświęconego czasu.

Darmowe opcje nie zapewnią tego rezultatu którego oczekujesz, więc rekomendujemy, by zainwestować w usługi Premium. Jednakże pamiętaj, by o wiele wcześniej wypowiedzieć umowę, jeśli nie jesteś zainteresowany dalszymi usługami. Najbardziej ważne, i to chyba można odnieść nie tylko do portali randkowych w Internecie, ale także do codziennego życia, by zachować złoty środek i być szczerym. I po prostu spróbować się zakochać.

FAQ

1. Jak prawidłowo opisać siebie?

Miej na uwadze że to, co piszesz o sobie, jest jedną z głównych rzeczy, na które będą zwracać uwagę użytkownicy portalu Academic singles. Z tej przyczyny pomyśl, jak zrobić tak, by inni odbierali Ciebie w prawidłowy sposób.  Opowiedz o swoim hobby. Napisz o tym czego chcesz, jaki lub jaka jesteś – to cechy Twojej osobowości, które powinny być widoczne dla innych użytkowników na piśmie. I pamiętaj: Nie pisz tego, czego nie myślisz, albo co nie jest prawdą. Doskonale wiesz, że prawda tak czy siak wyjdzie na jaw. Zasada „nie rób drugiemu co tobie niemiłe” jest tutaj jak najbardziej na czasie.

2. Jakie zdjęcia wybrać?

Fotografie to jeden z najbardziej ważnych elementów, które będą widoczne na Twoim profilu. Pamiętaj że zdjęcia powinny pokazywać to, kim ty jesteś. Nie używaj zdjęć, które nie są twoje, na których nie ma Ciebie. Niech Twoje zdjęcia pokazują to, jaką osobą jesteś, co Cię interesuje, co sprawia Ci przyjemność. Takie podejście da potencjalnym partnerom maksymalne zrozumienie Twojej osoby.

3. Czym jest  psychologiczny?

Test psychologiczny, czy osobowościowy jest jedną z kluczowych technik stosowanych na portalu Academic singles. Taki test w prosty sposób określa jakim człowiekiem jesteś, co Ci się podoba, czego chcesz. I tym samym, może dopasować do Ciebie lub Ciebie do kogoś. Z jednej strony to czysta statystyka, a z drugiej strony doświadczenie milionów osób, które dzięki takim testom znalazły swoje dopasowanie, a tym samym swoją drugą połówkę. Więc pamiętaj, że to w jaki sposób odpowiadasz na pytania w teście wpływa na to jakich ludzi znajdziesz, dlatego rekomendujemy odpowiadać zgodnie z prawdą i wtedy Twoje szanse na efektywne znalezienie drugiej połówki, która będzie do Ciebie pasować, są znacznie większe.