Easytalking

Znajomości z ludźmi, którzy wiedzą, czego chcą

Oneamour

Rozmowy z wymagającymi ludźmi, którzy szukają miłości

eDarling

Serwis randkowy z poważnymi, ale ciekawymi osobami

StoryLoves

Znajdź parę pośród godnych kandydatów

Znalezienie kogoś wyjątkowego w obecnych czasach może być znacznie prostsze niż kiedyś. Oczywiście, nie każdy na portalach randkowych jest wart twojego czasu. Jest jednak kilka stron oferujących możliwość poznania drugiej osoby, która będzie podzielała twoje wartości, czy też status społeczny i wiele więcej. 

Co więcej, korzystanie z takich stron jest całkowicie darmowe, więc możesz korzystać z nich bez jakichkolwiek ograniczeń. Randki dla wymagających stają się czymś popularnym, więc szansa, że znajdziesz za ich pomocą miłość życia jest wysoka! 

Jakie są popularne strony z randkami dla wymagających?

Przejdźmy teraz przez strony dla singli wymagających. Przygotowaliśmy 4 popularne witryny, które naszym zdaniem przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom! 

1. Mydwoje.pl

Mydwoje

Pierwszy portal popularny jest wśród singli z zagranicy, jak i z Polski, więc możesz tutaj nawet znaleźć partnera spoza kraju! Na stronie konta zakładają osoby w różnym wieku. Wchodząc na ich profil szybko możesz zobaczyć ich obecny status zawodowy, co znacznie ułatwia szukanie osób, które wpasowują się w twoje preferencje. 

2. Be2.pl

Be2

To dobra strona dla tych, którzy cenią sobie prywatność i anonimowość. Dzięki budowie strony to ty możesz wybrać, jakimi danymi chcesz podzielić się z drugą osobą. Od pewnego czasu strona umożliwia także czaty wideo, dzięki którym jeszcze łatwiej poznasz wybraną przez siebie osobę. 

3. Elitesingles.com

Elitesingles

Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce dla osób wyjątkowych, elitarnych. Strona chwali się tym, że większość jej użytkowników to osoby z wyższym wykształceniem. Jeżeli interesują cię portale dla samotnych inteligentnych, które zbierają same wykształcone osoby, zacznij poszukiwania miłości właśnie tutaj!

4. Jolly.me

Jolly

ta przystępna strona zbiera osoby o różnych osobowościach, łączy ich jednak to, że pochodzą lub dążą do wyższych warstw społecznych. Rejestrując się tutaj, na pewno znajdziesz kobietę, która będzie miała podobne cele w życiu do twoich – dzięki temu stworzycie parę idealną! 

Jak sam widzisz, wybór jest całkiem spory i zróżnicowany. Większość z podanych przez nas stron posiada także polskie wersje językowe, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie ci z nich korzystać. Niektóre, na przykład be2, posiadają też aplikacje mobilne. Wiele osób preferuje randkować za pomocą urządzeń mobilnych, więc jeżeli jesteś jedną z nich, to koniecznie zainteresuj się tym profilem. 

Witryny te umożliwiają też poznanie historii innych osób, które odnalazły kobiety swojego życia przy pomocy tych serwisów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie i zaczniesz rozmawiać z interesującymi cię partnerkami. Kto wie, może za jakiś czas to ty będziesz pokazywany w sekcji z romantycznymi historiami? 

Szczęśliwi młodzi ludzie

Rób to bezpiecznie

Jakie są zalety i wady takich portali? Największą zaletą jest ilość osób, które z nich korzystają. Oprócz tego plusem jest także fakt, że są one darmowe. 

Największa wada? Fakt, że niektóre profile mogą być kontami sztucznymi, lub założonymi przez inne osoby niż te na zdjęciach. Koniec końców jednak wiele portali szybko wyłapuje takie konta i kasuje je, więc szansa na spotkanie takiego jest nikła.

FAQ

1. Jak mogę założyć konto na stronie?

Wystarczy podać trochę danych o sobie, a także adres mailowy. Niektóre z portali umożliwiają założenie konta przez media społecznościowe, co znacznie przyspiesza proces.

2. Czy mogę randkować za darmo?

Co prawda niektóre strony posiadają dodatkowe, płatne funkcje, to jednak znaczna większość z nich dostępna jest całkowicie bez opłat. 

3. Jak uniknąć oszustwa na portalu dla singli?

Rozmawiaj z daną osobą – w grzeczny sposób możesz poprosić ją o więcej informacji o sobie lub o zdjęcie trzymając jakiś przedmiot. Dzięki temu upewnisz się, że jest ona prawdziwa.

4. Czy na stronach dla wymagających są same elitarne osoby?

Na takich stronach konto założyć może każdy, ale niektóre z nich wymagają podania edukacji czy miejsca zatrudnienia i dodatkowego zweryfikowania tych informacji.