Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

W Polsce żyje ponad 100 tysięcy obywateli Białorusi, wielu z nich doskonale odnajduje się w naszym kraju i wiąże się z osobami z Polski. Podobieństwo kulturowe sprawia, że często są to bardzo udane związki, a wielu Polaków chętnie umawia się na randki z Białorusinkami, które słyną z urody i siły charakteru. W Internecie jest wiele portali, na których można znaleźć drugą połówkę z Białorusi, warto jednak pamiętać, że mimo wielu podobieństw, wynikających ze słowiańskiej kultury, między Polską a Białorusią występują też liczne różnice.

Trudna sytuacja polityczna na Białorusi to także coś, z czego należy zdać sobie sprawę, zanim wejdziemy w taki związek. Oprócz drobnych różnic kulturowych trzeba też przygotować się na problemy w komunikacji, ponieważ mimo wspólnych korzeni, język białoruski bardzo różni się od polskiego. Jeśli jednak przygotujemy się odpowiednio, zachowamy zdrowy rozsądek i otwartą głowę, taki związek może być bardzo udany i wzbogacający dla obydwu stron.

Sprawdź nasze porady, dotyczące międzynarodowego randkowania i wybierz najlepsze serwisy randkowe z Białorusinkami i dziewczynami z innych państw. Międzynarodowe romanse i związki mogą być nie tylko wspaniałą przygodą, ale też miłością na całe życie!

Serwisy Randkowe z Białorusinkami

Co warto wiedzieć, zanim zaczniesz chodzić na randki z Białorusinkami

Sytuacja polityczna na Białorusi od wielu lat jest bardzo trudna. Coraz więcej osób stara się wyjechać z kraju, nie zgadzając się z reżimem. Życie w takich warunkach jest ciężkie i odbija się na wszystkich sferach życia, a z drugiej strony często wzmacnia charakter, siłę i determinację. Nie każdy będzie też w stanie otwarcie mówić od początku o swojej sytuacji i być w stanie szybko zaufać nowej osobie. Warto o tym pamiętać, zanim zaczniemy się umawiać na randki z Białorusinkami.

Najlepszym rozwiązaniem będzie uzbrojenie się w cierpliwość i otwarcie się na potrzeby drugiej strony. Dla Białorusinek, podobnie jak dla wielu słowiańskich dziewcząt, ważna jest własna kultura i tradycja. Nie możemy oczekiwać, że wybranka przejmie nasze zwyczaje i zapomni o swoich korzeniach. Musimy mieć w sobie gotowość, by dzielić się z przyszłą partnerką polską kulturą, ale także przyjąć jej zwyczaje. Białorusinki to także silne i ambitne kobiety, które często chcą rozwijać się w różnych obszarach i szukają partnera, który je w tym wesprze. Na randki Białorusinki umawiają się z mężczyznami, z którymi potencjalnie mogłyby stworzyć stabilny związek.

Pamiętaj, że randki z kobietami z innego kraju wymagają większego zaangażowania i otwartości, ale często okazują się bardzo rozwijające, pozwalają lepiej poznać potencjalną partnerkę i samego siebie.

Poznaj samotne kobiety z Białorusi – najpopularniejsze serwisy randkowe 

  • kismia.com – portal randkowy dla użytkowników z całego świata. Platforma jest bardzo prosta w obsłudze, a założenie konta trwa dosłownie kilka minut. Niektórym nie spodoba się to, że profile użytkowników można zobaczyć dopiero po zalogowaniu, ale takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo i chroni prywatność
  • Internationalcupid.com – idealna platforma dla mężczyzn, których interesują randki z zagranicznymi kobietami, ponieważ znajdziemy tu ponad 4 miliony użytkowników. Na portalu nie brakuje kobiet z Europy Wschodniej, w tym z Białorusi, a sam portal działa od prawie 10 lat. Dla wielu osób minusem będzie to, że za dostęp do niektórych opcji trzeba zapłacić.
  • russiancupid.com – portal randkowy dla osób z Rosji, na którym znajdziemy też wiele osób z Białorusi. Mamy tu ponad 2 miliony użytkowników i darmową aplikację mobilną. Portal należy do tej samej firmy, co Internationalcupid.com i podobnie jak w przypadku tamtej platformy, tu również będziemy musieli zapłacić za dostęp do opcji premium.
  • meetic.pl – platforma, na której możemy skorzystać z pomocy wirtualnej konsultantki. Wystarczy kliknąć opcję „szukam mężczyzny” lub „szukam kobiety”, a trenerka randkowa pomoże nam znaleźć odpowiednią osobę. Dostępny jest tu też Tryb Zen, dzięki któremu będą mogły się z nami kontaktować tylko osoby spełniające nasze wymagania. Niestety dostęp do platformy jest częściowo płatny.
Samotne kobiety z Białorusi

Serwis randkowy dla Białoruskich kobiet – jak wybrać ten najlepszy

Powyższe przykłady to tylko niektóre serwisy randkowe z Białorusinkami. Pytanie tylko, jak z bogatej oferty wybrać portal, który najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku.

Warto zacząć od ustalenia, czego tak naprawdę szukamy, czy wystarczy nam prosta baza profili, czy potrzebujemy bardziej zaawansowanych opcji, takich jak wirtualna konsultacja lub pomoc w założeniu profilu. Kolejnym krokiem będzie zastanowienie się, czy interesują nas tylko darmowe platformy, czy też jesteśmy gotowi zapłacić, by mieć dostęp do specjalnych opcji. Wiele osób zakładając konta w serwisach randkowych, zapomina o bardzo ważnej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo. Najlepsze platformy dokładnie weryfikują profile użytkowników, posiadają przejrzystą politykę prywatności i zawierają porady na temat tego, jak bezpiecznie korzystać z serwisu.

Te kwestie mogą wydać nam się błahe i mało romantyczne, ale warto poświęcić trochę czasu na odpowiednie zabezpieczenie i ochronę swojej prywatności, by piękna przygoda nie zmieniła się w przykrą historię. Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę, przy wyborze platformy, to ilość zarejestrowanych osób, łatwość użycia oraz opinie innych użytkowników. Wiesz już, którą platformę wybrać? Wspaniale, teraz tylko stwórz swój profil i przygotuj się na przygodę życia!

Serwisy randkowe z Ukrainkami 👈

Częste pytania

Czy każdy może zarejestrować się na serwis randkowy?

Większość platform dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich, ale poza tym nie ma większych ograniczeń. Oczywiście zakładając konto, akceptujemy zasady użytkowania danego serwisu i jeśli je złamiemy, nasze konto może zostać usunięte.

Czy mój profil na portalu randkowym będzie widoczny dla wszystkich?

Wszystko zależy od wybranej platformy, ale w większości przypadków profile widoczne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Niektóre serwisy pozwalają ustawić opcję, która sprawi, że nasz profil będzie widoczny tylko dla osób, które spełniają określone warunki (na przykład są w danym przedziale wiekowym).

Czy korzystanie z serwisów randkowych jest darmowe?

Założenie konta na większości portali randkowych jest darmowe, ale często trzeba zapłacić za dostęp do zaawansowanych opcji platformy.

Czym różnią się portale randkowe od aplikacji randkowych?

Portale randkowe zwykle są bardziej wyspecjalizowane, posiadają więcej opcji i planów cenowych. Aplikacje są zazwyczaj prostsze i ograniczają się do przeglądania profili i opcji kontaktu z wybraną osobą.

Czy mogę zablokować użytkownika na portalu randkowym?

Zdecydowana większość portali randkowych posiada taką opcję. Wiele umożliwia też zgłoszenie danej osoby do działu obsługi, który zweryfikuje, czy naruszyła ona zasady użytkowania i w związku z tym powinna zostać usunięta z platformy.