Kismia

✔ Randki na poziomie
✔ Znajomości na całym świecie
✔ Obsługa klienta 24/7

Easytalking

✔ Znajomości w pobliżu
✔ Prawdziwi użytkownicy
✔ 91% zgadza się na spotkanie

Oneamour

✔ Znajomości dla związku
✔ Weryfikacja nowych profili
✔ Nowe recenzje codziennie

Czy to dla mnie aktualne? Portale randkowe dla 30 latków

To może być zadziwiające, ale to prawda – istnieje naprawdę duża ilość samotnych osób po trzydziestym roku życia. Te osoby albo rozstały się po już długo trwającym związku, albo po prostu nie znaleźli jeszcze tej właściwej osoby. Być może tak też  jest i w Twoim przypadku? 

Portal randkowy 30+

Zastanówmy się przez chwilę, jakie są wyjścia z tej sytuacji? Jednym z nich jest aktywna pozycja życiowa: chodzenie po barach, klubach, gdzie można natknąć się na wątpliwych „znajomych”, można też mieć nadzieję, że jakimś „cudem” spotkamy tą wyjątkową osobę na ulicy i strzała Amora przebije nasze serce, „jak grom z jasnego nieba” …  A możesz zarejestrować się na portalu dla samotnych po 30 roku życia. 

Randki online dla dojrzałych ludzi

Portal randkowy dla 30 latków

Wiemy, że możesz odnieść się do tego z nieufnością, jednak uwierz nam na słowo – taka rejestracja da Ci wiele korzyści. Po pierwsze, będziesz mieć możliwość znalezienia użytkowników w tym samym wieku, lub dojrzałe osoby, które patrzą na przyszłość w tym samym kierunku co i Ty. Ci Użytkownicy pragną tego czego pragniesz i Ty: stały poważny związek, solidna przyjaźń, a czasem… niewiążąca relacja. Ale jednak dominującą grupą są osoby, które szukają stałego życiowego partnera. 

Portale dla samotnych po 30+ ludzi

Portale dla samotnych osób po trzydziestce są współczesne i skupiają głównie osoby z Polski. Rejestracja zazwyczaj jest bezpłatna, a wypełnienie ankiety i profilu jest łatwe i przyjemne. Możesz dołączyć do Tego ciekawego społeczeństwa w każdej chwili. Tak wiele par wreszcie spotkało się na takich portalach dla samotnych osób po trzydziestce i ty możesz być jedną z nich. Nie przejmuj się jeśli masz trochę więcej lat i szukasz młodszego partnera – te portale przeznaczone są również dla Ciebie. Jednak radzimy przejrzeć treść  tych artykułów – one też mogą Cię zaciekawić: 

Jakie są zasady użytkowania portali dla samotnych po trzydziestce i jak zachowywać się wobec użytkowników takich portali?

Pamiętajmy, że Użytkownicy po trzydziestym roku życia mają ze sobą pewną przeszłość, ale zazwyczaj są gotowi do długotrwałego i poważnego związku. Dlatego bardzo często szukają dojrzałego partnera, który będzie spełniał ich oczekiwania i podzielał ich zainteresowania. 

Użytkownicy powinni traktować się nawzajem z szacunkiem, powagą i zrozumieniem. Większość użytkowników rozumie jakie ma oczekiwania i odnosi się do tego doświadczenia na serio. Lecz często bywa też tak, że trudno jest zaufać nowo poznanej osobie. Dlatego trzeba być delikatnym i stopniowo zdobywać zaufanie, dzieląc się prywatną informacją ze swojego życia, oczywiście bez przesady. 

Pamiętaj, że komunikacja to podstawa zaufania. Staraj się lepiej poznać każdą osobę, by zrozumieć, kto najlepiej do Ciebie pasuje. Wiadomo, że wygląd się nie zawsze liczy, dlatego pamiętaj, że za tymi paroma zdjęciami chowają się realni ludzie, z realną osobowością, dlatego poświęć czas, by odkryć dla siebie ciekawe osoby, z którymi możesz przeżyć niezapomniane chwile! Słuchaj uważnie i odpowiadaj zgodnie z prawdą – oto przepis dobrej komunikacji, która pozwoli poznać się wam nawzajem i naprawdę zaciekawić, a może i nie tylko.

Randki dla mężczyzn i kobiet powyżej 30

Parę rad dla osób, które rejestrują się na serwisach dla samotnych po trzydziestce

1. Wypełnij Profil

Pamiętaj że wypełnienie profilu w 100% jest bardzo ważne. Odpowiadaj zgodnie z prawdą i szczerze. To da potencjalnemu partnerowi pełny obraz ciebie: czego Oczekujesz, kim jesteś, jakie masz zainteresowania, co lubisz, a co sprawia Ci przykrość. Poświęć czas na sumienne wypełnianie profilu.

2. Załaduj zdjęcie profilowe 

Zdjęcie powinno odzwierciedlać ciebie, taki jaki jesteś / lub taka jaka jesteś. Twój wygląd, twoje zainteresowania. Pamiętaj żeby zdjęcie było dobrej jakości

3. Pisz/mów  prawdę

Każdy użytkownik chce rozmawiać z kimś kto będzie mówić prawdę. K dlatego oczekuj szczerości i bądź prawdą move ny z ludźmi których spotykasz. Pamiętaj że prawdę tak, czy inaczej wyjdzie na jaw przy spotkanie w cztery oczy.

4. Określ swoje oczekiwania

Pragniesz długotrwałego związku, czy mimo lotnej intrygi? Na pewno szukasz tej osoby, która ma podobne cele! Zapytaj wprost jakie oczekiwania ma druga Połówka by się nie rozczarować.

5. Zdzwońcie się!

Pierwszy czat spełnił twoje oczekiwania? Nie daj się jednak ponieść emocją i nie wyobrażaj sobie bajkowej przyszłości. Poznajcie się lepiej, porozmawiajcie. To pierwszy krok do czegoś większego!

Najlepszye portale randkowe dla samotnych po 30-ce:

1. Be2.com 

Jeden z najbardziej popularnych serwisów randkowych, który był założony w Niemczech w 2004 roku. Jest prosty w obsłudze i użytkownicy mają do niego nie lada zaufanie. Na dany moment jest na nim zarejestrowanych ponad 35 milionów użytkowników. Użytkownicy chwalą bezpieczeństwo danych, międzynarodowy charakter serwisu, wysoki wskaźnik sukcesu i obsługę klienta. Narzekają zaś na trudność w anulowaniu subskrypcji i dość wysokie koszty usługi Premium.2

2. Edarling.pl 

Serwis randkowy, z którego może korzystać intuicyjnie, gdyż jest bardzo łatwy w obsłudze. Serwis pozwala na poznanie nowych ludzi, znalezienie drugiej połówki i stworzenie długotrwałego związku. Korzysta z niego ponad 14 milionów użytkowników na świecie, a ponad 20 tysięcy osób – to nowi użytkownicy każdego tygodnia. Plusami danego portalu jest aplikacja mobilna i bezpłatność podstawowych funkcji serwisu, a także ukierunkowanie serwisu na długotrwałe związki. Jako minusy użytkownicy wymieniają negatywne opinie innych użytkowników na temat fałszywych profili, a także konieczność subskrybcji, by korzystać ze wszystkich funkcji portalu.

3. Speed-coffee.pl

Serwis dosyć nowy na rynku, jednak charakteryzuje się przyjemną, minimalistyczną szatą graficzną i łatwością w obsłudze. Proponuje zniżki i rabaty na swoje dodatkowe usługi. Serwis wyróżnia się ukierunkowaniem na szybkie doprowadzenie do spotkania dwojga osób, na przysłowiową kawę. Dlatego nie ma tam wewnętrznych czatów, by nie odkładać spotkania w realu na później. To ciekawy pomysł, który już skradł serca tysiącom ludzi, którzy nie stracili swojego czasu na niekończące się czaty ze wirtualnymi znajomymi i w zamian mają nowych znajomych (i nie tylko) w realnym życiu.

4. Academic-singles.pl 

Portal jest ukierunkowany na ludzi, dla których edukacja wyższa stanowi ważny element wyboru. Osoby korzystające z serwisu chwalą sobie aplikację mobilną, test osobowościowy, duży limit znaków wysyłanych wiadomości tekstowych, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także intuicyjność i prostotę. Jako wady wymieniają automatyczne odnawianie subskrypcji i dostępność do pełnej funkcjonalności serwisu tylko dla użytkowników kont Premium.

FAQ

Czy te portale są bezpłatne?

Serwis dla samotnych po trzydziestce zazwyczaj są serwisami darmowymi, chociaż czasem oferują dodatkowe funkcje, które są dodatkowo płatne. Większości wypadków kupienie ich nie jest wymagane do poznania nowych osób.

Czy mogę mieć pewność że ludzie z którymi pisze są prawdziwi?  

Nigdy nie możesz mieć w takiej pewności. Dlatego zweryfikuj swoje podejrzenia i poproś o wysłanie dodatkowego zdjęcia np. trzymając jakiś przedmiot, lub w specyficznej pozie. To prosty sposób, by przekonać się czy dana osoba jest realna.

Jak stworzyć konto w takim serwisie dla samotnych po trzydziestce?

Portale dla samotnych po trzydziestce często proponują rejestrację poprzez serwisy społecznościowe lub przy wykorzystanie konta Google. W przypadku gdy nie ma takiej opcji niezbędne będzie podanie adresu e-mail, a także podstawowych danych osobie. Proces rejestracji nie zajmuje wiele czasu, jest łatwy i nie powinien sprawić wielu problemów.

Czy niezbędne jest podawanie swoich danych?

Podanie swoich prawdziwych danych sprzyja prawidłowemu dopasowaniu do Ciebie odpowiednich osób. Dlatego radzimy przesyłać dane, które są zgodne z prawdą, takie jak np.: miasto, wiek, zainteresowania, stan cywilny, cele życiowe.