Samotność – choroba naszych czasów

Ludzie na całym świecie cierpią w samotności. Dotyczy to także Polaków. Pomimo tego, że nasza gospodarka, w porównaniu z państwami wschodu, ma się o wiele lepiej i zarobki są na dosyć wysokim poziomie i ogólnie panuje dobrobyt, to nie jest to jednak gwarancja osobistego szczęścia. Nic nie zastąpi bliskości z drugim człowiekiem, czułości i spędzonego wspólnie czasu. Duży odsetek mężczyzn pragnie życia we dwoje, prostego banalnego szczęścia w miłości. Mężczyźni marzą, by blisko nich była kochająca kobieta, która zatroszczy się o to, co bliskie jego sercu: dom, dzieci, zainteresowania.

Piękna ukraińska dziewczyna z kapeluszem

Poznaj samotne kobiety z Ukrainy

Każdy mężczyzna ma marzenie, czy będąc na urlopie w Polsce, czy za granicą, by spotkać i przeżyć przygodę życia z piękną nieznajomą. I nie będzie kłamstwem, że oprócz pięknych Polek, równie piękne są Ukrainki. Wraz z migracją za lepszymi warunkami życia do Polski zawitały urodziwe panie ze wschodu. Portale randkowe dla Ukrainek pozwalają łatwo znaleźć nowe znajome z Ukrainy, długie godziny rozmów online i w końcu długo wyczekiwane spotkania ze wschodnimi pięknościami.

Serwisy randkowe z Ukrainkami

Słowiańską urodę nie można pomylić z żadną inną. Ukrainki mają bardzo charakterystyczny wygląd: ich naturalne piękno, duże oczy oraz naturalne włosy to ideał pięknej kobiety dla wielu mężczyzn. Patrząc na nie, widzimy kobiecość i elegancję, które nie zostały upiększone operacjami plastycznymi. Ich potencjał tkwi w mieszańce różnych narodowości i charakterów  i jest to mieszanka wybuchowa!  Te kobiety są urodzonymi paniami domu, gospodyniami,  opiekunkami ogniska domowego, matkami.

Dla nich priorytetem jest, by w domu było zawsze czysto, a obiad był smaczny i ciepły, mąż zawsze zadowolony, a ich wspólne szczęście niczym nie zachwiane. A oprócz tego, są to kobiety mało konfliktowe, rodzinne, pozytywne i z chęcią do życia. Nic więc dziwnego, że polscy mężczyźni coraz aktywniej szukają na portalach randkowych właśnie pań zza Bugu.

Wspaniała ukraińska dziewczyna z kwiatami

Serwisy randkowe z ukraińskimi dziewczynami

Teraz poznanie kobiety z Ukrainy jest bardzo proste: wystarczy skorzystać z usług portali randkowych dla Ukrainek, podać kilka informacji o sobie, załączyć parę zdjęć i zacząć rozmowę z jedną z potencjalnych partnerek, które będą dostosowane do Twoich wymogów.

Jeśli skorzystasz z odpowiednich filtrów, będziesz mógł dopasować swoje wyszukiwanie według wieku, stanu cywilnego, zainteresowań czy miejsce zamieszkania.

Randki z Ukrainkami

By zawojować serce pięknej Ukrainki trzeba pamiętać o tym, co jest dla niej najważniejsze. A najważniejsze dla kobiet wschodu są proste wartości, takie jak: rodzina, uwaga, wspólne spędzanie czasu, pochwały. Nie zapominajmy także, że kobiety trzeba rozpieszczać, więc kwiaty i prezenty spotkają się z szerokim ukraińskim uśmiechem. Jednak trzeba mieć na uwadze, że Ukrainki są bardzo pracowite i ambitne, a kariera zawodowa nie stoi na ostatnim miejscu w ich życiu. Dlatego wsparcie w poczynaniach zawodowych będzie dla nich nieocenione.

Najlepsze serwisy randkowe dla ukraińskich kobiet

1. UkraineDate.com/pl

UkraineDate

Ten serwis to gigant randkowy zrzeszający ponad 30 niszowych serwisów randkowych. Twórcy tego portalu twierdzą, że ich baza liczy ponad 2 000 000 samotnych osób dostępnych online i szansa, aby poznać nową osobę z Ukrainy jest bardzo duża Dużym plusem jest opcja darmowego przeglądania naszych dopasowań z potencjalnymi partnerami. 

2. Girl-Ukraine.net

Girl-Ukraine

Serwis jest bardzo prosty w użytkowaniu, jego szata graficzna jest minimalistyczna, co nie przeszkadza, by się po nim swobodnie poruszać. Są tam także zamieszczone artykuły, w jakich można znaleźć porady takie jak: „jak się nie dać oszukać szukając żony na portalu randkowym”, „jak rozpoznać, że mamy do czynienia z oszustem”, czy „dlaczego Polacy najchętniej biorą za żonę Ukrainki”. Ze słów twórców wynika, że bardzo dbają o jakość usług danego portalu i sprawdzają nowych użytkowników, by zapewnić profesjonalizm i bezpieczeństwo.

3. OneAmour.com

OneAmour

Strona z bardzo ładnym i przejrzystym designem. Użytkownicy twierdzą, że rzadko można spotkać tutaj oszusta – większość ludzi jest realnych. Także, ze słów użytkowników wynika, że serwis ten jest skierowany do tych, którzy chcą znaleźć żonę, albo partnerkę. Jest opcja dzwonienia z funkcją wideo od razu na portalu, ale funkcja ta jest dostępna tylko przez telefon. Centrum wsparcia odpowiada szybko i konkretnie. Użytkownicy polecają ten portal do nawiązywania nowych znajomości.

4. Jolly.me

Jolly

Ten Portal randkowy szczyci się intelektualnym dobieraniem potencjalnego rozmówcy w oparciu o wiele parametrów (czym bardziej jest zapełniona ankieta tym większe szanse, żeby znaleźć odpowiedniego człowieka). Niestety, użytkownicy twierdzą, że strona jest kiepska. Z ich słów wynika, że pobierają opłaty nie dając w zamian tych usług, które obiecywano, i dodatkowo padło oskarżenie w stronę twórców serwisu, o to że, większość potencjalnie dopasowanych partnerów w rzeczywistości nie istnieje, a rozmowa toczy się z botem. Mało można znaleźć pozytywnych komentarzy na temat tego portalu.

FAQ:

1. Za jakie usługi trzeba zapłacić na portalach randkowych z Ukrainkami?

Niemalże wszystkie serwisy randkowe z kobietami z Ukrainy są bezpłatne. Oznacza to, że rejestracja, oglądanie profili i zdjęć innych użytkowników, a także wysyłanie wiadomości zazwyczaj są darmowe. I tylko w naszym interesie leży (jeśli chcemy się wyróżnić z tłumu i być bardziej zauważalnym), by zadbać o dokupienie dodatkowych funkcji takich serwisów.

2. Jak się trzeba zachowywać na portalach do nawiązywania nowych znajomości, by poznać najfajniejsze Ukrainki?

Na to pytanie istnieje elementarna odpowiedź: po pierwsze musimy być pewni, że nasz profil jest prawidłowo i całościowo uzupełniony – to znaczy, że dodaliśmy swoje zdjęcia dobrej jakości, gdzie widać dobrze naszą twarz, oczy, a także dobrze by było, aby było widać zainteresowania np. hobby. Po drugie w ankiecie opisujemy wszelkie nasze preferencje, czyli to, co jest dla nas ważne w życiu: nasze poglądy, wiara cele życiowe, zainteresowania. Szczegółowa informacja pomoże znaleźć odpowiednią kandydatkę do naszego serca.

A po trzecie trzeba aktywnie odpowiadać na wiadomości od potencjalnych partnerek :)!

3. W jaki sposób można odnaleźć tę jedyną, odpowiednią kobietę na portalach randkowych z Ukrainkami?

Dzięki technologiom na portalach randkowych są specjalne filtry, dzięki którym możemy znaleźć tych ludzi, którzy są dla nas odpowiedni. Filtry według zainteresowań, miejsca zamieszkania, przynależności etnicznej, przedziału wiekowego, czy stanu cywilnego lub zainteresowań, pomogą nam oglądać tylko te osoby, które pasują do naszych kryteriów. Dodatkowo na portalach randkowych dla Ukrainek są też specjalne testy psychologiczne, dzięki którym inteligentny algorytmy dobierania znajdzie idealne dopasowanie do Twojej osoby.