Kismia

Strona randkowa z mieszkańcami Gdańska

Easytalking

Rozmowy z ludźmi, którzy są w pobliżu

eDarling

Znajomości online w Gdańsku 24/7

StoryLoves

Zbuduj miłość z mieszkańcami Twojego miasta

Gdańsk to miasto na północy Polski. Tam znajdziemy piękną Starówkę, pyszne jedzenie i napoje, niesamowitą atmosferę i morskie powietrze, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że co roku Gdańsk odwiedza 2-3 milionów turystów. Więc,  jeśli masz ochotę, by spędzić romantyczny weekend w Gdańsku – nie wahaj się!  W końcu miasto Neptuna znalazło się w pierwszej dziesiątce najbardziej romantycznych miejsc w Europie.

Randki w Gdańsku

Portale randkowe w Gdańsku

Poczuj romantyzm spacerów nad Motławą, gdzie wznoszą się stare kamienice i gwarne kawiarnie. Miasto Gdańsk słynie z zabytków, pięknej architektury i przytulnych starych uliczek. Gdańsk jest bursztynową stolicą, a Oliwa to jedno z najpiękniejszych zakątków Gdańska w którym można podziwiać zespół opactwa Cystersów. Ale Gdańsk – to także możliwość romantycznych spacerów po nadbałtyckich plażach. 

Odwiedzenie Gdańska stwarza świetną okoliczność by spotkać się z kimś wyjątkowym. Dlatego trzeba się tylko zalogować na jednym z serwisów randkowych i poszukać osoby z okolicy, która również chciałaby się spotkać w tym pięknym mieście.

Randki w gdańsku dla kobiet i mężczyzn

Najbardziej popularnym dla odwiedzających Gdańsk jest park Oliwski, gdzie możemy zobaczyć wspaniałą roślinność. To świetne miejsce dla romantycznych spacerów. Ale to nie jedyne miejsce dla zakochanych. Park Oruński jest jednym z tych miejsc, gdzie pary planują spędzić swoją pierwszą randkę. Ale jednak nic nie ustępuje gdańskiej Starówce. Ilość wąskich uliczek, romantycznych kawiarni, restauracji, gdzie można smacznie zjeść ₽  jest olbrzymia i różnorodna. Na gdańskiej Starówce jest też wiele muzeów i historycznych budynków, które mogą spodobać się starszemu pokoleniu. Ale trudno wyobrazić  sobie coś bardziej romantycznego, niż wspólne spacery po piaszczystych plażach i wyczekiwanie wschodów lub zachodów słońca.

Najlepsze randki w Gdańsku

Dlatego tak wiele osób nie zwleka i jedzie do Gdańska, by spędzić tam przyjemne momenty. Ale by nie czuć się samotnie w stolicy północy, najlepiej znaleźć odpowiedniego towarzysza takiej wyprawy. Najpopularniejszy portale randkowy dają możliwość znalezienia osób, które też mają ochotę na romantyczne chwile na gdańskich plażach, w parkach, czy uliczkach. Specjalne filtry wyszukiwań pozwalają znaleźć osoby w pobliżu, by umówić się z nimi na pierwsze spotkanie w realnym życiu. Nasz artykuł pomoże Wam rozeznać się w świecie serwisów randkowych, byście i Wy w najbliższym czasie przeżyli niezapomnianą przygodę z nową sympatią. Kto wie – może ta podróż zmieni Wasze życie i Gdańsk stanie się symbolem początku Waszej miłości.

Zakochana para w Gdańsku

Najlepsze strony dla nieśmiałych kobiet i mężczyzn

1. oneamour.com

To miejsce gdzie ludzie spotykają nowych przyjaciół, znajdują długotrwałe związki i po prostu spędzają czas z tymi, kto ma podobne cele, poglądy i zainteresowania. Liczba zarejestrowanych użytkowników osiąga 43682790. A szczęśliwe pary które się tutaj już spotkały to około 37490084 osób. Oneamour ma ciekawy designe, jest łatwy w obsłudze, dzięki filtrom łatwo możemy określić, kogo szukamy, a inteligentny algorytm dopasowania pokaże nam odpowiednie dla nas osoby.

2. zoosk.com

To jeden z najpopularniejszych serwisów do nawiązywania nowych znajomości na świecie, liczy około 40 000 000 użytkowników na całym świecie. Posiada aplikację mobilną. Rejestracja zajmuje tylko parę minut jest bezpłatne. Są realne historię szczęśliwych związków dzięki użytkowaniu tego serwisu do nawiązywania nowych znajomości.

3. pof.com

To jedna z największych platform do nawiązywania nowych znajomości, gdzie większością są mężczyźni. Serwis posiada jedną z największych baz użytkowników, w porównaniu z innymi serwisami randkowymi. Na ten moment to ponad 100 000 000 zarejestrowanych użytkowników. „Plenty of fish” od razu określa swoją politykę: chce szczerości od swoich użytkowników, dlatego od samego początku prosi określić cel znajomości. Serwis jest bardzo prosty w użytkowaniu, wszystko opiera się na psychologicznych testach. Posiada też aplikację mobilną. Niektórzy Użytkownicy uważają, że „Plenty of fish”  nie jest zbyt tolerancyjny do społeczności LGBT.

4. bumble.com

Serwis do nawiązywania nowych znajomości Bumble odznacza się wysoką oceną jego użytkowników. Posiada ustawienia konfidencjonalności, używa GPS, spotykać ludziю którzy są w pobliżu, można go załadować na system operacyjny Android i iOS, jest bezpłatną aplikacją, posiada funkcję behawioralnego szukania partnera, posiada funkcję wyboru „tak”/„nie”.

Młoda para zakochana w Gdańsku

FAQ

1. Za jakie usługi trzeba zapłacić na stronie?

To wszystko zależy od danego serwisu, gdyż każda platforma posiada swoje zasady płatności. Na większości takich stron rejestracja jest bezpłatna i proste funkcje, takie jak wysyłanie wiadomości, czy odczytywanie ich, też jest darmowe. Zasadniczo, dodatkowo płatnymi są subskrypcje, które pozwalają naszym profilom być bardziej widocznymi. Przeglądanie list Użytkowników, którym się spodobaliśmy też jest dodatkowo płatne. To, co czyni nas bardziej „zauważalnymi” wymaga dodatkowej opłaty.

2. Chciałbym poznać piękną kobietą na portalu randkowym. Co muszę zrobić, by zwróciła na mnie uwagę?

Na początek powinieneś się zarejestrować na stronie do nawiązywania nowych znajomości, w większości przypadków to nic nie kosztuje. Po drugie: uzupełnij swój profil, załaduj swoje zdjęcie, wideo (jeśli masz na to ochotę). Na stronach jest ogromny wybór najpiękniejszych dziewczyn i kobiet. Możesz się o tym łatwo przekonać, przeglądając zdjęcia. By piękna dziewczyna, lub kobieta zwróciła na Ciebie uwagę, możesz wysłać jej wirtualny pocałunek, albo po prostu wiadomość, lub zadzwonić. Są też wirtualne prezenty. Pamiętaj, że każda dziewczyna, czy kobieta uwielbia uwagę, którą daje jej mężczyzna. I jeśli ona poczuje tą uwagę – na pewno ją odwzajemni.

3. Jakie mogę mieć gwarancję, że spotkam się z tą jedyną (czy tym jedynym) na serwisie randkowym?

U większości serwisów randkowych jest ogromna baza danych, ankiet, zdjęć ludzi, którzy szukają miłego spędzania czasu, poważnego związku, stworzenie rodziny, miłości do grobowej deski. Są to ludzie z całego świata. To ogromna możliwość, by poznać każdą (lub każdego)  na serwisie randkowym. Tak naprawdę wszystko zależy tylko od Ciebie: od Twoich działań – portal do nawiązywania nowych znajomości może tylko pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia, zapewni Ci wszystkie niezbędne usługi, których potrzebujesz, aby oczarować drugą połowę.