Kismia

Znajomości z inteligentnymi ludźmi

Oneamour

Rozmowy z mężczyznami i kobietami, którzy mają wysokie IQ

eDarling

Znajomości online z inteligentami

StoryLoves

Znajomości z inteligentnymi ludźmi 24/7

Poznawanie i randkowanie z inteligentnymi

Dzisiejszy świat oparł się na nieograniczonej ilości nowych wiadomości. Telewizja, internet, filmy, seriale, gazety, czasopisma. Ze wszystkich tych środków rozprzestrzeniania informacji płyną do nas wiadomości różnego rodzaju. I niestety bardzo często są to informacje, które nic wartościowego nam nie dają. Głupie żarty, czy obrazki z kotami zapełniły nasz świat. Opery mydlane, głupiutkie seriale, które opierają się na prymitywnym życiu. A co zrobić kiedy nasi rodzice podarowali nam dobre wykształcenie? Albo kiedy przeczytaliśmy światowa klasykę literatury, mamy pojęcie w różnych dziedzinach wiedzy? Kiedy możemy prowadzić długie inteligentne rozmowy? Rozmowy… tylko z kim ich prowadzić? Inteligentnych ludzi nie ma tak wiele, jakby się wydawało. Na szczęście powstało parę serwisów randkowych dla inteligentnych ludzi by osoby z wiedzą, doświadczeniem i kulturą osobistą mogły znaleźć rozmówcę, przyjaciela, a może drugą połówkę która swoim mądrym podejściem umili wieczory, albo całe życie.

Inteligentna kobieta

Serwis randkowy dla intelektualistów

Współczesny człowiek, bez względu na pochodzenie, rasę, przynależność etniczną, wiek, wykształcenie czuję się bardzo samotnie. Są miliony singli, którzy marzą o tym, by spotkać odpowiednią osobę, by przyjemnie spędzać czas razem, stworzyć związek, założyć rodzinę. I inteligentne, wykształcone osoby nie są wyjątkiem. Każdy chce poczuć bliskość i czułość z innym człowiekiem, poczuć uwagę. Po prostu być banalnie szczęśliwym, ale jak znaleźć tego lub tą, z kim przyjemnie będzie toczyć inteligentne rozmowy? Odpowiedź jest bardzo prosta: w dzisiejszym świecie istnieje duży wybór portali randkowych, gdzie inteligentni ludzie poznają się nawzajem.

Serwisy randkowe dla wykształconych 

Badania wykazały, że inteligentnie ludzie zazwyczaj szukają osoby, która również jest inteligentna. W Polsce ponad 1 000 000 samotnych osób szuka partnera, a wraz z wzrostem wykształcenia wzrosła też ilość ludzi dobrze wykształconych. I właśnie oni rejestrują się w serwisach randkowych dla inteligentnych ludzi.

Wykształcony facet

Randki dla inteligentnych mężczyzn i kobiet

Jakie są zalety znajomości z inteligentnymi ludźmi?

  • Szybciej kontaktujesz się z ludźmi na tym samym poziomie
  • Omijają cię długie godziny poszukiwań i stracony czas na ludzi którzy nie pasują do twoich wymagań
  • To także miejsce by nawiązać przyjacielskie relacje

Najlepsze portale dla samotnych intelektualistów

1. Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni

przeznaczeni.pl jest platformą dla ludzi z wartościami. Jego twórcy twierdzą, że są w Polsce najskuteczniejszym serwisem łączącym pary. Weryfikują profile, co daje dodatkowe bezpieczeństwo. Ich doświadczenie i usługi doprowadziły do ponad 17 000 małżeństw i ponad 100 000 zaręczonych par. Ciekawostką jest, że w rodzinach osób, które korzystały z tego serwisu randkowego, urodziło się już ponad 25 000 dzieci. Szata graficzna jest bardzo czytelna i atrakcyjna, łatwo się poruszać po jego przestrzeniach.

2. Academic-singles.pl

AcademicSingles

Ten serwis, jak sama nazwa wskazuje, jest skierowany do osób z wyższym wykształceniem. Jest bardzo łatwy w obsłudze i z dosyć minimalistycznym designem, jednak wszystko jest bardzo estetyczne i zrozumiałe dla nowych użytkowników. Serwis gwarantuje dyskrecję i bezpieczeństwo, a propozycję potencjalnie dopasowanych do Ciebie partnerów formułują w oparciu o wynik Twojego testu osobowości. Dodatkową zaletą są rozmowy wideo, które dają spore możliwości poznania bliżej nowej osoby przed spotkaniem w prawdziwym życiu.

3. eDarling.pl

eDarling

Jak twierdzą sami twórcy edarling, ten portal jest jednym z wiodących serwisów randkowych w Europie, a swoją działalność na terenach Polski zaczął w 2010 roku. Jego zaletą jest metoda doboru partnerów, przy użyciu testów psychologicznych, by optymalnie dobrać partnera, który spełni nasze oczekiwania.

4. Planetaserc.pl

PlanetaSerc

„Planeta serc” to platforma randkowa, której zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści. Ich ogromna wiedza i doświadczenie nieustannie pomagają dopasować do siebie dwójkę ludzi. W serwisie znajdziemy precyzyjnie przygotowane psychologiczne testy osobowości, które pozwolą dobrać do Ciebie odpowiednią osobę. Twórcy akcentują uwagę na życiowych wartościach użytkowników danego portalu i obiecują, że z nimi Twój los się odmieni i spotkasz miłość na całe życie.

FAQ:

1. Jakie błędy w trakcie nawiązywania nowych znajomości przez portal randkowy dla inteligentnych popełniają inni?

Nie ma nic złego w tym, że każdy próbuje pokazać siebie z najlepszej strony. Dokładnie tak ludzie zachowują się podczas nawiązywania nowych znajomości przez portale randkowe. Dlatego powinniśmy patrzeć na znajomość z pewnego dystansu: dać rozwinąć się danej znajomości i zobaczyć nowo poznaną osobę z każdej strony. Daj sobie czas, by poznać daną osobę i zdecydować, czy chcesz kontynuować dalej znajomość. Nasza intuicja sama nam podpowie, jaki jest prawidłowy wybór. 

Po drugie istnieje zasada by nie wchodzić w nową relację, jeśli nie skończyliśmy starej. Kiedy wracamy ciągle do przeszłości i porównujemy stare i nowe relacje to rozdrapujemy tylko niezaleczone rany. Zacząć nowy związek możemy tylko wtedy kiedy definitywnie zakończyliśmy stary związek. W innym wypadku będziemy popełniać te same błędy które popełniliśmy w starej relacji. Nie śpieszmy się też szybko angażować w nowy związek. Bardzo ważne jest, by nie przytłaczać nowego partnera swoją energią i pragnieniem miłości; by dać się nawzajem dobrze poznać. Dlatego nie śpieszcie się z jakimikolwiek obiecankami, czy deklaracjami.

2. Czy użytkowanie z portali randkowych dla inteligentnych osób jest płatne?

W większość serwisów randkowych dla inteligentnych osób rejestracja jest darmowa. Także przeglądanie innych profili i wysyłanie wiadomości tez zazwyczaj jest bezpłatne. Jednak, by mieć więcej szans na powodzenie i znalezienie dopasowanych do nas osób,  warto wykupić subskrypcję. Czyni to nasz profil bardziej zauważalnym i może przyciągnąć osoby, które będą do  nas najbardziej dopasowane. 

3. Jaki jest sekret owocnego poznawania nowych osób na portalach randkowych dla inteligentnych osób?

By odnieść sukces i poznać odpowiednia osobę przedewszystkim należy być szczerym. Już w momencie rejestracji, podczas uzupełniania  ankiety o sobie należy maksymalnie otwarcie mówić o sobie i swoich oczekiwaniach. Szczegółowo napisać o swoich celach życiowych, o tym co się lubi, jakie ma się zainteresowania, wartości życiowe, przyzwyczajenia. Wtedy druga osoba będzie czuła się bardziej pewnie siebie, bo posiadając taką wiedzę łatwiej jej będzie znajdować wspólne tematy do rozmów.