Kismia

Kismia to najlepszy serwis randkowy dla seniorów

Przeczytaj recenzję
Przeczytaj recenzję
Jolly

Kismia to najlepszy serwis randkowy dla seniorów

Przeczytaj recenzję
Przeczytaj recenzję
LoveeLove

Tutaj znajdziesz osoby starsze

Przeczytaj recenzję
Przeczytaj recenzję

W obecnych czasach jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, co jemy oraz jaki wpływ nasze decyzje jedzeniowe mają na otaczający nas świat. W związku tym szukamy także partnera, który podziela nasze poglądy. Jednak nie zawsze znalezienie takiej osoby jest możliwe w kręgu bliskich i znanych nam osób. Szukając miłości, warto wtedy udać się do internetu – korzystając z jego zasobów, o wiele łatwiej jest znaleźć randki dla wegetarian czy osób z innymi dietami i upodobaniami. 

Jak się do tego zabrać i gdzie szukać takich osób? Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą, na której wymienimy kilka portali – według nas wartych uwagi, a jednocześnie cieszących się sporą popularnością, dlatego znalezienie miłości będzie tam o wiele łatwiejsze. 

Randki internetowe dla wegetarian

Wegańskie randki – gdzie i jak?

Jeżeli postanowiłeś już, że chcesz szukać miłości w internecie, rozpocznij od tych portali:

  • edarling.pl – niezwykle popularna strona w Polsce, na której konto ma kilkadziesiąt tysięcy singli. Dzięki nim wiele osób znajduje miłość życia, a to za sprawą bardzo precyzyjnych filtrów i kategorii na profilach – strona dowiaduje się o wielu zainteresowaniach czy cechach osobowości swoich użytkowników, dzięki czemu może ich lepiej do siebie dopasowywać.
  • badoo.com – to portal o renomie światowej, a co za tym idzie – znajdziesz tam wielu chętnych do wegańskich randek. Jeżeli potrzebujesz sprecyzowanego profilu, możesz taki stworzyć właśnie tam. Oprócz tego strona jest łatwa w nawigacji, więc nawet początkujący odnajdą się na niej w mgnieniu oka.
  • zoosk.com – inna, popularna strona na całym świecie. To perfekcyjne miejsce, jeżeli chcesz, by twoja przyszła miłość mieszkała poza Polską – związek na odległość to niezwykłe wyzwanie, które jednak może się bardzo opłacić.
  • tinder.com – strona przede wszystkim kojarzona jest z popularną aplikacją – jeżeli jesteś więc zwolennikiem urządzeń mobilnych, koniecznie załóż konto właśnie na tej stronie. 

Randki dla wegan mogą być wyzwaniem, szczególnie gdy szukamy osób jedynie z naszego bliskiego otoczenia – mimomimo że takich osób jest coraz więcej, nie zawsze jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z takimi. Dlatego warto sięgnąć do internetu i tam właśnie rozpocząć poszukiwania. Niezależnie od tego, czy twój przyszły partner ma mieszkać w Polsce, czy poza nią, jesteśmy pewni, że znajdziesz tam kogoś, dla kogo twoje serce zabije szybciej. 

wegetariańska dziewczyna rozmawia przez telefon

Portal randkowy dla wegetarian – mocne i słabe strony

Gdy już zdecydujesz się korzystać z takich portali, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że mają one swoje generalne wady i zalety. Tych drugich jest zdecydowanie więcej i to na nich się skupimy, ale warto też wspomnieć o minusach takich rozwiązań. A zatem, jakie są pozytywy randkowania online?

  • Szukasz jedynie osób, z którymi chcesz nawiązać lepszą relację – dzięki temu, że widzisz profil osoby, która Cię interesuje, jeszcze przed napisaniem do niej, wiesz czego się spodziewać. Jeżeli wasze zainteresowania czy pasje pokrywają się, możesz próbować budować relację opartą o to. 
  • Nic nie płacisz – strony te są w pełni darmowe, więc nawet jeżeli relacja z kimś skończy się na kilku wiadomościach, nie tracisz niczego poza kilkoma minutami swojego czasu. Z kolei, w przypadku gdy znajdujesz miłość życia, ponownie nie kosztuje Cię to ani grosza dlatego, według nas, warto jest dać takim stronom szansę.
  • Szukasz jedynie wegetarian – kierujesz się w życiu zdrową ścieżką, za co bardzo Cię podziwiamy, i takiego partnera także poszukujesz – nie musisz bać się zapytać, jaką dietę preferuje dana osoba – dowiesz się tego jeszcze przed napisaniem do niej z jej profilu.

Tak prezentują się, w naszej ocenie, największe zalety stron internetowych z randkami. A co z ich wadami? Tych jest na pewno mniej, ale nie da się ukryć, że pewne minusy występują na każdej z tych witryn. Przede wszystkim, na każdej stronie z randkami możesz trafić na osoby podszywające się pod kogoś, kim nie są. Nie mówimy tutaj o zdjęciach – często by taki profil założyć, musisz dodać kilka zdjęć, więc rzadko kiedy zdarzają się osoby kradnące czyjąś tożsamość. O wiele częściej jednak osoby dopisują sobie dodatkowe zainteresowania czy pasje, by trafić do większego grona odbiorców. W takim przypadku jednak wystarczy krótka rozmowa, by rozwiać nasze wątpliwości o danej osobie – kilka pytań o ulubione danie i na pewno dowiesz się, czy osoba podająca się za wegetarianina naprawdę nią jest!

romantyczna kolacja dla wegetarian

Ludzie skarżą się także na występujące na tych stronach reklamy – to jednak dzięki temu mogą one działać w pełni za darmo, więc warto je znieść, by cieszyć się serwisem bez żadnych opłat. A teraz, skoro już wiesz prawie wszystko, co powinieneś wiedzieć, załóż konto i szukaj miłości swojego życia! Natomiast dla tych, którzy ciągle nie są przekonani, przygotowaliśmy krótką sekcję z dodatkowymi pytaniami i odpowiedziami:

Czy mogę na tych stronach umawiać się z ludźmi tej samej płci?

Każdy przed rejestracją podaje, jakiej płci poszukuje, więc nie musisz się obawiać, że napiszesz do niewłaściwej osoby – wszyscy, których widzisz, potencjalnie mogą być Tobą zainteresowani!

Dopiero zaczynam szukanie miłości online. Jak zacząć?

Po prostu bądź sobą i napisz do kilku osób, których profile wydadzą Ci się interesujące. Pisz o rzeczach, które was łączą, a następnie pytaj drugą osobę o jej zainteresowania czy hobby – dziel się też informacjami o sobie!

Jak uniknąć oszustów?

By zapewnić sobie większy komfort podczas rozmowy, możesz zapytać o dodatkowe zdjęcie, na przykład w specjalnej pozie czy w miejscu w ich mieszkaniu. Takie zdjęcie będzie unikatowe i nie do podrobienia. Ty oczywiście też podziel się innym zdjęciem, by potwierdzić swoją tożsamość. 

Co zrobić, by osiągnąć sukces na takiej stronie?

Często takie strony dzielą się dodatkowymi treściami na swoich blogach. Warto zerknąć na nie, by dowiedzieć się, jakie jeszcze rady mają różni eksperci. Zapoznaj się też dokładnie z naszym tekstem, by wiedzieć, gdzie szukać wartościowych partnerów.