Easytalking

Znajomości z ambitnymi mężczyznami

Oneamour

Rozmowy z samotnymi mężczyznami z perspektywą

eDarling

Serwis, by znaleźć godną parę

StoryLoves

Rozmowy i znajomości z mężczyznami z całego świata

Randki dla samotnych kobiet

Kobieta – to brzmi dumnie! Ale bycie kobietą ma wiele swoich niuansów. Dyskryminacja wobec kobiet, nawet w dwudziestym pierwszym wieku, dalej trwa. Przejawia się to zarówno w opłacie pracy, braku szacunku – to kobietę zawsze jest uważane za złego kierowcę, to o kobietach mówi się „słaba płeć”. Bycie kobietą to ciągła walka (która wyczerpuje i czasem przeraża), by udowodnić, że kobieta też ma siłę, choć i nie tą fizyczną. Męska siła kobietom, oczywiście, jest potrzebna. I nie tylko siła, ale i uwaga, zainteresowanie, wspólnie spędzony czas, czułość i bliskość. Samotne kobiety potrzebują tego równie mocno, jak samotni mężczyźni. A bycie kobietą w sieci to już zupełnie inna para kaloszy.  W sieci kobiety są poddane ciągłemu ocenianiu, kąśliwym uwagom. Na szczęście są portale randkowe dedykowane samotnym kobietom, które z łatwością pomagają pozbyć się uczucia samotności i gorszości.

Randki dla samotnych kobiet

Portale randkowe dla samotnych kobiet

Portale randkowe dla samotnych kobiet pomagają znaleźć osobę, która ma podobne oczekiwania co od związku. W dniu dzisiejszym znajomości w sieci to wielka szansa, by znaleźć drugą połówkę, bez względu na wiek. Wybór takich serwisów jest dosyć duży. Dlatego tak ważne jest by wybrać taki portal randkowy, który skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach, przyzwyczajeniach, w podobnym wieku, czy takich, którzy mają podobne cele życiowe. Nawiązując nowe znajomości w serwisie randkowym dedykowanym samotnym kobietom masz pewność, że właśnie tam znajdziesz wymarzonego partnera, bez względu, czy szukasz krótko czy długotrwałej znajomości.

Serwisy randkowe dla samotnych kobiet

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę portali randkowych dla samotnych kobiet, byś sama wybrała ten, który Ci bardziej pasuje.

Najlepsze portale dla kobiet singli:

1. Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni

Przeznaczeni.pl – to serwis randkowy dla ludzi z wartościami. Jest przeznaczony, by poznawać ludzi, które którzy mają poważne zamiary. Jest bardzo prosty w obsłudze ma ponad 2 000 000 użytkowników i połączył już ponad 100 000 par. Rejestracja jest darmowa. Oprócz standardowego wyszukiwania na danym serwisie możemy także znaleźć ciekawe artykuły z poradami.

2. Mydwoje.pl

Mydwoje

mydwoje.pl – to sprawdzony internetowy portal matrymonialny, który korzysta z naukowego testu dopasowania partnerów, opierając się na osobowość dwójki ludzi. Zapewnia anonimowość i ochronę danych użytkowników. Znajdziemy tutaj poważne oferty matrymonialne z Polski, a także  zagraniczne biuro matrymonialne.

3. Sympatia.onet.pl

Sympatia

sympatia.onet.pl – to jeden z największych portali randkowych w Polsce. Powstał w 2003 roku i pomaga samotnym osobom znaleźć miłość. Są tu także zamieszczone porady, których udzielają wykwalifikowani eksperci. Portal posiada swoją aplikację na Google i AppStore

4. Polishhearts.com

PolishHearts

Jest to serwis skierowany do polskich emigrantów. Można  z niego korzystać w 16 językach świata. Szata graficzna jest dość minimalistyczna, co nie utrudnia użytkowania. Jest widoczny licznik osób online. Portal jest łatwy w obsłudze.

FAQ:

1. Od czego zacząć pierwszą rozmowę na portalu randkowym dla samotnych kobiet?

Wiadomo, że pierwsza rozmowa może stwarzać trudności. Dwie osoby się jeszcze nie znają, musi minąć chwila, by do siebie przywyknąć i nauczyć się prowadzić dialog. Jest pewien strach, czy obawa przed odrzuceniem. Stres nam nie pomoże. Pomysł chwilę i napisz coś szczególnego, niebanalnego – to pomoże Ci wydzielić się z tłumu jednakowych wiadomości. A później wszystko jest w rękach tej drugiej strony. Poczekaj cierpliwie na odpowiedź. A dalej się samo potoczy 🙂 

2. Jakich zachowań lepiej unikać podczas pierwszych znajomości online? 

Pamiętaj, że pierwsze rozmowy powinna dawać poczucie lekkości, powinny być przyjemne. Dlatego unikaj ciężkich, trudnych, prowokujących tematów, nie zmuszaj do zwierzeń, albo opowieści o przeszłości, jeśli osoba nie ma na to ochoty.  Erotyczne żarty albo użalanie się nad sobą też nie jest pożądane podczas pierwszej rozmowy. Bądź szczera i ciekawa historia Twojego rozmówcy. 

3. Jak nauczyć się owocnie poznawać nowych ludzi na serwisach randkowych dla samotnych kobiet? 

Nawet jeśli jesteś śmiała osoba, to poznawanie nowej osoby może wydać Ci się trudnym zadaniem. Najważniejsze to spróbować się otworzyć na drugiego człowieka, być szczerą, niczego nie ukrywać. Szczegółowo uzupełnij swój profil, załączyć dobrej jakości zdjęcia, napisz o wszystkim co Cię interesuje, o swoich przyzwyczajeniach, zainteresowaniach celach życiowych. Każde zdanie, które napiszesz to nowy temat do wspólnej  rozmowy!