Kismia

Serwis randkowy dla relacji z ludźmi z Kanady

Easytalking

Platforma do szukania nowych znajomości

eDarling

Serwis randkowy z osobami o podobnych zainteresowaniach

StoryLoves

Znajomości i rozmowy z mieszkańcami Kanady

Kanada to piękny i wielki kraj. Nic więc dziwnego, że tak wielu naszych rodaków wybiera właśnie Kanadę, jako swoje miejsce emigracji. Jakość życia i zarobków jest wysoka, więc z roku na rok przybywa tutaj coraz więcej Polek i Polaków. Zasadniczo nie ma znaczenia wiek – na emigrację do Kanady decydują się zarówno osoby młode, na przykład w związku ze zdobyciem wykształcenia, czy doświadczenia, jak i ci starsi, którzy przyjeżdżają w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Oddalenie od rodzinnego kraju wyzywa uczucie samotności, więc nie ma niczego dziwnego, że każdy z nich szuka osoby, która dobrze rozumie, czym jest mieszkanie na obczyźnie. Osoby, z którą można podzielić się swoją historią, a niekiedy i miłością. Po polsku. 

Randki dla Polaków w Kanadzie

Nowe otoczenie, jezyk, kultura – to wszystko może przytłaczać. Dlatego świetnym pomysłem jest, by znaleźć osoby, które są w takiej samej sytuacji.  Które doskonale rozumieją nie tylko trudności emigracji, a także nasz ojczysty język. W Kanadzie mieszka wielu naszych rodaków, którzy chcą nawiązać nowe kontakty z ludźmi znad Wisły. Powodów jest wiele: przyjemnie spędzić czas, znaleźć przyjaciela, albo miłość swojego życia, stworzyć stały związek, albo się zakochać.  I tutaj z pomocą przychodzą portale randkowe dla Polaków i Polek w Kanadzie. Użytkowanie ich jest dziecinnie proste, a rejestracja zajmuje tylko parę minut! A potem wystarczy trochę poczekać, aż szczęście zapuka do naszych drzwi, a raczej do naszego smartfona, czy komputera. 

Serwisy randkowe Polaków w Kanadzie

Poznajmy się za granicą

Na terytorium Kanady przebywa aktualnie ponad milion naszych rodaków. Absolutna większość z nich emigrowała na stałe. I niestety wielu z nich odczuwa samotność. Właśnie dla nich zostały stworzone specjalne serwisy randkowe dla Polaków w Kanadzie, by nawiązywanie nowych kontaktów za granicą z innymi Polakami było prostsze i szybsze. Bo napawać się piękną kanadyjską przyrodą, albo spacerować po ulicach Toronto, czy Vancouveru jednoznacznie lepiej w miłym otoczeniu.

Randki w Internecie Poloni w Kanadzie

Portale randkowe dla Polaków w Kanadzie znacząco ułatwiły poznanie odpowiednich ludzi. Emigranci doskonale wiedzą, jak nieproste jest usłyszenie rodzinnego języka w kanadyjskich miastach. A portale dają możliwość rozwiązania tego problemu, bo jednoczą wolnych Polek i Polaków mieszkających za granicami naszego rodzinnego kraju i dzięki  specjalnym filtrom pomagają znaleźć tych, którzy najbardziej odpowiadają nam pod względem wyglądu, osobowości, miasta zamieszkania, czy zainteresowań. Odnalezienie swojej drugiej połówki nigdy nie było tak proste! 

Tajemnice polskich randek

Czasem bywa tak, że za pierwszym razem nie uda nam się znaleźć swojej osoby. I to normalne, nie ma się o co martwić. Wszyscy jesteśmy różni i ważne, by być szczerym, mówiąc o sobie i swoich oczekiwaniach, czy preferencjach. Takie postępowanie przyspieszy znalezienie swojego człowieka, z którym będziemy podzielać zainteresowania i cele życiowe. I jeśli nie uda się to za pierwszym razem to i tak mamy możliwość miło spędzać czas z nowo poznanym człowiekiem. Kto wie, może to przyjaźń na całe życie? 

Nie ma się co wstydzić korzystania z portali randkowych dla Polaków w Kanadzie. Powoli stereotyp wirtualnego poznawania odchodzi w niepamięć. Do tego przyczyniła się pandemia i wieczny brak czasu.

W sieci jest  wiele portali randkowych dla samotnych Polaków  w Kanadzie. Który z nich wybrać? Oto parę wskazówek, byście wybrali dla siebie ten, który Wam najbardziej odpowiada.

Portale dla samotnych Polek i Polaków w Kanadzie

Prawie wszytkie serwisy randkowe oferują bezpłatną rejestrację, która jest prosta i do stworzenia konta jest potrzebny adres e-mail. Kluczowe przy rejestracji jest dodanie dobrej jakości zdjęć i szczere, szczegółowe opisanie siebie i swoich oczekiwań. Zdarza się także, że serwisy oferują wykonanie testu psychologicznego. Wszystkie te procedury mają za zadanie maksymalne poznanie użytkownika, by potem za pomocą algorytmów dopasować do niego najlepiej odpowiadające osoby.  

W formularzu rejestracyjnym będą znajdować się pytania dotyczące wieku, miejsca zamieszkania, preferencji wyglądu przyszłego partnera, światopoglądu, celów życiowych. 

1. canada.polishhearts.com

canada.polishhearts.com Serwis randkowe Polaków w Kanadzie

Jest to jeden z  największych portali randkowych dla Polaków za granicami kraju. Jego użytkowników jest więcej niż 1800000. Sama ta cyfra wskazuje, jakim zaufaniem się cieszy. 

2. singlepolish.com

singlepolish.com Serwis randkowe Polaków w Kanadzie

Jego twórcy twierdzą, że jest to najbardziej popularny serwis do umawiania się na randki przez Polaków. Można zarejestrować się używając Facebooka.

3. samotneserca.pl

samotneserca.pl Serwis randkowe Polaków w Kanadzie

Portal, który gwarantuje wysoką szansę na poznanie tej swojej, wyjątkowej osoby. Wyróżnia się innowacyjnym podejściem, gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. 

I jeśli zmęczyło Cię życie w pojedynkę, chcesz nareszcie poznać rodaka, który wypełni Twoje dni i noce rozmowami po polsku, albo jeśli chcesz się zakochać, stworzyć związek, czy rodzinę – nie wahaj się dłużej. Śmiało wypróbuj serwisy  randkowe dla Polaków w Kanadzie.

FAQ block

1. Jak wybrać odpowiedni portal randkowy?

Należy dokładnie poczytać o tym, co jest misją i celem danego portalu. Serwisy bywają różne, dlatego lepiej zapoznać się z tym, co oferują, by potem się nie rozczarować. Dobrze jest też zwrócić uwagę na liczbę aktywnych użytkowników i dokładnie zapoznać się z warunkami użytkowania i dodatkowymi opłatami za konta z wyższymi możliwościami. 

2. Czy serwisy randkowe w Kanadzie dla Polaków są bezpieczne?

Oczywiście na pierwszym miejscu trzeba pomyśleć o własnym bezpieczeństwie i poufności. Z ta myślą twórcy stworzyli specjalne konta, by informacja o nas była bezpieczna. Ale lepiej dmuchać na zimne i nigdy i nikomu nie podawać numerów kont bankowych, haseł i innych ważnych informacji, które mogą być wykorzystane w nieodpowiedni sposób. 

3. Czy będę mogła  wybierać osoby do pary ze swojego miasta?

Właśnie w tym celu zostały stworzone specjalne filtry,  dzięki którym znalezienie odpowiedniego człowieka według naszych preferencji jest wyjątkowo proste. Możemy wyszukiwać według miejsca zamieszkania, religi, celów życiowych, stanu cywilnego, wieku, sylwetki i wielu innych parametrów.