Kismia

Znajomości z ludźmi ze swing-społeczności

Easytalking

Rozmowy z ludźmi z różnymi seksualnymi preferencjami

eDarling

Platforma do wyszukiwania samotnych swingersów

StoryLoves

Wyszukiwanie ludzi z podobnymi potrzebami seksualnymi

Bądź w kontakcie z polskimi swingersami. To nie takie trudne, jak myślisz. Społeczność swingersów w Polsce jest dosyć duża i jeśli ktoś wie, jak szukać swingujące pary – to na pewno znajdziecie odpowiednie osoby. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy jesteś początkującym w swingowaniu, i pytanie „gdzie poznać podobnych do siebie” rzuca w zimny pot. Dlatego przygotowaliśmy ten artykuł, by pomóc Ci radą. Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie listę  najlepszych serwisów randkowych dla swingersów, aby łatwiej można było się kontaktować z innymi polskimi swingersami.

Para swingersów z dwojgiem obcych osób

Portale randkowe dla swingersów 

Jeśli czytasz ten artykuł – oznacza to, że definicja swingowania nie jest Ci obca. My, na wszelki wypadek, przypominamy, co znaczy to pojęcie i z czym jest związane.

Według „Dobrego Słownika Języka Polskiego”: „Swingersi – to osoby, które mają stałych partnerów seksualnych, ale wymieniają się nimi z innymi osobami, zwykle w tym samym czasie i miejscu, co czasem oznacza seks grupowy z nieznanymi osobami”. A jeśli uzupełnić tą definicję, to para swingersów może zdecydować się na uciechy nie z dwojgiem obcych osób, a np. z 1 osobą, tworząc trójkąt. Bardzo często relacje takie wychodzą za granicę prostego seksu i przelewają się w długotrwałe przyjaźnie. To oddzielny, zachwycający styl życia.

Portale dla samotnych swingersów

W porównaniu do społeczności swingersów w USA,  społeczność polska jest bardzo ograniczona. Amerykańscy swingersi mają do dyspozycji stowarzyszenia, kluby, imprezy okolicznościowe, usługi i aktywności związane ze swingowaniem. W Polsce swingersi na razie nie mają takich możliwości. Ale wraz z rozwojem technologicznym możliwości poznania innych swingujących znacznie się rozszerzyły. Na pomoc takim osobom powstało wiele portali randkowych dla swingersów.

Para swingersó z 1 osobą

Randki dla prawdziwych swingersów 

Tak się złożyło, że żyjemy w niemonogamnym świecie, kiedy wielu ludzi właśnie tego pragnie. Niestety, prawie wszystkie serwisy randkowe nie oferują opcji parowania osób dla potrzeb swingersów. Większość serwisów randkowych jest ukierunkowana na tradycyjne związki. Dlatego znalezienie swingersów w okolicy to nie lada problem. Więc prawdziwym wybawieniem są portale randkowe dla prawdziwych swingersów, gdzie każda para będzie w stanie znaleźć kogoś dla siebie!

Randki online dla swingersów

Podsumowując: swinging – to ekscytujące doświadczenie. I dobrze jest wiedzieć, że istnieje społeczność, serwis, w którym można znaleźć ludzi, którzy chcą tego samego co my. Gdyż znalezienie osoby w realnym życiu, która nie ma w głowie schematów i ograniczeń, jest bardzo trudne.  Portale randkowe dla swingersów gwarantują bezpieczeństwo i prywatność. Kto wie…może będzie to znajomość na jedną noc, a może krótkotrwała relacja na parę spotkań, a może … przyjaźnie na lata!

Najlepsze strony dla swingersów

1. pl.realswingers.com

RealSwingers

Jak twierdzą sami twórcy, ta witryna jest skierowana tylko do prawdziwych z swingerów. Jest to stosunkowo nowa strona, ale twórcy są nastawieni na szybki rozwój. Dużym plusem jest to, że zupełnie darmowe konto podstawowe daje możliwość przeglądania strony, profilów i  wysyłania wiadomości. Serwis pracuje nad aplikacją mobilną na telefony i tablety w obu systemach: Android i iOS.

2. victoriamilan.com/swingersi

VictoriaMilan

Ten serwis ma już dostępną aplikację w AppStore i Google Play. Szczyci się swoim bezpieczeństwem, prawdziwością profili, zweryfikowanymi użytkownikami, a także AnonymousBlur, co dodatkowo chroni Twoją anonimowość, rozmazując Twoje zdjęcie profilowe, przed niechcianymi odwiedzającymi.

3. erodate.pl

EroDate

Ten Portal ma ponad 1 600 00 użytkowników i, jak twierdzą jego twórcy, wszystkie te profile są zweryfikowane, więc można mieć pewność, że są to realni użytkownicy. Serwis gwarantuje bezpieczeństwo i dyskrecję, a także 100% darmową rejestrację. Serwis, jak wiadomo, jest nastawiony na spotkania seksualne, więc swingersi z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

4. adultfriendfinder.com

AdultFriendFinder

Wydaje się nam, że jest to największy międzynarodowy serwis dla spotkań seksualnych i swinger party. Oferuje obsługę w 10 językach, niestety nie ma tam jezyka polskiego. Przyciąga swoją otwartością i prostą szatą graficzną.

FAQ:

1. Dlaczego niektóre pary mają ochotę na swing?

Na to pytanie jest mnóstwo odpowiedzi i cytujemy tutaj niektóre: „by życie seksualne nabrało barw”, „by złamać tabu”, „by uwolnić fantazję”, „bo nie wszyscy wierzą w monogamię”, „bo czasem brakuje emocji w tradycyjnym seksie”, „bo to fajna zabawa”!

2. W jaki sposób sfingowanie może pomóc albo zaszkodzić mojej relacji?

Zawsze to zależy od tego, na jakim etapie była Wasza relacja wcześniej. Najważniejsze, by oboje partnerzy byli zaciekawieni w poznaniu innego stylu życia, i z zaufaniem i szacunkiem razem weszli w ten nowy świat. Wtedy takie doznania mogą pogłębić relacje między nimi. Co innego jeśli związek się rozpada – w takim wypadku swingowanie może tylko zachwiać emocjonalny stan obu partnerów.

3. Jakie są rodzaje swingingu?

Tradycyjnie wyróżnia się trzy rodzaje swingingu:

  • soft swinging – to ten rodzaj, gdzie przygoda zaczyna się od lekkiej gry wstępnej z obcymi osobami, ale penetracja jest zarezerwowana dla stałego partnera.
  • closing swinging – to odmiana, w której jeden z partnerów decyduje się na kontakt seksualny za zamkniętymi drzwiami z nieznajomą osobą, a stały partner tego nie widzi.
  • Open swinging, albo full swap swinging – to dzielenie się partnerem z innymi w bliskiej odległości, czasem bywa, że w tym samym łóżku. Może to być trójkąt miłosny, albo seks grupowy. Najczęściej ta forma jest wybierana przez pary, które chcą mieć ciągły kontakt ze sobą.