Kismia

Serwis randkowy dla wysokich ludzi

Oneamour

Serwis do nawiązywania znajomości z wysokimi i samotnymi

eDarling

Znajdowanie osób pasujących do Twojego wzrostu

StoryLoves

Znajomości dla wysokich mężczyzn i kobiet

Nasz świat zmienił się wraz z rozwojem technologii. I na dzień dzisiejszy istnieje bardzo dużo serwisów internetowych, które pozwalają znaleźć osobę odpowiednią dla nas. Chyba wszyscy się zgodzimy, że dopasowanie osób odgrywa główną rolę w znalezieniu miłości. Nie ma więc znaczenia czy chcesz znaleźć osobę o podobnym wzroście czy jesteś zainteresowany w spotkaniu kogoś powyżej określonego wzrostu – my pomożemy Ci zrozumieć świat portali randkowych dla osób wysokich. Przygotowaliśmy listę najlepszych witryny randkowych dla ludzi, dla których ważny jest wzrost.

Portale randkowe dla wysokich

Portale dla samotnych wysokich

Społeczność internetowa działa wciąż prężnie i prężniej i dlatego myślimy, że bardzo ważnym jest, by ludzie o wysokim wzroście mieli szansę na spotkanie, rozmowy, wzajemną pomoc, czy porady. Doskonale rozumiemy, że kiedy coś jest inne niż standardowe, ponadprzeciętne, może to wiązać się z pewnymi ograniczeniami. Dlatego tak ważne jest,  by wiedzieć dokąd się udać, by ograniczenia stały się możliwościami i rozwojem dla osób ponadprzeciętnych, w tym przypadku – ponadprzeciętnie wysokich.

Randki online dla wysokich ludzi

Na pewno istnieje bardzo duża grupa ludzi która w ogóle nie myśli o wzroście. Lecz wzrost może mieć ogromne znaczenie na całe ich życie. Według „Mapy średniego wzrostu mieszkańców różnych krajów świata” średnia wzrostu dla mężczyzn w Polsce to 177,3 cm, a dla kobiet to 164,6 cm. Lecz musimy rozumieć że jest to tylko średni wzrost, a wiele kobiet i mężczyzn są o wiele wyżsi. Oczywiście jest masa przypadków w których wysoki wzrost niesie ze sobą wiele korzyści – często drabina jest niepotrzebna, i można stać mistrzem gry w koszykówkę! Ale jest bardzo dużo osób które nie zdają sobie sprawy że bycie wysokim może być trudne. Kiedy los obdarzył ci wysokim wzrostem znalezienie odpowiedniego partnera, czy partnerki może nie być łatwe. Wysocy ludzie nie mają pojęcia, gdzie i jak szukać, by spotkać tą jedyną i odpowiednią, czy tego jedynego-idealnego.

wysoka piękna dziewczyna

Najlepsze strony dla wysokich kobiet i mężczyzn 

1. TallFriends.com

Z informacji podanej na stronie możemy się dowiedzieć, że jego twórcy uważają swój serwis za najlepszy, największy i najbardziej efektywny portal do  nawiązywania znajomości na całym świecie. Serwis jest prosty w obsłudze, można zarejestrować się za pomocą specjalnej ankiety, lub używając Facebooka. Poznają się tam single ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Europy, a także z innych krajów! Tutaj łatwo można znaleźć wysokiego kawalera, czy piękną kobietę z długimi nogami. Ale nie tylko!  Tutaj też znajdą swoje miejsce ci, którzy marzą by spotkać drugą połówkę z wysokim wzrostem! Rejestracja jest bezpłatna, a historia tego serwisu sięga 20 lat.

2. TallConnect.com

To świetna alternatywa dla poprzedniej strony. Cechuje się komfortowym Dizajn M strony łatwym wyszukiwaniem szybką rejestrację i dużą bazą ankiet wysokich kobiet i mężczyzn na całym świecie. Rejestracja jest bezpłatna, polega na uzupełnieniu ankiety, której bardzo ważne jest, by wskazać, jak można najbardziej szczegółowo, to jakim jesteśmy człowiekiem, jakie są nasze oczekiwania, cele życiowe, zasady moralne, co nas interesuje, a co drażni. Dzięki szczerym odpowiedziom serwis będzie w stanie dopasować do nas odpowiednie osoby, a my z kolei zaczniemy ich poznawać. Serwis godny polecenia.

3. CoffeeMeetsBagel.com

Jest to jeden z najprzyjemniejszych serwisów do nawiązywania nowych znajomości pod względem designem.  Zajmuje się Stwarzanie m ważnych kontaktów które pozwalają pobudzić serce i natchnąć ludzi na szczere i szczęśliwe dzielenie się sobą nawzajem. Dzięki inteligentnemu algorytmowi dopasowania codziennie w południe użytkownicy otrzymują kolejne propozycje znajomości z idealnie dopasowanymi osobami.  Ankiety nie są prymitywne, dzięki czemu, odpowiadając na pytania szczerze, mamy szansę na prawdziwie głębokie znajomości.

3. Hinge.co

Hinge to aplikacja do nawiązywania znajomości która pozycjonuje się jak jedyna aplikacja do nawiązywania znajomości, która kładzie nacisk na długotrwałe związki między użytkownikami. Cały jej wygląd podkreśla i wprowadza atmosferę miłości i romantyzmu. Twórcy stworzyli ją dla młodszych użytkowników, co wcale nie oznacza, ze użytkownikami są tylko 20-30-latkowie. Ich misją jest ich misja brzmi chcemy by każdy kto szuka miłości był w stanie ją znaleźć. Gdyż relacje międzyludzkie są podstawową podstawą wszystkiego co co robimy w życiu i to nie tylko relacji romantycznej. Serwis wyznaje trzy podstawowe wartości w budowaniu trwałych związków: 

  • dzielenie się, nie ukrywanie, innymi słowami – szczerość!
  • odwaga, bo zmiany wymagają ryzyka.
  • empatia, bo ludzie są omylni, i arcyważna jest otwartość na drugiego człowieka.
piękna zakochana para

FAQ

1. Jak mogę się zorientować, który z serwisów randkowych dla wysokich  jest najlepszy?  

Niemalże wszystkie serwisy Randkowe na dzień dzisiejszy cechują się komfortem użytkowanie i bezpieczeństwo. Nie ma że wszystkie weryfikują informacje osobistą i realność zdjęć. Taka postawa budzi w nas poczucie bezpieczeństwa. Ale należy nie zapominać, że nie wszyscy użytkownicy są szczerzy i mają dobre zamiary. Dlatego z tego powodu należy wybrać te portale do nawiązywania nowych znajomości, w których do rejestracji i weryfikacji twórcy odnieśli się poważnie. Najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną opcją jest wybranie tych serwisów, gdzie istnieje możliwość wykupienia płatnej subskrypcji, która pozwoli nam korzystać z filtrów i opcji dających możliwość znalezienia maksymalnie odpowiednich i dopasowanych do nas osób.

2. Kto może być użytkownikiem serwisów randkowych dla wysokich, a kto nie?

Należy mieć na uwadze to, że portale randkowe dla wysokich chcą łączyć serca tych, którym zależy na podobnym wzroście. Dla użytkowników takich serwisów jest ważne, by potencjalny partner, czy partnerka rozumieli nasze problemy, smutki i radości, podzielali nasze zainteresowania, prowadzili podobny tryb życia. System weryfikacji pomaga nam poznawać te osoby, które sprostają naszym oczekiwaniom. Tylko czasami pada pytanie: „ a po co się ograniczać, zawężać pole wyboru?”. Czasem warto spróbować szczęścia i spróbować poznać osobę, która może nie jest nasza kopią, ale może dopełnić nasze życie w inny, niestandardowy dla nas sposób. Ważne przecież jest, by spotkać miłość, niezależnie od tego ile centymetrów wzrostu ta miłość mierzy.  

3. Jaki jest sekret w poznawaniu wysokich osób na serwisach randkowych?

A tutaj nie ma żadnej tajemnicy! Najważniejsze by niczego nie ukrywać, za niczym się nie chować. Jesteśmy tacy jacy jesteśmy. Każdy z użytkowników ma wady i zalety, ma przebytą drogę, wspomnienia, wzloty i upadki, swoje fanaberie i przyzwyczajenia. O tym wszystkim należy opowiedzieć w swojej ankiecie, zamieścić dobre, nowe zdjęcia, które pokazują to jacy jesteśmy. Opowiedzieć o swoich planach, pragnieniach, celach życiowych, potrzebach, zainteresowaniach, stanie cywilnym, rodzinie. Szczerość i uczuciowość – oto sekret, by znaleźć ta odpowiednia osobę! I uwierz, ta osoba na pewno nie przejdzie obok widząc całego, lub cała Ciebie.