e-Darling

✔Online wyszukiwanie prawdziwej miłości
✔ Rejestracja w 5 minut
✔Sprawdzenie zgodności

Jak twierdzą twórcy i administratorzy z tego serwisu jest to strona randkowa dla wymagających użytkowników. Baza klientów – to osoby w przedziale wieku od 30 do 55 lat, którzy szukają poważnych relacji.

Oczywiście można tam spotkać osoby, jak młodsze, tak i starsze. eDarling jest serwisem, gdzie masz możliwość spotkania odpowiednich ludzi, dzięki filtrom wyszukiwania. Tutaj swoje szczęście mogą znaleźć seniorzy, katolicy, ludzie mieszkający w tym samym mieście, geje lesbijki itd.

Podstawowa informacja

randki online z eDarling

Serwis randkowy E-darling jest jednym z najbardziej popularnych w Europie, działa w 26 państwach. Został założony w 2010 roku w Berlinie i suma jego użytkowników to ponad 13 000 000 klientów. Podstawą jego działania jest opracowany przez naukowców test osobowościowy i na podstawie rezultatu tego testu – dobieranie profili użytkowników według dopasowania. Takie dopasowanie daje maksymalnie efektywne rezultaty i dlatego tak wiele par powstało dzięki użytkowaniu tego serwisu dla poważnego związku.

Na dzień dzisiejszy E-darling działa w takich krajach jak: Australia, Belgia, Republika Czeska, Dania, Finlandia, Francja, Chile, Irlandia, Włochy, Republika Południowej Afryki, Kanada, Węgry, Meksyk, Niemcy, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Austria, Rosja, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania.

Rejestracja

Metoda rejestracji na portalu E-darling  jest tak samo prosta łatwa w realizacji, jak na innych, podobnych stronach randkowych, które istnieją na przestrzeniach internetowych, lecz jest tutaj parę udogodnień, które przypadną Wam do gustu. Standardowo, proces rejestracji zaczyna się od wybrania naszej płci  i płci  osoby, której szukamy.

Następnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail i wymyślenie hasła do naszego profilu – też standardowa procedura. Niestandardowym jest, że na początku rejestracji nie podajemy, ani naszego imienia, ani nie przesyłam swojego zdjęcia. Po dokonaniu tych  prostych czynności, jakimi są wybór płci i podanie adresu e-mail będziemy przekierowani na wykonanie testu osobowościowego.

obslugi klienta

Koszty

Proces rejestracji, a także wykonanie testu osobowościowego dają możliwość darmowego założenia konta. Standardowe konto pozwala użytkownikowi korzystać  z podstawowych jego funkcji. Dzięki tym funkcjom możemy zacząć korzystać z serwisu, ale możemy mieć dosyć ograniczony kontakt z innymi osobami, które korzystają z portalu. Prawdopodobnie nie będziemy mieć możliwości oglądania wszystkich zdjęć tych osób, które nas zaciekawiły. Dodatkowo nie widzimy też, czy nasze wiadomości zostały przeczytane, a także kto odwiedzał i polubił nasz profil. Nie ma tutaj też możliwości korzystania z aplikacji mobilnej serwisu.

Konto Premium jest usługą płatną. Twórcy serwisu pozwalają nam wybrać długość naszej  subskrypcji: 3, 6, 12 miesięcy. Ważnym szczegółem jest, że subskrypcja jest automatycznie odnawiana po zakończeniu trwania umowy. Dlatego tak ważne, by nie zapomnieć o wcześniejszym anulowaniu lub przedłużenie umowy. Konto Premium daje możliwość korzystania z dodatkowych funkcji portalu, co czyni go wielce popularnym wśród użytkowników portalu. 

Oferta USŁUGI PREMIUM :

  • Light

Ta opcja pozwala użytkownikowi korzystać z dodatkowych funkcji przez trzy miesiące. Użytkownicy mają nieograniczoną możliwość komunikowania się z potencjalnymi partnerami, a także możliwość korzystania z dopasowania najbardziej odpowiedniego partnera.

  • Classic

Z usługi Classic można korzystać na przestrzeni 12 miesięcy i jej funkcje są następujące: nieograniczona komunikacja z osobami, które się nam spodobały, a także dopasowanie potencjalnych partnerów, dodatkowo mamy dostęp do wszystkich zdjęć, informacji, a także możemy zobaczyć listę osób, które odwiedził nasz profil. Otrzymujemy też potwierdzenia o tym, że wiadomość którą wysłaliśmy do danej osoby została, lub nie została odczytana. Dodatkowo ta usługa robi nasz profil bardziej popularnym, co oznacza, że więcej osób ma możliwość odwiedzenia naszego konta.

  • Comfort

Usługa Komfort obejmuje wszelkie funkcje, które są dostępne w usłudze Classic, jedyna różnica polega na długości trwania subskrypcji, która wynosi sześć miesięcy.

czesto zadavane pytania

Ceny

Jak podają twórcy portalu, cena użytkowania dodatkowo płatnych usług oscyluje w okolicach 60 zł na miesiąc, trzy miesiące to koszt około 120 zł, sześć miesięcy 180 zł, a 12 miesięcy to koszt około 215 złotych. Jednakże bardzo często pojawiają się zniżki lub akcje promujące, z których warto jest skorzystać, gdyż opłata za korzystanie z dodatkowych opcji portalu E-darling znacznie się zmniejsza.

Zalety i wady

Zalety

  • Inteligentne dobranie pary

Podczas rejestracji użytkownik proszony jest o wypełnienie szczegółowej ankiety osobowościowej. Na jej podstawie dobierane są osoby, które potencjalnie mogą stać się odpowiednim partnerem dla danego użytkownika.

  • Bardzo duża baza użytkowników

Serwis E-darling w ciągu miesiąca odwiedza ponad 800 000 osób. Dlatego wybór między potencjalnymi partnerami jest ogromnie duży, a więc szanse na znalezienie odpowiedniej drugiej połówki są o wiele większe.

  • Praktyczny brak fałszywych profili

Nigdy nie możemy mieć pewności że z drugiej strony ekranu przebywa prawdziwa osoba. Jednak test osobowościowy daje nam bezpieczeństwo, że takich osób jest znacznie mniej niż na innych portalach.

  • Portal łatwy w obsłudze

Portal jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, nie zważając na jego minimalizm nie wygląda prymitywnie.

Wady

  • Koszty

Najbardziej optymalnym typem konta jest konto Classic, gdzie cena za użytkowanie miesięczne portalu wynosi około 20 zł. Ale w tym przypadku umowa podpisywana jest na 12 miesięcy. I trzeba pamiętać o tym, że automatycznie subskrypcja  będzie przedłużona. Dlatego jeśli serwis nie zadowoli naszych oczekiwań – trzeba pamiętać, by szybciej wypowiedzieć umowę.

  • Bezpłatne funkcje są mocno ograniczone

To prawda, że nie wykupując dodatkowo płatnych usług korzystanie z portalu prawdopodobnie nie przyniesie żadnego rezultatu. Jeśli nie zapłacimy za płatną subskrypcję, nie będziemy mogli nawet prowadzić konwersacji z osobą, która nam się spodobała.

Opinie użytkowników eDarling

historie milosne

Poniżej przytaczamy 2 realne opinie użytkowników: zarówno tą pozytywną jak i negatywną, byście sami mogli wyrobić swoje zdanie.

Pani Anna z Polski napisała:

„Odradzam, mało ofert, oferty niedopasowane np. odległe miasta, inne wyznanie, stan cywilny, oczekiwania co do związku, wiele martwych profili, to jest takich bez abonamentu, więc bez możliwości odpisania. Strata kasy, a każą sobie słono płacić, i czasu. Badziew jednym słowem”

Pani Agnieszka Kądziela ze Stanów Zjednoczonych napisała:

„E-darling jest bez wątpienia najlepszym portalem randkowym w Polsce. Ciekawa szata graficzna, wiele przydatnych funkcji umożliwiających komunikację! Rozwiązywanie testu osobowości faktycznie zajmuje trochę czasu, ale naprawdę warto być cierpliwym i rozwiązać go do końca!”

Wnioski

Serwis E-darling od lat figuruje na polskim rynku. Z jego pomocą tysiace osób stworzyło szczęśliwe związki, przyjaźnie i kontakty na lata. Rejestracja trwa małą chwilę, jest niezwykle prosta. Dużą zaletą jest szczegółowe opisanie swojej osoby w profilu głównym, co pozwala nas poznać innym osobom. Bezpłatne konto pozwala jedynie zobaczyć zasady użytkowania tego portalu, a świetne funkcje pomagają w znalezieniu potencjalnie odpowiednich partnerów. Dlatego uwierz swojej intuicji i korzystaj z usług tego portalu z głową. Wtedy masz duże szanse na znalezienie tej osoby, której szukasz.