Kismia

Platforma do znalezienia drugiej połówki

Easytalking

Serwis randkowy dla poważnych związków

eDarling
eDarling
eDarling

Znajomości online w pobliżu i nie tylko

StoryLoves

Znajomości dla osób szukających długoterminowego związku

Emigracja to trudna, pod wieloma względami, decyzja. Wiąże się z nowymi problemami, takimi jak: przyswojenie obcego języka, kultury, mentalności, kłopoty ze znalezieniem dobrej pracy i bardzo często, niestety, osamotnienie. Ale jest parę prostych sposobów, by uczucie samotności zniknęło. W USA mieszka wielu rodaków, którzy, tak jak i Wy, borykają się z tym problem. Poniżej postaramy się Wam przybliżyć sposoby wyjścia z tego przykrego położenia, jakim jest samotność na obczyźnie i trudności w umówieniu się na randkę z Polakiem, czy Polką w USA.

Poznajmy się za granicą

Migracja towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. I nasze czasy niczym nie różnią się od poprzednich. Wielu Polaków w ostatnich latach i dziesięcioleciach emigrowało za granicy ojczystego kraju. Największa Polonia na świecie znajduje się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Według oficjalnych statystyk liczba Polaków na obszarze USA stanowi około 10000000 ludzi. Główne ośrodki Polaków są w Nowym Jorku, Chicago i Detroit. 

10 milionów osób! I trudno sobie wyobrazić liczbę tych, którym uczucie samotności doskwiera każdego wieczoru po pracy. Z myślą o Nich znaleziono rozwiązanie tego destrukcyjnego problemu. To polskie serwisy randkowe w USA!

Serwisy randkowe dla Polaków we USA

Polskie serwisy randkowe w USA

Stany Zjednoczone przyciągają Polaków od lat. Niektórzy przyjeżdżają tu na stałe inni szukają pracy. I wielu z nim ciągle dokucza samotność i większość z nich jest stale w poszukiwaniu drugiej połówki. Jest jednak proste rozwiązania tego problemu. Serwisy randkowe w USA rozwiązują problemy milionów naszych rodaków. Oto zestawienie najpopularniejszych portali randkowych w USA dla Polaków.

Najlepsze polskie serwisy randkowe w USA

1. polishhearts.com

polishhearts.com serwis randkowe w USA

Jest to największy serwis randkowy dla Polek i Polaków na emigracji. Zrzesza ponad 1819257 użytkowników z całego świata. Rejestracja jest szybka i prosta, i samo użytkowanie portalu jest na tyle łatwe, że nie wymaga wiele czasu, by zrozumieć, jak on działa. 

2. samotneserca.pl

samotneserca.pl serwis randkowe w USA

Portal randkowy dla singli z Polski i zagranicy. Serwis randkowy funkcjonuje od 5 lat i ciągle trwają prace nad ulepszeniami, by portal był nie tylko serwisem matrymonialnym, ale i narzędziem, by poznawać i rozwijać samego siebie, dzięki blogowi, forum, aplikacjom i artykułom, zamieszczonym na stronie.

3. polishsouls.com

polishsouls.com serwis randkowe w USA

Portal stworzony z oddolnej inicjatywy polskiego emigranta, Adama. Jak pisze sam założyciel, on dał szansę, „by wszyscy Polacy na emigracji wiedzieli, co to jest Polska dusza”. Przejrzysta struktura, zdjęcia i filtry czynią ten portal wygodnym i prostym w obsłudze.

4. polskadate.com

polskadate.com serwis randkowe w USA

Serwis jednoznacznie stworzony przez Amerykanów z myślą o polskich braciach. Rozszerzone filtry i lista 100 pytań, by jak najlepiej poznać nas i nasze preferencje są dużym plusem, jednak tłumaczenie na język polski pozostawia wiele do życzenia.

5. singlepolish.com

singlepolish.com serwis randkowe w USA

Portal jest międzynarodowy i zrzesza Polaków w takich państwach, jak USA, Wielka Brytania, Irlandia, Kanada, Norwegia, Holandia, Szwecja i Polska. Szczegółowa ankieta i wysoki poziom poufności czynią ten serwis prostym i bezpiecznym.

Jakie są zalety i wady serwisów randkowych dla Polaków mieszkających w USA

Oczywistym jest, że najbezpieczniejsze są serwisy, gdzie administratorzy dbają o bezpieczeństwo użytkowników portalu poprzez szczegółowe sprawdzenie ankiet, zdjęć i profili. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby załadować dużą ilość swoich fotografii, i w swoim osobistym profilu dokładnie opisać siebie. Rzecz jasna, nie powinniśmy udostępniać numerów kont, telefonów itp. Jednak nie mamy żadnej gwarancji, że po drugiej stronie nie znajduje się nieadekwatny człowiek, który chce nas wykorzystać, dlatego jeśli tylko zauważysz jakiekolwiek nieodpowiednie zachowanie – poinformuj  menedżera lub administratora, którzy o każdej porze będą Cię wspierać, pomagać i przyjmą Twoje skargi i uwagi, by karygodne zachowania więcej nie miały miejsca na portalu. 

Twój „american dream” zaczyna się od portalu randkowego dla Polaków w USA

Poznawanie nowych osób jest niezwykle trudne. A tym bardziej, kiedy mowa idzie o warunkach emigracyjnych Polaków, kiedy dodatkowo musimy rozwiązywać inne problemy związane z naszym życiem za granicami kraju. Na szczęście są serwisy randkowe, gdzie polskie społeczeństwo w Stanach Zjednoczonych może nareszczeie się  spotykać i dzięki ankietom i zdjęciom znaleźć swoją wyczekaną, polską drugą połówkę. By ułatwić ten proces wymyślono szczegółowe filtry, dzięki którym możemy wyszukiwać według miasta, wieku, zainteresowań, czy celów życiowych. 

Pora powiedzieć samotności na tej amerykańskiej ziemi po polsku „dosyć” i odważyć się spotkać rodaka, porozmawiać w ojczystym języku i nareszcie powiedzieć te dwa piękne polskie słowa „kocham Cię”. 

Nie czekaj! Działaj!

FAQ

1. Czy serwisy randkowe dla Polaków w USA są darmowe?

Duża większość portali randkowych dla Polaków proponuje opcję darmowej rejestracji i możliwość używania  wielu funkcji bezpłatnie. Aczkolwiek, pomimo darmowej opcji, portale te oferują płatne subskrypcje, statusy Premium, albo VIP, dzięki którym jest możliwość czerpania korzyści ze specjalnych zastosowań serwisów, jak na przykład oglądanie całej galerii zdjęć osób, które przypadły Ci do gustu, promocja Twojego profilu, czy oglądanie spisu ludzi, którym Ty wpadłeś, lub wpadłaś w oko.

2. Czy serwisy randkowe w USA dla Polaków zapewniają prywatność?

Wszyscy my rozumiemy, że przeważnie nie chcemy, by ktoś się dowiedział o naszych internetowych przygodach, i właśnie dlatego odpłatne profile dają gwarancję, że nasze konto będzie chronione od niepowołanych oczu na przestrzeniach internetowych .

3. Czy korzystając z portalu randkowego dla Polaków w USA mogę być pewna/pewny, że koresponduję tylko z prawdziwymi ludźmi?

Mimo, że administratorzy i menadżerowie portali do nawiązywania nowych znajomości dla Polaków w USA wkładają duży wysiłek w szczegółowe sprawdzenie każdej ankiety i profilu nowych użytkowników, to i tak nie możemy być pewni, że ktoś po drugiej stornie monitora nie ma zamiaru nas oszukać, podszywając się pod kogoś innego. Z tego powodu prosimy Was, by być wielce ostrożnym i próbować na własną rękę sprawdzać informacje, które otrzymujemy od naszych rozmówców.