Kismia

Serwis randkowy dla bogatych mężczyzn

Oneamour

Serwis do znajdywania mężczyzn sukcesu

eDarling

Wyszukiwanie bogatych i wolnych mężczyzn

StoryLoves

Znajomości z mężczyznami z perspektywą

Kto z nas nie goni się za miłością? Tego pragnie większa część globu.  Aczkolwiek są między nami tacy, których standardy różnią się od innych. Kiedy człowiek zdaje sobie sprawę ze swojej wartości, może zawęzić szukanie potencjalnego partnera, czy partnerki do tych osób, które będą się do niego odnosić tak, jak on na to zasłużył. Mówiąc inaczej: potencjalnie dopasowana osoba  posiada na swoim koncie bankowym coś specjalnego. Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które znają swoją wartość, przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie listę najlepszych serwisów i platform społecznościowych do nawiązywania nowych znajomości z ludźmi dobrze zabezpieczonymi.

Serwisy randkowe dla bogatych kobiet

Portale randkowe dla bogatych kobiet

Przypuśćmy, że zamieszkujesz duże miasto, może nawet metropolię i masz chęć, by znaleźć bogatego mężczyznę, z którym można spędzać czas w luksusowym stylu – wtedy portale randkowe dla bogatych kobiet i mężczyzn są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Są to serwisy dla ludzi ze stałą pozycją majątkową, którzy mają dobrze płatną pracę i ich środki są inwestowane z głową, w dobrze rozwijające się firmy. To wszystko jest w stanie zapewnić wysoki, a nawet luksusowy poziom życia. 

Randki dla kobiet sukcesu

Jednak najważniejsze w portalach randkowych dla kobiet z wysokimi standardami i zapotrzebowaniami jest to, że ankiety przechodzą rygorystyczną weryfikację, dlatego nikomu nie uda się Was oszukać, bo wszyscy użytkownicy są realnymi ludźmi. Dlatego te portale są tak bezpieczne, i dodatkowo, na Twoje życzenie, portale te starają się często zapewnić anonimowość swoim użytkownikom. 

Bardzo wygodną funkcją takich serwisów jest duży wybór filtrów według najróżniejszych kryteriów.

Wszyscy doskonale rozumiemy, że będąc  poważnym, ustatkowanym mężczyzną, lub kobietą na wysokim, kierującym stanowisku, u której  dobrobyt panuje i w domie i w duszy, nie ma sensu spotykać się, lub poznawać kogoś, kto (z całym szacunkiem do klasy robotniczej) sprząta biura.

piękna bogata para

Oto najpopularniejsze portale Randkowe dla bogatych kobiet

sympatia.onet.pl

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że jest to jeden z najbardziej znanych portali randkowych. Odróżnia się ekskluzywnym podejściem. Jego użytkownikami są zarówno bogaci mężczyźni jak i kobiety, które poszukują mężczyzn sukcesu i przy tym same są biznes-lady. Twórcy strony są pewni, że ich użytkownikami są ludzie znani, lubiani, popularni: celebryci i biznesmeni, którzy realnie korzystali z usług serwisu, by poznawać osoby idealnie dopasowane do ich standardu. 

www.mydwoje.pl

Jest to jeden z tych serwisów który powinien znaleźć się wysoko na liście stron które powinieneś odwiedzić, jeśli chcesz poznać mężczyznę zabezpieczonego i pewnego siebie, człowieka sukcesu. Codziennie loguje się do niego około 3000 użytkowników, co jednocześnie oznacza, że ludzie odznaczają się tutaj wysoką aktywnością, co cieszy.

www.polishhearts.com

Ten serwis wyróżnia się otwartością na osoby z różnych klas społecznych, których po równo interesuje bogactwo materialne i duchowe. Jego członkami są znani adwokaci, biznesmeni, ludzie ze świata medycyny i sztuki.

MillionairesClub123 

To ekskluzywny portal randkowy dla Milionerów, dzięki któremu mężczyźni i kobiety o zbliżonych dochodach, mogą łączyć swoje serce i majątki. Ceny członkostwa są niebotyczne dla zwykłych ludzi. To koszt około 25000 dolarów za sześciomiesięczną subskrypcję. Dzięki takiemu podejściu użytkownicy są zabezpieczeni od wyłudzaczy i poszukiwaczy złota. Proces selekcji jest bardzo rygorystyczny. Na tym serwisie masz gwarancję, że są tutaj wyłącznie ekskluzywni, elitarni ludzie.

Z użytkownikami pracują coache,  trenerzy, psycholodzy i inni specjaliści, którzy dokładnie analizują to, kim jest nowy użytkownik i jakie ma zapotrzebowanie. Proces dobierania nie opiera się na zwykłym algorytmie dopasowania – wszystko odbywa się za pomocą wysoko wykształconych profesjonalistów, którzy z największa starannością dopasowują pary.

romantyczna randka w restauracji

FAQ

1. Po czym poznać dobry Serwis randkowy dla bogatych kobiet?

W dzisiejszych czasach niemalże wszystkie serwisy randkowe odznaczają się unikalnością i wygodą. Niemalże we wszystkich jest weryfikacja ankiet i zdjęć. To czyni  je bezpiecznymi. Jednakże, kiedy Twoje dochody są bardzo wysokie, łatwo trafić na oszusta. Dlatego bardzo ważne jest, by wybrać te serwisy randkowe, w których weryfikację jest na najwyższym poziomie, a także, kiedy możesz sobie na to pozwolić (mając gruby portfel), zapłacić za płatne funkcję serwisu, co znacznie ogranicza możliwość bycia oszukanym. Niezwykle ważnym aspektem są filtry dopasowań oraz dodatkowe usługi specjalistów z dziedziny psychologii i tworzenia relacji. 

2. Kto może korzystać z usług serwisów randkowych dla bogatych kobiet i mężczyzn, a kto nie?

Zasadniczo, portale randkowe dla bogatych kobiet przeznaczone są dla osób o podobnym statusie materialnym. Wiadomo, że wszyscy pragniemy stabilnego, podobnego do naszego, obrazu życia. Dlatego z całą stanowczością możemy być pewni, że proces weryfikacji zapewni nam kontakt z osobami, które odpowiadają naszym standardom. Lecz z drugiej strony możesz spróbować szczęścia, i, jeśli dobrobyt materialny może nie odpowiadać standardu naszego potencjalnego partnera, zawsze można oprzeć się na uroku osobistym i wysokich ambicjach. 

3. Co trzeba zrobić by odnieść sukces w poznawaniu zamożnych ludzi na serwisach randkowych dla bogaczy?

A tutaj standard jest jeden: wszystko zależy od tego, ile trudu włożymy w nawiązywanie nowych kontaktów. Ważne, aby być uczciwym, szczerym i niczego nie ukrywać. Dlatego najważniejsze jest, by profil na takim serwisie był dobrze rozbudowany. Trzeba się upewnić, że dodaliśmy prawdziwe i dobre zdjęcie, a najlepiej parę. Muszą to być zdjęcia wysokiej jakości, które dobrze przedstawiają naszą osobę. Także informacja w ankiecie o tym, co lubimy robić, czym się interesujemy, jak spędzamy wolny czas, co przysparza nam radość, jakie są cele i standardy życia – jest niezbędną informacją. Mając na uwadze to, że są te serwisy randkowe dla bogatych ludzi dobrze, by zdjęcia przedstawiały ekskluzywne spędzanie czasu: elitarne jachty, drogie samochody,  dobre restauracje pokazują, że lubimy wysoki poziom życia. Pamiętaj, pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego odrzuć pomysł z selfi i załącz eleganckie zdjęcie, które pokazuje, jak wysokie bywają Twoje standardy.