Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Bycie wojskowym to pewnie wymagający zawód, brak czasu, zmiany jednostek czy nagłe wezwania mogą okazać się kłopotliwe przy tworzeniu związku i mogą uniemożliwić poznawanie kobiet. Na szczęście zawsze istnieje jakieś rozwiązanie. W tym przypadku są to internetowe portale randkowe.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, czym są portale randkowe i jak działają. Skorzystaj z naszych rekomendacji i przygotuj się na randkowanie z kobietami online.

Serwis randkowy dla wojskowych – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Portael randkowe dla samotnych wojskowych to nic innego, jak strony internetowe służące do zrzeszania i łączenia w pary osób szukających swojej miłości w sieci. W zależności kogo dokładnie szukamy, możemy korzystać z polskich lub międzynarodowych serwisów. Portale te posiadają kilka podstawowych funkcji, dzięki którym w łatwiejszy sposób możemy nawiązywać znajomość.

 • Precyzyjne wyszukiwarki – ponieważ portale tego typu zrzeszają czasem nawet miliony użytkowników, to wyposażone są w wyszukiwarki innych użytkowników, w których możemy zaznaczyć nasze preferencję, aby ograniczyć ilość wyświetlanych nam propozycji i pokazywać tylko osoby spełniające nasze oczekiwania. Standardowo można zaznaczyć wiek, płeć, miejscowość i orientację seksualną, niektóre serwisy oferują też precyzyjne wyszukiwarki obejmujące takie szczegóły jak wzrost, kolor oczu, zainteresowania czy wiarę.
 • Polubienia zdjęć i profili – jeśli akurat nie masz czasu na czatowanie, a spodobał Ci się profil, jakiejś użytkowniczki możesz go polubić. Da to sygnał, że zainteresowała Cię dana pani i będziesz miał możliwość znaleźć później jej profil w zakładce polubione.
 • Czat na żywo – to chyba najważniejsza funkcja ze wszystkich. Dzięki niej, w czasie rzeczywistym, w każdej chwili możemy pisać z kobietami. Obie strony, zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą napisać pierwsze, ale w większości przypadków, to mężczyźni robią pierwszy krok.
 • Wideorozmowy – coraz częściej serwisy randkowe dla mężczyzn oferują też opcję rozmów wideo. Jest to świetna alternatywa dla zwykłego pisania, która pomaga bardziej się poznać. Dzięki niej można zweryfikować też, czy osoba, z którą piszemy faktycznie wygląda, jak na zdjęciach załączonych w profilu i czy nie próbuje podszywać się pod kogoś innego.
Randki z dziewczynami dla wojska

Randki online dla personelu wojskowego – jakie są najlepsze portale randkowe?

W sieci znajduje się wiele rankingów, na których znajdziemy różnego rodzaju portale i serwisy randkowe. Przed założeniem konta na jednym z nim warto zawsze wcześniej sprawdzić opinie na ich temat, aby mieć pewność, że dany portal faktycznie spełni nasze oczekiwania. Najlepiej będzie wybierać najpopularniejsze portale randkowe w polsce. Jeśli korzysta z nich bardzo dużo osób, to prawie pewne jest, że można spokojnie im zaufać.

Poniżej stworzyliśmy też listę najbardziej rekomendowanych przez nas portali, które idealnie sprawdzą się na randki internetowe online dla wojskowych:

Militarycupid.com

To ekskluzywny portal randkowy przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób z personelu wojskowego. Znajdziesz tam ponad milion użytkowników, którzy marzą o znalezieniu swojej drugiej połówki, aby wspólnie mogli dzielić swoje zainteresowania. Założenie tam konta przebiega w 3 prostych krokach. Dodatkowo jego dużym plusem jest gotowa do pobrania aplikacja mobilna.

Uniformdating.com

To kolejna strona zrzeszająca wojskowych i personel wojskowy z całej Polski. Jej dużym plusem jest to, że jest dostępna w polskiej wersji językowej. Aby zacząć internetowe randkowanie wystarczy wypełnić krótki formularz naszymi danymi i kliknąć “zacznij już teraz”. Pozwoli Ci to bezpłatnie korzystać, z serwisu i poznawać wiele kobiet każdego dnia.

Edarling.pl

To portal towarzyski idealny na randki internetowe dla wojskowych mężczyźn i kobiet.

Jego twórcy podają, że każdy z profili użytkowników jest weryfikowany, a ponad 45% z nich posiada wyższe wykształcenie, co czyni edarling.pl portalem wysokiej jakości. Rzeczą, która chyba najbardziej wyróżnia tę stronę, jest naukowy test, który pomaga idealnie dobrać partnera.

Oneamour.com

Portal o pokaźnej liczbie ponad 100 milionów użytkowników. Będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli nie zależy Ci, aby Twoja druga połówka również pracowała w wojsku. Znajdziesz tam osoby z całej Polski, ale też i świata. Oneamour to portal międzynarodowy i występuje, aż w 9 wersjach językowych, w tym oczywiście również w wersji polskiej.

Wojskowe serwisy randkowe

Portale randkowe z wojskiem – wady i zalety internetowego randkowania

Dla wielu osób portale randkowe są najlepszą i najszybszą opcją znalezienia partnera. Wystarczy, że wpiszą w wyszukiwarkę “lokalni single w mojej okolicy” i już w kilka chwil pojawi im się wiele propozycji stron do randkowania. Mimo tych zalet serwisy te posiadają też swoje minusy. Poniżej stworzyliśmy ich zestawienie.

Zalety i wady

Pros
 • łatwa i szybka rejestracja,
 • możliwość poznawania nowych osób tylko przy pomocy telefonu,
 • łatwość nawiązywania kontaktów z wieloma kobietami naraz,
 • brak potrzeby organizowania specjalnego czasu na randkowanie.
Cons
 • brak kontaktu fizycznego z nowo poznaną osobą,
 • brak pewności co do dokładnych zamiarów drugiej strony,
 • ilość czasu poświęconego na znalezienie kogoś sensownego.

FAQ

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe na serwisy randkowe z singli wojskowych?

Tak, konto na takich portalach mogą rejestrować tylko osoby powyżej 18 roku życia. Jeśli chodzi o górną granicę, to nie ma tutaj limitów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz tu kobiety w każdym wieku.

Jak wygląda rejestracja na tego typu portalu?

Proces rejestracji różni się, w zależności od konkretnego portalu. W większości przypadków jest bardzo łatwy i intuicyjny i nie zabierze Ci więcej niż kilka minut.

Czy korzystanie z serwis randkowy dla wojskowych jest bezpieczne?

Nie ma tutaj powodów do obaw. Oczywiście należy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące w całym Internecie, ale na ogół są to bezpieczne miejsca.

Co, jeśli jestem mężczyzną i na portalu również szukam mężczyzny?

Autorzy portali przewidzieli taką ewentualność. Wystarczy, że w ustawieniach włączysz filtr na mężczyzn. Dzięki temu portal będzie podsyłał Ci tylko propozycję męskich profili.

Podsumowanie

Jak mogłeś zauważyć, w Internecie możesz spotkać ludzi o różnych zainteresowaniach, również takich, którzy pracują w wojsku tak samo, jak Ty. Skorzystaj z rekomendowanych przez nas serwisów towarzyskich i umawiaj się na randki już teraz!